Sakarya Taraklı toki son başvuru günü

Sakarya Taraklı toki son başvuru günü

TOKİ Sakarya Taraklı Evleri başvuruları 22 Şubat 2016 tarihi itibariyle başlıyor. Toplam 5 adet dairenin açık satışa çıkarıldığı projede 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

TOKİ Sakarya Taraklı başvuruları bugün son!

TOKİ Sakarya Taraklı başvuruları bugün son. Konut fiyatları 74 bin 947 TL'den başlangıç gösteren projede yüzde 15 peşin ödemelerde, kalan bedel 120 ay vadelendiriliyor.

Sakarya Taraklı TOKİ son başvuru günü!

Sakarya Taraklı TOKİ son başvuru günü 16 Ekim 2015 olarak belirlendi. Satış işlemlerini T.C. Ziraat Bankası A.Ş.'nin yürüteceği projede konut fiyatları 74 bin 947 TL'den başlangıç gösteriyor.

TOKİ Sakarya Taraklı başvuru dönemi yarın başlıyor!

TOKİ Sakarya Taraklı başvuru dönemi yarın başlıyor. Daire seçenekleri arasında 2+1 ve 3+1'lerin yer aldığı projede başvuru bedeli olarak minimum 2 bin TL ödeniyor.

Sakarya Kocaali TOKİ alt gelir başvuru tarihleri!

Sakarya Kocaali TOKİ alt gelir başvuru tarihleri haberimizde yer alıyor. Projede 39 adet konut bulunuyor.

Sakarya Kocaali TOKİ başvuruları bugün başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Sakarya Kocaali projesinde yer alan konutlar bugün itibariyle satışa çıkıyor.

Sakarya Taraklı Kentsel Tasarım Projesi tamamlandı!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve MARKA işbirliğiyle hayata geçirilen “Kentsel Tasarım Rehberi” projesi için çalışmalar tamamlandı. MARKA yetkilileri, Taraklı’daki sokakları iyileştirecek.

Sakarya Kocaali TOKİ başvuruları için son tarih bugün!

TOKİ Sakarya Kocaali projesinde yer alan 171 adet konut için başvuru dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

Sakarya Kocaali TOKİ Orta Gelir başvuruları başlıyor!

Sakarya Kocaali Orta Gelir Grubu TOKİ projesinde yer alan 40 adet konut için başvurular bugün başlıyor.

Sakarya Kocaali TOKİ kuraları çekildi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 'nın Sakarya’nın Kocaali İlçesi, Caferiye Mahallesi’nde hayata geçirdiği projenin kuraları çekildi.

Sakarya Taraklı Spor Tesisleri açıldı!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Taraklı Spor Tesisleri gerçekleştirilen törenle vatandaşların hizmetine açıldı.

Sakarya Sapanca TOKİ son başvuru günü!

Sakarya Sapanca TOKİ projesinde 325 adet konut bulunuyor. Projedeki konutlar için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

Sakarya Taraklı yeni spor tesisine kavuşuyor!

Taraklı Sentetik Sahası ile ilgili açıklamalarda bulunan Fen İşleri Dairesi Başkanı Murat Mutlu, “Saha zeminini tamamladık. Soyunma odaları bitme aşamasına geldi." diye konuştu.

Sakarya Taraklı Belediye binası yenilenecek!

Taraklı Belediyesi binasının onarımına başlanacak. Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, kısa zamanda onarımın tamamlanacağını açıkladı.

Sakarya Geyve ve Taraklı'ya 145 milyonluk yatırım!

Sakarya'nın Taraklı ve Geyve ilçelerinde 33 mahalleyi daha sağlıklı su buluşturacak 145 milyonluk projenin kaynak töreni gerçekleştirildi.

Sakarya Taraklı ve Geyve'ye 42 milyonluk yatırım!

SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş yaptığı açıklamada “Taraklı ve Geyve ilçelerimizde 42 milyon liralık yatırım yaparak yeni bir içmesuyu projesini hayata geçiriyoruz." dedi

Sakarya Geyve ve Taraklı'ya 35 milyonluk yatırım!

Sakarya Büyükşehir Belediye Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Büyükşehir Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı, toplantıda Geyve ve Taraklı yatırımları masaya yatırıldı.

Sakarya Taraklı toki son başvuru günü Haberi

Sakarya Taraklı toki son başvuru günü

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Sakarya Taraklı Toplu Uygulaması kapsamında yer alan 5 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa çıkarılıyor. 


TOKİ Sakarya Taraklı Evleri başvuruları 22 Şubat ile 31 Mart 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek. Projede fiyatlar 137 bin 30 TL ile 154 bin 437 TL arasında değişiyor.


970,63 TL'lik aylık taksitlerle daire sahibi olunabilen TOKİ Sakarya Taraklı'da yüzde 15 peşin ödemelerde kalan bedel için 120 ay vade imkanı sunuluyor. Projede 20 bin 555 TL peşinatla ödeme yapılabiliyor. 


Sakarya Taraklı TOKİ Konutları satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş'nin Temerküz şube Sakarya Taraklı şubesi, başvuru işlemleri ise ilgili bankanın tüm şubelerince kabul ediliyor. 


Satış duyurusu için