Sarıyerde satılık arazi

Sarıyerde satılık arazi

1951 yılında Boğaziçi'nin en mutena sayfiye yeri olan, sularıyla meşhur Sarıyer'de 450 metrekare arsa içinde taksitle bir villa sahibi olunabiliyormuş. Çapa'da ise 30 bin metrekare arsayı ucuz fiyata satın almak mümkünmüş.

Lake View Resort Sapanca satılık villa!

Sapanca Lake View Resort projesi İstanbul Sapanca'da 14 dönüm arazi üzerinde inşa ediliyor. Proje 21 adet villadan meydana geliyor. Lake View Resort Sapanca satılık villa tipleri haberimizin içinde yer alıyor.

Yeşil GYO Innovia Zekeriyaköy satılık!

İstanbul Sarıyer İlçesi Zekeriyaköy’de konumlandırılan Innovia Zekeriyaköy projesinde 40 adet bağımsız birim yer alıyor. Yeşil GYO Innovia Zekeriyaköy satılık villa tipleri haberimizde yer alıyor.

Sarıyer Vadistanbul Park satılık!

Sarıyer Vadistanbul Park satılık daire teslimlerinin 2017 yılı Aralık ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Banka kredisiyle 120 ay vade imkanı sunan proje Artaş, Aydınlı ve İnvest Ortaklığı'nda hayata geçiriliyor.

Seba Office Boulevard satılık!

Ofis alanları 116 metrekareden başladığı proje Seba İnşaat imzasıyla yükseliyor. Proje İstanbul Sarıyer ilçesinde yer alıyor. Seba Office Boulevard satılık fiyatlar metrekare birim bazında 3 bin 500 dolardan oluşuyor.

Yeni Adana İmar İlimtepe Sarıçam satılık daire!

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Yeni Adana İmar A.Ş. ortak imzasıyla yükselen proje yaklaşık 3 bin adet daireden oluşacak. Yeni Adana İmar İlimtepe Sarıçam satılık daire fiyatları 1+1'lerde 99 bin TL'den başlıyor.

İlimtepe Sarıçam Evleri satılık!

İlk etabında 156 adet daire bulunan proje Adana'nın Sarıçam İlçe' sine bağlı Sofulu 'da yükseliyor. İlimtepe Sarıçam Evleri satılık toplam 3 bin adet daireden oluşuyor.

Sarıçam İlimtepe Konutları satılık!

İlk etabında 156 adet dairenin yer aldığı proje 10 bin 706 metrekare arsa alanına yayılıyor. Sarıçam İlimtepe Konutları satılık fiyatlar daire tiplerine bağlı olarak değişiyor.

İlimtepe Konutları Sarıçam satılık!

İlimtepe Konutları Sarıçam satılık daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Yaklaşık 3 bin adet konutun yer aldığı proje 10 bin 706 metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

Adiva Ümitköy Evleri satılık!

Toplam 39 lüks dairenin yer aldığı proje konum bilgisine göre ana yollara, sosyal mekanlara yakın yerde bulunuyor. Adiva Ümitköy Evleri satılık daire tipleri 4+1 olarak dizayn edildi.

Sancaktepe Resim İstanbul Orman satılık!

Konumuna göre Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika kadar uzaklıkta yer alan proje toplam 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde inşa ediliyor. Sancaktepe Resim İstanbul Orman satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Yozgat Sarıkaya TOKİ Evleri satılık!

Yozgat Sarıkaya TOKİ Evleri satılık daire fiyatları 61 bin 073 TL'den başlıyor. Yozgat Sarıkaya TOKİ Evleri 'nde toplam 90 adet konut açık satışa sunuluyor.

İstanbul Inn Levent satılık ev!

Toplam 650 adet bağımsız birimden meydana gelen proje Tekfen, Zorlu ve Finansbank gibi noktalara yakın yerde bulunuyor. İstanbul Inn Levent satılık ev tipleri 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi.

Ataşehir My Newwork satılık ofis!

Toplam 14 bin metrekare arsa alanında yükselen Ataşehir My Newwork projesinde ofislerin büyüklükleri 107 metrekareden başlangıç gösteriyor. Ataşehir My Newwork satılık ofis Ülker Sports Arena projesine yakın yerde bulunuyor.

Sarıyerde satılık arazi Haberi

Sarıyerde satılık arazi

  


      

                         Büyük fırsat

  Boğaziçi'nin en mutena sayfiye yeri olan sularıyla meşhur Sarıyer'de 450 m2 arsasıyla taksitle bir villa sahibi olmak elinizdedir. Mahdut olan parseller bitmeden şantiyemize acele müracaat ediniz.    

  SATILIK ARSA


250-300 villa inşaatına elverişli ve temiz havasıyla şöhret bulmuş, elektrik, terkos, havagazı mevcut ve tramvay güzergahı olan İstanbul-Çapa'da 30.000 M2 arsa ucuz ve toptan olarak satılıktır. Müracaat:


AHMED HALİM KANDEMİR


MERKEZ EMLAK ACENTESİ

Bhçekapı; 4'üncü Vakıf...