Sadık Dağdelen

Sadık Dağdelen

Derece Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Sadık Dağdelen tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 14 Şubat 2014 tarihinde Esenler, Kemer Mahallesi, 902 Sokak'ta kuruldu.

Dağdelen Emlak İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dağdelen Emlak İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu’nda 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ali Dağdelen ve Önder Dağdelen  tarafından kuruldu.

Kale Kilit’in acı günü! Sadık Özgür vefat etti!

Kale Kilit’in kurucusu 89 yaşındaki iş insanı Sadık Özgür, vefat etti.

Sadık Edis: Samsun'un hiçbir mülkünü satmadık!

Samsun Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, ekonomik açıdan en güçlü belediyelerden biri olduklarını söyledi. Edis, “Her ay mülkü satılan bir belediye vardı. Şu anda göreve geldiğimiz günden bu yana hiçbir yeri satmadık” diye konuştu.

Kocaeli Dr. Sadık Ahmet Akademi Lise açılıyor!

Kentteki çalışmalarına son sürat devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Dr. Sadık Ahmet Akademi Lise'yi hizmete açıyor.

Cihan Sadık Yürek, Çevre ve Şehircilik'teki görevinden alındı!

Resmi Gazete'de yer alan karara göre Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı Müfettişi Cihan Sadık YÜREK, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı..

Gayrimenkul şirketleri dairelerin yüzde 25'ini sadık müşterilerine ayırıyor!

Güneş Gazetesi yazarlarından Mehmet Canıtatlı bugünki yazısında gayrimenkul şirketleri dairelerin yüzde 25'ini sadık müşterilerine ayırdıklarını açıkladı.

Dağdelen Grup İnşaat Turizm Tarım Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dağdelen Grup İnşaat Turizm Tarım Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Nafız Dağdelen tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Hüseyin Sözlü: Şehir plancılığına sadık kalacağız!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü, "1/1000'lik yapılırken, siyasi çekişmeye neden olmayacak, şehir plancılılığına,ahlakına sadık kalacağımız, Adana'nın şehircilik açısından sınıf atlamasını sağlayacak, mülkiyet hakkına da riayet ederek planlama yapıyoruz." dedi.

Boytaş Yapı Malzemeleri İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Boytaş Yapı Malzemeleri İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Sadık Boynueğri imzasıyla kuruldu.

Çatalca Nakkaş Mahallesi'nin yolları asfaltlandı!

Çatalca Belediyesi'ne bağlı ekipler tarafından gerçekleştirilen asfalt çalışmalarında Nakkaş Mahallesi'nde Vural Sokak, Sadık Onbaşı Sokak ve Eyüp Pehlivan Caddesi, Muratbey Mahallesi’nde, Kanarya Çiçeği Sokak’ta asfalt serim çalışmaları gerçekleştirildi.

Sadık Paşa Köşkü'ne 'Türkiye’nin en iyi konut iç mimarisi' ödülü!

Avrupa’nın en önemli gayrımenkul yarışması 2016 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri sonuçları dün Londra’da düzenlenen gala yemeğiyle sahiplerini buldu.

ConCept Yapı'dan Bodrum'a 100 milyon dolarlık 5 proje!

ConCept Yapı Bodrum’da 5 projeyi birden hayata geçiriyor. Bodrum mimarisine sadık kalınarak tasarlanan Infinity of Yalıkavak, Art of Yalıkavak, Serenity of Gündoğan, Silence of Bodrum ve Silence Of Premium projelerine toplam 100 milyon lira yatırım yapılacak.

Ofist, Gümüşsuyu’ndaki Bell House'u tasarladı!

İç Mimar Yasemin Arpaç ve İç Mimar Sabahattin Emir liderliğindeki Ofist tarafından 100 yıllık tarihi kimliğine sadık kalınarak modern ve kullanıcı odaklı bir tasarım anlayışıyla yorumlanan İstanbul Gümüşsuyu’ndaki Bell House, İngiliz evsahibinin yaşam tarzını ve kültürünü yansıtan detaylarıyla dikka

Sadık Dağdelen

Sadık Dağdelen Sadık Dağdelen

Derece Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Sadık Dağdelen tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 14 Şubat'ta kuruldu. 


Derece Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü konut fabrika atölye ve benzeri binalara çatı izolasyonu mantolama dış cephe izolasyonu yapmak ısı yalıtımlı giydirmeli dış cephe kaplama işleri yapmak.


Derece Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Esenler, Kemer Mahallesi, 902 Sokak,...