Samsun Büyükşehir Belediyesi satılık arsa ihalesi

Samsun Büyükşehir Belediyesi satılık arsa ihalesi

Samsun Büyükşehir Belediyesi, İlkadım, Atakum ve Canik Mahalleleri'nde yer alan 6 arsayı ihale ile satışa sunuyor. İhale 18 Ekim'de gerçekleşecek..

TMMOB'dan Samsun Büyükşehir'in kentsel dönüşüm planına tepki!

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Meydanı’nda ve Site Cami çevresinde hayata geçireceği kentsel dönüşüm çalışmasına ilişkin mülk sahiplerinden belediyeye itirazlar gelmeye devam ediyor.

Samsun Büyükşehir'den COVID-19'dan etkilenen esnafa kira yardımı!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Samsun Büyükşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinden etkilenen ve mülkiyeti belediyeye ait iş yerlerine kira desteği verecek.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Yabancılar Pazarı esnafından kira almayacak!

Samsun Büyükşehir Belediyesi, pandemi döneminde faaliyet göstermeyen Yabancılar Pazarı esnafından kira  alınmayacağını açıkladı. 

Samsun Büyükşehir için müteahhitten rüşvet iddiası!

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin Mali Hizmetler Daire Başkanı Bahattin K.’ya 30 bin TL rüşvet verirken yakalanan müteahhit Y.Ş., “Belediyeden 780 bin liralık hak edişimi alabilmek için verdim” diye konuştu.

Samsun Büyükşehir vakıflar için 903 bin TL kira ödedi!

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrenci yurdu olarak kiralanan 2 binanın daha sonra bir vakfa devredildiği ve kira bedellerinin de belediye tarafından ödendiği belirlendi. Sayıştay belediyenin 2 bina için 2019'da 903 bin 310 TL (KDV hariç) bedel ödediğini belirledi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden OSB yatırımcılarına yer tahsisi!

Samsun'da, yatırımcılara vergi indirimi, gümrük vergisi muafiyeti, sigorta primi işveren hissesi, döviz ve dövize endeksli kredi gibi desteklerin verileceği ilçelerde Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yatırımcılarına Samsun Büyükşehir Belediyesinin yer tahsis edeceği belirtildi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne icra takibi mi başlatıldı?

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Kamu Proje Müşavirliği Mühendislik İnşaat Taahhüt Limited Şirketi'nin 1 milyon 17 bin 995 lira alacağını ödemediği için icralık oldu...

Samsun Büyükşehir Belediyesi icralık oldu!

Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne müşavirlik hizmeti veren Kamu Proje Müşavirliği Mühendislik İnşaat Taahhüt Limited Şirketi 4 senelik alacağı olan 1 milyon 17 bin TL'yi tahsil edemeyince icraya başvurdu.

Samsun Büyükşehir'den 29.6 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Samsun Büyükşehir Belediyesi, İlkadım, Tekkeköy ve Terma İlçelerinde yer alan 4 arsayı ihale ile satıyor. İhale 20 Aralık'ta gerçekleşecek...

Samsun Büyükşehir'den 49.5 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Samsun Büyükşehir Belediyesi, 3 ilçede bulunan 3 arsayı satıyor. Söz konusu gayrimenkullerin satış bedeli 49 milyon 509 bin 240 TL olarak belirlendi.

Samsun Büyükşehir'den 14 milyon TL'ye satılık arsa!

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Atakum'daki arsasını ihale usulü ile satıyor. İhale 16 Kasım'da yapılacak..

Samsun Büyükşehir'den Kentsel Dönüşüm Semineri!

Kentteki kentsel dönüşüm çalışmalarına devam eden Samsun Büyükşehir Belediyesi, kentte bir kentsel dönüşüm semineri düzenledi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nden satılık arsa!

Samsun Büyükşehir Belediyesi Tekkeköy ilçesinde yaklaşık 200 dönümlük arazi satışa çıkardı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi satılık arsa ihalesi Haberi

Samsun Büyükşehir Belediyesi satılık arsa ihalesi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İlkadım, Atakum ve Canik Mahalleleri'nde yer alan 6 arsayı ihale ile satışa sunuyor. Toplam muhammen bedeli 23 milyon 52 bin 490 lira olarak belirlenen arsaların satış ihalesi 18 Ekim 2018 tarihinde, Perşembe Günü Saat 14.15’te Büyükşehir Belediye Encümen Toplantı Salonunda yapılacak.

ARSA VASIFLI TAŞINMAZLAR SATILACAKTIR

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığından:

1 - Samsun Büyükşehir Belediye Meclisinin 14.06.2016 tarih, 12-1-263 sayılı kararı ve 13.01.2017 tarih, 2-1-12 sayılı kararı uyarınca, Belediyemiz yatırımlarına kaynak sağlaması amacıyla, aşağıdaki çizelgede tapu bilgileri, yüzölçümleri ve imar durumları belirtilen 6 adet “arsa” vasıflı taşınmazın, tanzim olunan Şartnamelerine göre ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 36. maddesi uyarınca tamamı peşin ödenmek üzere KAPALI TEKLİF USULÜ ile satışı yapılacaktır.

2 - İhale Şartnamesi, Samsun Büyükşehir Belediyesi Emlak...