samsun büyükşehir belediyesi satılık arsa

samsun büyükşehir belediyesi satılık arsa

Samsun Büyükşehir Belediyesi, İlkadım, Tekkeköy ve Terma İlçelerinde yer alan 4 arsayı ihale ile satıyor. İhale 20 Aralık'ta gerçekleşecek...

Samsun İlkadım'da 6.5 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Samsun Büyükşehir Belediyesi, İlkadım İlçesi'nde yer alan 2 arsayı ihale ile satıyor. Arsaların satış ihalesi 6 Aralık'ta yapılacak...

Samsun Büyükşehir'den 29.6 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Samsun'da 4 adet akaryakıt imarlı arsa ihale ile satışa çıkarılıyor. Satış ihalesi 1 Kasım'da gerçekleşecek...

Samsun'da 3 ilçede 23.5 milyon TL'ye satılık 6 arsa!

Samsun Büyükşehir Belediyesi, İlkadım, Atakum ve Canik Mahalleleri'nde yer alan 6 arsayı ihale ile satışa sunuyor. İhale 18 Ekim'de gerçekleşecek..

Samsun Büyükşehir'den 14 milyon TL'ye satılık arsa!

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Atakum'daki arsasını ihale usulü ile satıyor. İhale 16 Kasım'da yapılacak..

Samsun Büyükşehir'den Atakum'da 12 milyon TL'ye satılık arsa!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Atakum Balaç Mahallesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 12 milyon TL olarak belirlendi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi gayrimenkul satıyor!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı Samsun Kılıçdede mahallesinde yer alan gayrimenkulü satışa çıkardı. İhale 30 Mayıs 2014 tarihinde saat 16:00'da Büyükşehir Belediye Encümeni Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecek...

Samsun Büyükşehir'den 3 milyon 176 bin TL'ye satılık arsalar!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı, 9 adet arsayı 3 milyon 176 bin 30 TL bedelle 15 Mart 2013 Cuma günü saat 15.00'te ihale edecek...

TMMOB'dan Samsun Büyükşehir'in kentsel dönüşüm planına tepki!

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Meydanı’nda ve Site Cami çevresinde hayata geçireceği kentsel dönüşüm çalışmasına ilişkin mülk sahiplerinden belediyeye itirazlar gelmeye devam ediyor.

Samsun Büyükşehir'den COVID-19'dan etkilenen esnafa kira yardımı!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Samsun Büyükşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinden etkilenen ve mülkiyeti belediyeye ait iş yerlerine kira desteği verecek.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Yabancılar Pazarı esnafından kira almayacak!

Samsun Büyükşehir Belediyesi, pandemi döneminde faaliyet göstermeyen Yabancılar Pazarı esnafından kira  alınmayacağını açıkladı. 

Samsun Büyükşehir için müteahhitten rüşvet iddiası!

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin Mali Hizmetler Daire Başkanı Bahattin K.’ya 30 bin TL rüşvet verirken yakalanan müteahhit Y.Ş., “Belediyeden 780 bin liralık hak edişimi alabilmek için verdim” diye konuştu.

Samsun Büyükşehir vakıflar için 903 bin TL kira ödedi!

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrenci yurdu olarak kiralanan 2 binanın daha sonra bir vakfa devredildiği ve kira bedellerinin de belediye tarafından ödendiği belirlendi. Sayıştay belediyenin 2 bina için 2019'da 903 bin 310 TL (KDV hariç) bedel ödediğini belirledi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden OSB yatırımcılarına yer tahsisi!

Samsun'da, yatırımcılara vergi indirimi, gümrük vergisi muafiyeti, sigorta primi işveren hissesi, döviz ve dövize endeksli kredi gibi desteklerin verileceği ilçelerde Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yatırımcılarına Samsun Büyükşehir Belediyesinin yer tahsis edeceği belirtildi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne icra takibi mi başlatıldı?

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Kamu Proje Müşavirliği Mühendislik İnşaat Taahhüt Limited Şirketi'nin 1 milyon 17 bin 995 lira alacağını ödemediği için icralık oldu...

Samsun Büyükşehir Belediyesi icralık oldu!

Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne müşavirlik hizmeti veren Kamu Proje Müşavirliği Mühendislik İnşaat Taahhüt Limited Şirketi 4 senelik alacağı olan 1 milyon 17 bin TL'yi tahsil edemeyince icraya başvurdu.

Samsun Büyükşehir'den 29.6 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Samsun Büyükşehir Belediyesi, İlkadım, Tekkeköy ve Terma İlçelerinde yer alan 4 arsayı ihale ile satıyor. İhale 20 Aralık'ta gerçekleşecek...

Samsun Büyükşehir'den 49.5 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Samsun Büyükşehir Belediyesi, 3 ilçede bulunan 3 arsayı satıyor. Söz konusu gayrimenkullerin satış bedeli 49 milyon 509 bin 240 TL olarak belirlendi.

Samsun Büyükşehir'den 14 milyon TL'ye satılık arsa!

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Atakum'daki arsasını ihale usulü ile satıyor. İhale 16 Kasım'da yapılacak..

Samsun Büyükşehir'den Kentsel Dönüşüm Semineri!

Kentteki kentsel dönüşüm çalışmalarına devam eden Samsun Büyükşehir Belediyesi, kentte bir kentsel dönüşüm semineri düzenledi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nden satılık arsa!

Samsun Büyükşehir Belediyesi Tekkeköy ilçesinde yaklaşık 200 dönümlük arazi satışa çıkardı.

samsun büyükşehir belediyesi satılık arsa Haberi

samsun büyükşehir belediyesi satılık arsa

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı İlkadım, Tekkeköy ve Terma İlçelerinde yer alan 4 arsa ihale ile satışa sunuluyor. Toplam muhammen bedeli 29 milyon 634 bin 580 lira olarak belirlenen arsaların satış ihalesi 20 Aralık'ta yapılacak.

ARSA VASIFLI TAŞINMAZLAR SATILACAKTIR

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığından:

1 - Samsun Büyükşehir Belediye Meclisinin 15.04.2016 tarih, 8-1-161, 8-1-167 sayılı kararları ve 14.06.2016 tarih, 12-1-263 sayılı kararı uyarınca, Belediyemiz yatırımlarına kaynak sağlaması amacıyla satılmaları uygun görülen, aşağıdaki çizelgede tapu bilgileri, yüzölçümleri ve imar durumları, satış Bedelleri ve Geçici Teminat Bedelleri belirtilen 4 adet “arsa” vasıflı taşınmazın, %50’si peşin, geri kalanı 6 ayda, 6 eşit taksitle ödenmek üzere, aşağıda hizalarında yazılı olan satış bedelleri üzerinden, tanzim olunan Şartnamesine göre ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 36. maddesi uyarınca kapalı teklif...