08 / 08 / 2022

Sea Pearl Ataköy Kuzu Grup

Sea Pearl Ataköy Kuzu Grup

Dünya’nın en büyük 250 müteahhitti arasında yer alan Kuzu Grup, inşa ettiği alt ve üst yapı projeleri ile Türkiye’nin kalkınma dinamiklerinin gelişmesinde rol oynamaya devam ediyor.

Ataköy Sea Pearl güncel fiyatlar!

Atatürk Havaalanı’na 2 kilometre uzaklıkta olan Sea Pearl Rezidans 127 bin 600 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Proje Kuzu Grup imzası taşıyor. İşte Ataköy Sea Pearl güncel fiyatlar...

Sea Pearl Ataköy ev fiyatları!

Sea Pearl Ataköy ev fiyatları dairelerin konum ve büyüklüklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Banka kredisine uygun olan projede 1+1'den 4,5+1'e kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor.

Kuzu Grup Sea Pearl Konutları satılık!

Kuzu Grup Sea Pearl Konutları satılık daire alanları 88,75 metrekareden başlıyor, 398,91 metrekareye kadar ulaşıyor. Projede daire teslimlerinin 2017 yılı Temmuz ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

Sea Pearl Ataköy Evleri fiyatları!

Sea Pearl Ataköy Evleri fiyatları metrekare bazında 7 bin 200 dolardan başlıyor. Denize sıfır konumda bulunan proje 127 bin 600 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Sea Pearl Ataköy telefon numarası!

Toplam 774 adet daireden oluşan Sea Pearl Ataköy telefon numarası 0212 559 60 09 olarak belirlendi. Projede yer alan daireler 557 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sea Pearl Ataköy

Sea Pearl Ataköy projesi, Kuzu Grup tarafından İstanbul Avrupa yakası Bakırköy ilçesine bağlı Ataköy sahilinde yaşama geçiriliyor. Proje, Yalı Ataköy ve Tavros projelerinin yanında inşa ediliyor...

Sea Pearl'de yüzde 8 KDV fırsatı devam ediyor!

"Denizin kıyısında, hayatın zirvesinde!" yaşam sunulan Sea Pearl'de Sea Pearl'de yüzde 8 KDV fırsatı devam ediyor...

Sea Pearl'de yüzde 10 KDV indirimi!

Kuzu Grup imzasıyla Ataköy No:1'de hayata geçirilen Sea Pearl projesi 127 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. Sea Pearl'de yüzde 10 KDV indirimi ile daire sahibi olunabiliyor. 

Sea Pearl'de KDV avantajıyla hemen teslim daireler!

Dairelerin hemen teslim edildiği Sea Pearl Ataköy'de 31 Ekim 2018 tarihine kadar indirimli KDV avantajı sunuluyor..

Sea Pearl'de yüzde 10 KDV indirimi avantajı!

Sea Pearl Ataköy'de 31 Ekim 2018 tarihine kadar yüzde 10 KDV indirimi avantajı devam ediyor. Kuzu Grup imzası taşıyan projede 1+1'den 4,5+1'e kadar daire tipleri bulunuyor.

Sea Pearl Ataköy'de yüzde 10 KDV indirimi avantajı!

Sea Pearl Ataköy projesinde 31 Ekim 2018 tarihine kadar yüzde 10 KDV indirimi avantajı devam ediyor. Kuzu Grup imzasını taşıyan projede 1+1'den 4,5+1'e kadar daire tipleri yer alıyor.

Sea Pearl Ataköy'de yüzde 10 KDV indirimi devam ediyor!

Sea Pearl Ataköy projesinde 31 Ekim 2018 tarihine kadar yüzde 10 KDV indirimi avantajı devam ediyor. Kuzu Grup imzasını taşıyan projede 1+1'den 4,5+1'e kadar daire tipleri yer alıyor.

Sea Pearl Ataköy'de 31 Ekim'e kadar yüzde 10 KDV indirimi!

Sea Pearl Ataköy'de 31 Ekim'e kadar yüzde 10 KDV indirimi imkanı sağlanıyor. Sea Pearl Ataköy'de "Denizin kıyısında, hayatın zirvesinde!" yaşam sunuluyor.

Sea Pearl Ataköy'de yüzde 10 KDV indirimi avantajı!

Sea Pearl Ataköy'de yüzde 10 KDV indirimi avantajı sunuluyor. Daire teslimlerinin hemen yapıldığı projede bu kampanyadan 31 Ekim 2018 tarihine kadar yararlanılabiliyor...

Sea Pearl Ataköy'de yüzde 8 KDV avantajı!

Ataköy No:1'de hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy projesinde 31 Ekim 2018 tarihine kadar yüzde 10 KDV indirimi avantajı sunuluyor. Projede daireler hemen teslim ediliyor...

Sea Pearl'de yüzde 10 KDV indirimi avantajı!

Ataköy No:1'de hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy projesinde yüzde 10 KDV indirimi avantajı sunuluyor. Projede daireler hemen teslim ediliyor...

Sea Pearl'de yüzde 10 KDV indirimi!

Kuzu Grup imzası ile, Ataköy No:1'de hayata geçirilen Sea Pearl'de yüzde 10 KDV indirimi ile 31 Ekim'e kadar ev sahibi olunabiliyor...

Sea Pearl Ataköy'de yüzde 10 KDV indirim avantajı!

Kuzu Grup tarafından Ataköy No:1'de inşa edilen Sea Pearl Ataköy'de yaşam başladı. Projede, yüzde 10 KDV indirim avantajı ile ev sahibi olunabiliyor..

Sea Pearl Ataköy'de metrekare fiyatları 8 bin dolardan başlıyor!

İstanbul Ataköy No:1'de Kuzu Grup imzası ile yükselen Sea Pearl Ataköy'de metrekare fiyatları 8 bin dolardan başlıyor. Projede daireler hemen teslim ediliyor..

Sea Pearl Ataköy Kuzu Grup Haberi

Sea Pearl Ataköy Kuzu Grup


1943 yılından bu yana sektörde güvenin, başarının ve gelişimin sembolü olan Kuzu Grup,  inşa ettiği alt ve üst yapı projeleri ile Türkiye’nin kalkınma dinamiklerinin gelişmesinde rol oynayan en büyük şirketlerden biri olmuştur. 


Bugüne kadar 500’ün üzerinde projeye imza atmış, 100.000’in üzerinde konutun inşasını gerçekleştirmiştir.

Doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler yaratarak faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider oyuncu olma vizyonuyla hareket eden Kuzu Grup, fark yaratan yeni projelerle sektördeki öncü konumunu korumaktadır. 


ENR International Top Contractors 2015 ve 2016 listelerinde Dünya’nın en büyük 250 müteahhitti arasında yer almaktadır.

İran, Tahran’da Pardis ve Parand şehirlerinde 57.000, Cezayir’de Khemis El Khechna, Blida ve Reghaia ‘da inşa ettiği 21.600 konutluk uydu kent projeleri ile sadece Türkiye’nin değil, Dünya’nın da kalkınması için çalışmaktadır. Bu anlamda Global bir vizyon...