Şanlıurfa 11 Nisan caddesi yenileme

Şanlıurfa 11 Nisan caddesi yenileme

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kentin trafik akışını sağlayan cadde ve bulvarlarda revizyon çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Emeklinin Ramazan Bayramı ikramiyesi 7-11 Nisan'da ödenecek!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yaklaşık 12 milyon emeklinin Ramazan Bayramı ikramiyelerinin 7-11 Nisan 2020 tarihleri arasında ödeneceğini duyurdu.

Şanlıurfa 11 Nisan Kurtuluş Camisi açıldı!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 11 Nisan Kurtuluş Camisi'ni hizmete açtı.

Şanlıurfa 11 Nisan Kurtuluş Camisi açılıyor!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, açılış için gün sayan 11 Nisan Kurtuluş Camisi'nde incelemeler yaptı.

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi ihalesi 11 Nisan'da!

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi 2. Etap Merkezi Birimler Binaları İnşaatı ile Genel Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 11 Nisan 2019 tarihinde yapılacak.

Şanlıurfa 11 Nisan Külliyesi'nde son durum!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 11 Nisan Külliyesi'nde incelemeler yaptı.

Denizli TOKİ 2019 kura çekilişi 11 Nisan'da!

TOKİ Denizli Merkezefendi orta gelir grubu projesinde yer alan konutların kura çekilişi 11 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi 2. Etap ihalesi 11 Nisan'da!

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi 2. Etap Merkezi Birimler Binaları İnşaatı ile Genel Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 11 Nisan 2019 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Şanlıurfa 11 Nisan Külliyesi tamamlanıyor!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, inşaatı süren 11 Nisan Külliye'sindeki çalışmaları yerinde inceledi.

Şanlıurfa 11 Nisan Külliyesi'nde son durum!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin Osmanlı Selçuklu mimarisine uygun olarak inşa ettiği 11 Nisan Külliye'sinin çalışmaları devam ediyor.

Şanlıurfa 11 Nisan Külliyesi'nde sona gelindi!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Osmanlı ve Selçuklu mimarisine uygun olarak yapılması planlanan 11 Nisan Külliyesinin inşaat çalışmalarında sona gelindi.

2. Hatay Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı 11 Nisan'da açılıyor!

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Hatay İnşaatçılar ve Boyacılar Odası tarafından düzenlenen “2. Hatay Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı” 11 Nisan'da açılıyor.

Bursa Gayrimenkul ve İnşaat Fuarı 11 Nisan'da!

Bursa'da 11 Nisan'da eş zamanlı olarak düzenlenecek "Rising City Gayrimenkul" ile "İnşaat ve Dekorasyon" fuarları, inşaat ve gayrimenkul sektörü temsilcilerini buluşturacak. 

Adana Batı Otogarı 11 Nisan'da ihale ediliyor!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından batı otogarı/terminal tesisi ve ticari ünitelerin yapılması ihalesi 11 Nisan'da yapılacak..

Şanlıurfa 11 Nisan caddesi yenileme Haberi

Şanlıurfa 11 Nisan caddesi yenileme


Yerli ve yabancı turistlerin uğrak merkezi olan Balıklıgöl, Haleplibahçe, Kızılkoyun gibi ören yerlerinin aksında bulunan cadde ve bulvarların asfaltını revize eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda 11 Nisan Caddesi ve ve Haleplibahçe Caddesinin aşınmış asfalt tabakasını yenileyerek cadde ve bulvarları güçlendirdi.


Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı ekipler Piazza AVM, Hilton Oteli SSK Köprülü Kavşağı ve Bediüzzaman Aile Mezarlığı yolunda asfalt serim çalışmasını tamamladı.


KENT GENELİNDEKİ YOLLAR YENİLENDİ


Sürücülerin daha konforlu ve güvenilir bir şekilde seyahat etmelerini hedefleyen Büyükşehir Belediyesi bu bağlamda çalışmalarını merkez ilçelerde yoğunlaştırdı.


Eyyübiye, Karaköprü ve Haliliye ilçelerinde birçok cadde ve bulvarda aşınmış asfaltları revize ederek tekrar hizmete sunan Büyükşehir Belediyesi, bu çalışmaları sayesinde halkın ve özellikle sürücülerin takdirini topladı.


Haliliye ilçesinde Meteoroloji, Behçet Arabi, Zafer, Adalet, Şani Efendi, Zafer...