Seba Mare Gündoğan teslimleri

Seba Mare Gündoğan teslimleri

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Seba İnşaat’ın Bodrum’daki 15. projesi olan Seba Mare Gündoğan yalnızca bir konut projesi değil, mavi bayraklı özel plajı ve muhteşem doğası ile 4 mevsim keyifle yaşanabilecek izole bir yaşam vadediyor...

Seba Mare Gündoğan Temmuz'da tamamlanacak!

Seba İnşaat'ın Bodrum'daki yeni projesi; Seba Mare Gündoğan alıcılarına 4 mevsimi birarada yaşamayı vadediyor. Projede inşaat çalışmalarının Temmuz ayında tamamlanması hedefleniyor.

Seba Mare Gündoğan Projesi Temmuz'da tamamlanıyor!

Seba İnşaat tarafından Bodrum Gündoğan'da hayata geçirilen Seba Mera Gündoğan Projesi inşaatının Temmuz ayında biteceği açıklandı.

Oğuz Gündoğdu'dan korkutan deprem açıklaması!

Jeofizik Uzmanı Dr. Oğuz Gündoğdu, Marmara Denizi’nde ve  Muğla açıklarında yaşanan depremlerin olası İstanbul ve İzmir depremlerinin habercisi şeklinde değerlendirilmesi gerektiğini dile getirdi.

Gündoğans Emlakçılık Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gündoğans Emlakçılık Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile İlker Gündoğan ve Mesut Gündoğan ortaklığında kuruldu. 

Gündoğdu Altyapı Telekom Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gündoğdu Altyapı Telekom Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Filit Gündoğdu tarafından kuruldu.

Seba Mare Gündoğan fiyat listesi 2021!

Seba Mare Gündoğan fiyat listesi 2021 haberimizde yer alıyor. İşte Seba Mare Gündoğan fiyat listesi 2021 ve proje detayları...

Seba Mare Gündoğan nerede?

Seba Mare Gündoğan nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Seba Mare Gündoğan nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Seba Mare Gündoğan fiyat!

Seba Mare Gündoğan fiyat bilgisi 2021 haberimizde yer alıyor. İşte Seba Mare Gündoğan fiyat 2021 listesi...

Seba Mare Gündoğan satışa çıktı!

Seba İnşaat’ın Bodrum’da hayata geçirdiği yeni projesi Seba Mare Gündoğan satışa çıktı.

Oğuz Gündoğdu: İzmir'deki depremler artçı!

Jeoloji uzmanı Dr. Oğuz Gündoğdu, İzmir'de meydana gelen depremlerin, deprem fırtınası olmadığını dile getirerek bu depremlerin artçı depremler olduğunu dile getirdi. 

Seba Hayat güncel fiyat listesi!

Seba Hayat güncel fiyat listesi haberimizde yer alıyor. Projede toplam 172 adet konut bulunuyor.

İzmir depremi Marmara'yı tetikler mi? Oğuz Gündoğdu anlattı!

Jeofizik Uzmanı Dr. Oğuz Gündoğdu, İzmir'de 6,6 büyüklüğüne sahip depremin ardından Marmara'da beklenen depremi etkileyip etkilemeyeceği merak ediliyor. Jeofizik Uzmanı Dr. Oğuz Gündoğdu, anlattı...

Oğuz Gündoğdu :Yıkımın sebebi eski binalar!

İzmir'de meydana gelen deprem  çok sayıda binanın yıkılmasına neden oldu. Jeofizik Uzmanı Oğuz Gündoğdu'na göre; bu binaların yıkılmasının nedeni, binaların yaşlı olması.

Seba Mare Gündoğan teslimleri Haberi

Seba Mare Gündoğan teslimleri

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sebebiyle vaka sayısında görülen artışlar, beraberinde 17 gün devam edecek olan tam kapanma kararını da beraberinde getirdi. Tam kapanma, özellikle de Bodrum’a olan ilgiyi üst seviyelere taşıdı. Şimdiye kadar Bodrum’da birbirinden özel olarak toplam 14 konut projesi inşa eden Seba İnşaat, 15. projesi; Seba Mare Gündoğan ile pandemi ortamında Bodrum’da 12 ay boyunca keyifle yaşanabilecek bir ortam vadediyor.

Mavi bayraklı kendine özel plajı ve muhteşem doğası ile ön plana çıkan Seba Mare Gündoğan projesi yeni sakinlerini bekliyor.


Doğal açık alanı bol olan bir proje

Konumuyla dikkat çeken Seba Mare Gündoğan projesi, tatil beldesi Bodrum’un en huzurlu ve keyifli koyları arasında yer alan Gündoğan’da bulunuyor. 250 metre deniz cephesiyle dikkat çeken Bodrum Seba Mare Gündoğan...