13 / 08 / 2022

Samsun belediye satışı

Samsun belediye satışı

Samsun Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, ekonomik açıdan en güçlü belediyelerden biri olduklarını söyledi. Edis, “Her ay mülkü satılan bir belediye vardı. Şu anda göreve geldiğimiz günden bu yana hiçbir yeri satmadık” diye konuştu.

Tekkeköy Belediyesi Samsun'da arsa satıyor! Yatırımcılar dikkat!

Samsun İli Tekkeköy Belediye Başkanlığı, Samsun Tekkeköy'de yer alan arsa için satış ihalesi düzenliyor. İşte satışa çıkarılacak arsa ile ilgili merak edilen detaylar...

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden satılık arsa fırsatı!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Samsun Çarşamba Eğercili Mahallesi'nde yer alan imarlı arsayı satışa çıkardı. İşte merakla beklenen ihale ile ilgili detaylar...

Samsun Büyükşehir Belediyesi akaryakıt istasyonu satıyor!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Samsun İlkadım Kıran'da yer alan akaryakıt ve LPG istasyonunu satışa çıkardı. İşte bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan o ihale ilanı...

İlkadım Belediyesi Samsun'da 18 ay taksitle arsa satıyor! Yüzde 25 peşinatla herkes alabilir!

Samsun İli İlkadım Belediye Başkanlığı, Samsun İlkadım'da 18 ay taksitle arsa satıyor. Söz konusu ihale 11 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.

Samsun Büyükşehir 15.3 milyon TL'ye sağlık tesis alanı imarlı arsa satıyor!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Samsun İlkadım'da yer alan arsayı 15 milyon 255 bin 600 TL bedelle satışa çıkardı.

Samsun Atakum'da 59.2 milyon TL'ye satılık arsa!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Samsun Atakum'da yer alan arsayı 59 milyon 169 bin 270 TL bedelle satışa çıkardı.

Samsun Atakum'da 24.8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

T.C. Samsun 1. Satış Memurluğu, Samsun ili, Atakum ilçesi, Alanlı Mahallesi, 9653 ada 1 parselde yer alan arsayı 24 milyon 816 bin 150 TL'ye satıyor...

Samsun Canik'te 8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

T.C. Samsun 2. Satış Memurluğu, Samsun ili, Canik ilçesi, Hasköy Mahallesi, 11634 ada 5 parselde yer alan arsayı 8 milyon 80 bin 382 TL'ye satıyor...

Samsun'da 22.9 milyon TL'ye satılık 3 gayrimenkul!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Samsun Atakum ve İlkadım'da yer alan 3 adet gayrimenkulü 22 milyon 910 bin 179 TL bedelle satışa çıkardı.

Samsun'da 16.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Samsun İli Canik Belediye Başkanlığı, Samsun Canik'te yer alan gayrimenkulü 16 milyon 519 bin 360 TL bedelle satışa çıkardı.

Samsun İlkadım Belediyesi'nden 12.5 milyon TL'ye satılık 4 katlı bina!

Samsun İli İlkadım Belediye Başkanlığı tarafından Samsun İli, İlkadım İlçesi, Kılıçdede Mahallesi'nde bulunan 4 katlı bina 12 milyon 500 bin TL'ye kapalı teklif ve açık artırma usulü ile satılacak. Gayrimenkulün ihalesi 18 Aralık 2020 günü gerçekleşecek.

Samsun'da 13.8 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Samsun İli Canik Belediye Başkanlığı, Canik'te yer alan gayrimenkulü 13 milyon 756 bin 400 TL bedelle satışa çıkardı.

Samsun'da 18.7 milyon TL'ye satılık arsa!

Tekkeköy Belediye Başkanlığı, Samsun Tekkeköy'de yer alan arsayı 18 milyon 740 bin 102 TL bedelle satışa çıkardı. 

Samsun belediye satışı Haberi

Samsun belediye satışı

Samsun Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, ilçede hayata geçirilen projeler ve yatırımlarla ilgili açıklamalarda bulundu. Samsun Gazetesi'nden Emre Öncel'in haberine göre Edis, 2014 yerel seçimlerinin ardından ilçesinde yaptığı yatırımlar hakkında konuştu.  

Başkan Edis, "Kendi betonumuzu ve parkemizi üretiyoruz. Maliyetlerimizi oldukça aşağı çekiyor. Bu yaptığımız hizmeti artırıyor. Tasarruf ediyoruz. SGK maliye borcumuz yok. Ekonomisi çok güçlü bir ilçe olduk. Tabi her ay belediyenin bir mülkü satılıyordu. Şu anda göreve geldiğimiz günden bu yana hiçbir yeri satmadık" dedi.

‘VEZİRKÖPRÜ TURİST ALAN İLÇE OLACAK’

Turizme yönelik tarihi geçmişe sahip olan eserlerin ortaya çıkmasına yönelik çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Edis, "Tarihi evlerimizi ortaya çıkarıyoruz. Vezirköprü yakın zamanda turist alan bir ilçe olacak. Daha güzel bir ilçe olmak için uğraşıyoruz. Bununla birlikte Vezir su...