satılık arsalar ne kadar

satılık arsalar ne kadar

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 16 Mayıs Pazartesi günü başlayacak ihale sürecinde ilçelerde 21 taşınmazı açık ihale usulü satışa çıkartacak. Satıştan, en az 10 milyon 804 bin 500 TL gelir hedefleniyor.

Antalya'da 4.5 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Manavgat ve Serik İlçesi'nde yer alan 2 arsayı satışa çıkardı. İhale edilecek gayrimenkullerin satış bedeli 4 milyon 577 bin 500 TL olarak belirlendi.

Çatalca'da 4.9 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Çatalca Sulh Mahkemesi, İstanbul Çatlaca'da yer alan 3 gayrimenkulü satıyor. 6 Haziran'da ihaleye çıkacak arsalar satış bedeli 4 milyon 962 bin 500 TL olarak belirlendi.

Bağcılar'da icradan 5.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Bakırköy Sulh Mahkemesi, İstanbul İli Bağcılar İlçesi'nde yer alan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu taşınmazın satış beledi 5 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

Bitlis Beşminare'de 2.1 milyon TL'ye satılık arsa!

Bitlis Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü, Bitlis İli Beşminare İlçesi'nde yer alan taşınmazı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 2 milyon 161 bin TL olarak belirlendi.

İzmir Menderes'te 2.9 milyon TL'ye satılık arsa!

İzmir Menderes Belediye Başkanlığı İşletme ve İştirakler Müdürlüğü, İzmir İli Menderes İlçesi'nde yer alan arsa ve muhdesat satışa çıkaracaktır. Söz konusu taşınmazın satış bedeli 2 milyon 919 bin TL olarak belirlendi.

Mersin'de 3.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Mersin 2. Sulh Mahkemesi, Mersin İli Yenişehir İlçesi'nde yer alan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu taşınmazın satış bedeli 3 milyon 528 bin TL olarak belirlendi.

Hatay'da icradan 3.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Hatay 1. Satış Memurluğu, Hatay İli Antakya İlçesi'nde yer alan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu taşınmazın satış bedeli 3 milyon 874 bin TL olarak belirlendi.

Bursa Orhangazi'de 5.5 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Orhangazi belediye Başkanlığı, Bursa ili Orhangazi İlçesi'nde yer alan arsayı 2 satışa çıkardı. Söz konusu taşınmazların satış bedeli 5 milyon 534 bin TL olarak belirlendi.

Mersin Toroslar'da 8.1 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Mersin Toroslar Belediye Başkanlığı, Mersin İli Toroslar İlçesi'nde yer alan 4 arsayı satışa çıkardı. Söz konusu taşınmazın satış bedeli 8 milyon 115 bin TL olarak belirlendi.

Arnavutköy'de icradan 5.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Gaziosmanpaşa 3.İcra Dairesi, İstanbu İli Arnavutköy İlçesi'ndeki üzerinde fabrika binası bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu taşınmazın satış bedeli 5 milyon 403 bin TL olarak belirlendi.

Samsun İlkadım'da 2.4 milyon TL'ye satılık arsa!

İlkadım Belediye Başkanlığı, Samsun İlkadım'da yer alan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 2 milyon 450 bin TL olarak belirlendi.

Konya'da 133.6 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Selçuklu ve Karatay'da yer alan 3 arsayı satışa çıkardı. Söz konusu taşınmazlar 133 milyon 650 bin TL'ye ihale edilecek.

Konya Selçuklu'da 3.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Selçuklu'da yer alan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkulün satış bedeli 3 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

Erzurum Palandöken'de 21.7 milyon TL'ye satılık arsa!

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı Erzurum İli, Palandöken İlçesi'nde yer alan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkulün satış bedeli 21 milyon 791 bin TL olarak belirlendi.

İcradan ucuza satılık arsalar ve daireler!

Değerinin çok altında bir fiyatla satılan ev, araba, arsa, dükkan, tarla gibi bazı taşınmazlar yatırımcıların ilgisini çekiyor.  İcradan satılan gayrimenkullerin ihalesine isteyen herkes katılabiliyor...

Çeşme'de 20.5 milyon TL'ye icradan satılık arsalar!

Çeşme İcra Dairesi, İzmir İli, Çeşme İlçe, İnönü Mahallesi, Mağara mevkii, 7498 ada, 8-11 parsel ve 7499 ada 8 parsel, 7501 ada, 10-11-12 parsel ve 7490 ada, 2 ve 3 parselde yer alan arsayı 20 milyon 487 bin 100‬ TL'ye icradan satıyor...

