28 / 03 / 2023

Sakıp Sabancı Kent Müzesi hangi ödülü aldı

Sakıp Sabancı Kent Müzesi hangi ödülü aldı

Kentin kimliğinin tanıtımında önemli rol üstlenen Sakıp Sabancı Kent Müzesi ve Dilek Sabancı Sanat Galerisi, uluslararası bir turizm şirketi tarafından 2015 Yılı Mükemmellik Sertifikasına layık görüldü.

Sakıp Sabancı'dan pırlanta değerinde 10 tavsiye!

Stajyer memurluktan zirve tırmanan ve Türkiye'nin en zenginlerinden biri olarak tarihe geçen Sakıp Sabancı, birbirinden eşsiz 10 tavsiye verdi! İşte Sakıp Sabancı'dan geleceğin liderlerine pırlanta değerinde 10 tavsiye...

Yalı Çapkını nerede çekiliyor? Kirası 600 bin TL olan yalının sahibini öğrenince çok şaşıracaksınız!

Boğazın gözdeleri arasında bulunan Beylerbeyi Sakıp Sabancı Yalısı 600 bin TL'ye Star TV'de yayınlanan Yalı Çapkını dizisine kiralandı.  Güçlü oyuncu kadrosuyla reyting rekorları kıran dizinin çekildiği yalı ise merak konusu oldu.

Tüm pırlanta kolyelerde net yüzde 50 indirim! Sakın kaçırmayın! İşte Koçak pırlanta kolye 7 Eylül 2022 fiyat listesi

Koçak'ta tüm pırlanta kolyeler için geçerli net yüzde 50 indirim fırsatı başladı. Göz kamaştıran, birbirinden iddialı pırlanta kolyeleri sakın kaçırmayın. İşte Koçak pırlanta kolye 7 Eylül 2022 fiyat listesi...

Beylerbeyi Sakıp Sabancı Yalısı 600 bin TL’ye kiralandı! 'Yalı Çapkını' dizisi tarihi yalıda çekilecek!

Boğazın gözdeleri arasında yer alan Beylerbeyi Sakıp Sabancı Yalısı 600 bin liraya Star TV'de ekrana gelecek Yalı Çapkını dizisine kiralandı.  Güçlü oyuncu kadrosuyla ekranlara gelecek dizinin ne zaman başlayacağı ise merak konusu oldu.

Migros'tan Xiaomi robot süpürgeye 2100 TL indirim! Sakın kaçırmayın! İşte 1 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Migros, en çok tercih edilen Xiaomi robot süpürgeye 2100 TL indirim yaptı! Sakın kaçırmayın! Peki, Migros'ta Xiaomi Mi Vacuum Mop-pro robot süpürge fiyatları ne kadar? İşte 1 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Migros'tan Xiaomi robot süpürgeye 2102 TL indirim! Sakın kaçırmayın! İşte 27 Nisan 2022 fiyat listesi...

Migros, pek çok kişiyi sevindirecek bir haberle geldi! Migros'tan Xiaomi robot süpürgeye 2102 TL indirim geldi! Sakın kaçırmayın! Peki, Migros'ta Xiaomi Mi Vacuum Mop-pro robot süpürge fiyatları ne kadar? İşte 27 Nisan 2022 fiyat listesi...

Kilis Şehit Sakıp Mahallesi Millet Bahçesi ihalesi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kilis Millet Bahçesi projesinin ihalesişni bugün gerçekleştirecek.

Tuzla Tıp Kent Sitesi'ndeki 2 blok yıkılıyor!

Son günlerde sık sık depremle gündeme gelen Tuzla'da Tıp Kent Sitesi'ndeki 2 blok yıkılıyor.

Pınar ve İlhan Sabancı bu yaz Bodrum'dan ev kiralamayacak!

Her yaz Bodrum’dan ev kiralayan Pınar ve İlhan Sabancı çifti, bu yazı kendi evlerinde geçirmeye karar verdi...

Osmangazi Lisesi yıkılacak, kent meydanı yapılacak!

Bursa'nın Yenişehir ilçe merkezinde yer alan Osmangazi Lisesi'nin eski binası yıkılıp, yerine kent meydanı yapılacak.

İÇDAŞ'ın acı günü! Osman Sakıp Kazancıoğlu vefat etti!

İÇDAŞ'ın Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Alan ve eşi Arzu Aslan'ın babaları, Necati Aslan ve Naz Aslan'ın dedeleri Osman Sakıp Kazancıoğlu vefat etti. Merhum Kazancıoğlu'nun ailesi ve İÇDAŞ taziye ilanı yayınladı.

Eyüp'teki kent yatırımları tanıtıldı!

Eyüp Belediye Başkanlığı, 2014 yılından bu yana verilen hizmetleri düzenlediği lansman töreninde tanıttı. Törende sunumu başkan Remzi Aydın gerçekleştirdi.

Eskişehir Kent Sempozyumu gerçekleşti!

Eskişehir Kent Sempozyumu'nun son oturumu Kent, Emek, Demokrasi ve Hukuk başlıklı panel düzenlendi. Panelde konuşan TMMOB Mimarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Muhçu, kentsel dönüşümü anlattı.

Sakıp Sabancı Kent Müzesi hangi ödülü aldı Haberi

Sakıp Sabancı Kent Müzesi hangi ödülü aldı

2009 yılında açılan Sakıp Sabancı Kent Müzesi'ne mükemmellik sertifikası verildi. Kentin kimliğinin tanıtımında önemli rol üstlenen Sakıp Sabancı Kent Müzesi ve Dilek Sabancı Sanat Galerisi, uluslararası bir turizm şirketi tarafından 2015 Yılı Mükemmellik Sertifikasına layık görüldü. Müze danışmanı Necdet İnal, 2009'dan bu yana müzeyi yaklaşık 300 bin kişinin ziyaret ettiğini kaydetti. 

Mardin'in tarihi olgusunu yansıtan müzeye ilginin her geçen gün arttığını dile getiren İnal, "Tripadvisor Gezi Danışmanlığı tarafından müzemize 2015 Yılı Mükemmellik Sertifikası? verilmiştir. Hem kentin tanıtımına hemde gelen konuklara hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.  


Diyarbakır Haber...