sabri ateş emlak

sabri ateş emlak

TÜİK verilerine göre İstanbul'da arz fazlası 180 bin konut olduğunu belirten İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Sabri Ateş, istikrarın sürmesi halinde İstanbul'da kira sorununun tarih olacağını öne sürdü.

Eski Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürü Ateş Amiklioğlu hayatını kaybetti!

Eski Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürü Ateş Amiklioğlu, sabah saatlerinde Ankara Güven Hastanesi’nde hayatını kaybetti...

Emlak danışmanlarına mesleki yeterlilik belgesi zorunluluğu!

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından emlak danışmanlığı yapan veya yapacak olanlara mesleki yeterlilik belgesi zorunluluğu getirilmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

İstanbul Unıted Group Emlak Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İstanbul Unıted Group Emlak Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Sabri Shalaby tarafından kuruldu. 

Ns Emlak Gayrimenkul Müşavirliği Limited Şirketi kuruldu!

Ns Emlak Gayrimenkul Müşavirliği Limited Şirketi bugün Kadıköy’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Sabri Kazan ve Nursal Yanmaz ortaklığında kuruldu.

Elite Group Emlak Eğitim Sağlık Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elite Group Emlak Eğitim Sağlık Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Sabrı Massad Shalaby ve Mahmoud Sabrı mosaad İbahim ortaklığında 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Alioğlu SY İnşaat Emlak Veterinerlik Gıda Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alioğlu SY İnşaat Emlak Veterinerlik Gıda Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Salih Ateş tarafından 100 bin TL sermaye ile 20 Nisan'da Esenyurt, Atatürk Mahallesi, 596 Sokak'ta kuruldu.

Di Em Yapı Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Di Em Yapı Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Kemal Ateş tarafından 100 bin TL sermaye ile 29 Ocak'ta İstanbul İl'i, Şile, Çavuş Mahallesi, Aydınlık Sokak'ta kuruldu.

El Cevde Emlak ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

El Cevde Emlak ve Genel Ticaret Limited Şirketi, Sabri Hamid Masood Masood tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 29 Mayıs'ta Esenyurt, Koza Mahallesi'nde kuruldu.

Kumkapı Emlak Gayrimenkul Kiralama Turizm ve Taşımacılık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Kumkapı Emlak Gayrimenkul Kiralama Turizm ve Taşımacılık Hizmetleri Limited Şirketi 7 Ağustos 2014 tarihinde 10 bin TL sermaye ile Erdal Sarıkaya ve Nesip Ateş tarafından kuruldu.

Akman Emlak ve Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akman Emlak ve Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi, Erol Akman, Aicha Sabri tarafından 1 milyon TL'lik sermaye bedeli ile 14 Mayıs'ta Başakşehir, Arterium 2 Blok'ta kuruldu.

Özensar İnşaat Emlak Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özensar İnşaat Emlak Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İsmail Ateş tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 5 Mart'ta Maltepe, Fındıklı Mahallesi, Hancıoğlu Caddesi'nde kuruldu.

Birol Polat WEC International’ın bünyesine katıldı!

İstanbul Emlakçılar Oda Başkanı Sabri Ateş’in Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüttüğü WEC INTERNATIONAL ,bünyesine Birol Polat’ı da kattı. Tekirdağ toplam 75 Franchising’ı Birol Polat olacak...

WEC International, Sakarya'da yer alıyor!

İstanbul Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Odası Başkanı Sabri Ateş’in yönetim kurulu başkanlığını yaptığı WEC İNTERNATİONAL Sakarya’da yer alıyor...

sabri ateş emlak

sabri ateş emlak sabri ateş emlak

İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Sabri Ateş, TÜİK verilerine göre İstanbul'da orta ve üst gelir grubuna yönelik konut grubunda 180 bin arz fazlası olduğunu öne sürdü. Ateş, konut arzındaki istikrarlı gelişimin sürmesi halinde İstanbul'da kira sorunu kalmayacağını söyledi.

TÜİK'in verilerine göre alt gelir grubunda ise 300 bin konut açığı olduğuna dikkat çeken Ateş, TOKİ ve KİPTAŞ gibi kuruluşların özellikle alt gelir grubuna yönelik konut üretimine ağırlık vermeleri gerektiğini vurguladı. İstanbul'da konut üretimin hızla devam ettiğini belirten Ateş, 'TÜİK araştırmalarına göre İstanbul'da konut fazlalığı var. Her taraf inşaat dolu. İşi bilen de bilmeyen de inşaata başladı. İnşaatlar yapıldı ve yapılıyor ama şimdi satılamıyor. Ne zaman ki cumhurbaşkanlığı seçimi süreci sorunsuz atlatılır, hükümet istikrarı sürdürür ve faizler düşmeye...