İstanbul'da sahibinden satılık daire fiyatları ne kadar?

Düşük konut kredisi faizi ev almayı düşünenlerin ilgisini çekmeye başladı. Fırsatı değerlendirmek isteyen vatandaşlar İstanbul'da ucuz satılık daireleri araştırıyor. Peki hangi ilçede satılık daire fiyatları ne kadar?

Tual Adalar Kartal satılık daire fiyatları ne kadar?

Tual Adalar projesi 2018 yılının sonunda sahiplerine teslim edilecek. Peki Tual Adalar Kartal satılık daire fiyatları ne kadar?

TOKİ'den 228.2 milyon TL'lik arsa satışı!

TOKİ'nin 18 ilde satışa çıkardığı 726 milyon 395 bin 734 TL muhammen bedelli 139 arsadan 55 tanesi 228 milyon 252 bin TL'ye satıldı. Peki kalan arsalar ne olacak?

Maltepe Ritim İstanbul satılık fiyatları!

Maltepe Ritim İstanbul satılık fiyatları dairelerin kat ve cephelerine bağlı olarak değişiyor. İstanbul Maltepe Cevizli Mahallesi'nde inşa edilen proje Marmaray Tüp Geçit Projesi’ne 2 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Kartal Tual Adalar satılık konut!

Kartal Tual Adalar satılık konut seçenekleri arasında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'ler bulunuyor. Kartal İskelesi'ne 6 dakika uzaklıkta olan proje 33 bin 103 metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor.

Adatepe Sahilada Residence satılık!

Adatepe Sahilada Residence satılık evlerin metrekare birim fiyatı 7 bin liradan başlıyor. Maltepe Sahili'ne 300 metre mesafede yükselen Sahilada Residence projesinde 290 rezidans bulunuyor...

DKY Kartal Residence Soğanlık satılık!

DKY Kartal Residence Soğanlık satılık ev fiyatları 622 bin TL'den başlıyor. FSM Köprüsü’ne 25 dakikalık mesafede olan proje 22 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçiriliyor.

Soğanlık AND Kartal satılık!

Soğanlık AND Kartal satılık daire teslimlerinin 2018 yılının ikinci çeyreğinde yapılması planlanıyor. 175 bin metrekaresi konut alanından oluşan proje Kartal Adliyesi'ne 600 metre mesafede bulunuyor.

Afyon Zafer Mahallesi TOKİ kurası ne zaman çekilecek?

Emekli kategorisinde satışa sunulan TOKİ Afyon Zafer Mahallesi satılık ev fiyatları 85 bin TL'den başlıyor. Peki Afyon Zafer Mahallesi TOKİ kurası ne zaman çekilecek?

Çorum Merkez TOKİ kura çekimi ne zaman?

Aylık 630 TL taksitle konut sahibi olunabilen TOKİ Çorum Merkez'de satılık ev fiyatları 100 bin 758 TL'den başlıyor. Peki Çorum Merkez TOKİ kura çekimi ne zaman gerçekleşecek?

Kartal Referans Kordonboyu satılık!

Kartal Referans Kordonboyu satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler yer alıyor. Kiler GYO imzasıyla inşa edilecek proje Boğaziçi Köprüsü’ne yaklaşık 23 kilometre mesafede bulunuyor.

satılık arsalar ne kadar

satılık arsalar ne kadar satılık arsalar ne kadar

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 16 Mayıs Pazartesi günü başlayacak ihale sürecinde ilçelerde 21 taşınmazı açık ihale usulü satışa çıkartacak. Ağırlığı Manavgat ve Serik'teki arazilerinin oluşturduğu satıştan, en az 10 milyon 804 bin 500 TL gelir hedefleniyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi, önemli bir bölümü Manavgat ve Serik'te mülkiyetindeki taşınmazların satışı için ihaleye çıktı. 16 Mayıs'ta başlayacak ve 10 gün içinde 3 ihalenin gerçekleşeceği süreçte Büyükşehir, mülkiyetindeki 21 taşınmazı satmayı hedefliyor. Büyükşehir'in taşınmaz satışından elde etmeyi hedeflediği gelir ise en az 10 milyon 804 bin 500 bin TL olarak belirlendi. 16 Mayıs'ta yapılacak ilk ihalede 17 taşınmaz satılığa çıkartılacak, Encümen Toplantı Salonu''nda saat 13.00'te başlayacak ihaleler 17.00'ye kadar devam edecek. Pazartesi günü açık ihale usulü yapılacak satışlarda en az 5 milyon 177 bin...