Şehristan Konutları Erzurum fiyatları

Şehristan Konutları Erzurum fiyatları

Şehristan Konutları 620 daire ve 2 bin 859 metrekare ticaret alanından meydana geliyor. Şehristan Konutları satılık daire fiyatları 214 bin TL'den başlıyor.

Halk GYO Erzurum Şehristan Konutları 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Halk GYO'nun portföyünde yer alan Erzurum merkezli "Şehristan Konutları" projesine ait 2020 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı. 

Erzurum Veyisefendi'deki kentsel dönüşüm projesinde anahtar teslimi yapıldı!

Kentsel dönüşüm çalışmalarına ara vermeden devam eden Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Veyisefendi Mahallesi'nde yürüttüğü kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yeni konutların anahtar teslimini gerçekleştirdi.

Erzurum'da kentsel dönüşüm konutları hak sahiplerine verildi!

Erzurum'da kentsel dönüşüm kapsamında yapılan konutlar hak sahiplerine teslim edildi. Veyisefendi Mahallesi'nde inşası tamamlanan 96 konut ve 7 iş yeri için anahtar teslim töreni gerçekleşti. 

TOKİ Erzurum Şenkaya 2020 kura çekilişi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzurum Şenkaya projesinde yer alan konutların kura çekilişi bugün yapılacak.

Erzurum Şehristan Konutları 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan Erzurum Şehristan Konutları Projesinin 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Şehristan Konutları'nda 195 bin TL’den ev sahibi olma imkanı!

Şehristan Konutları'nda yaşam başlıyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 6+1 daire tiplerinin yer aldığı 632 adet daireden meydana gelen proje yeni sahiplerini bekliyor...

Erzurum New City Konutları'nı yıkan firmadan açıklama!

Erzurum'da proje ve ruhsatı olmadığı nedeniyle yıkılması kararı alınan New City Konutları'nda iş makinelerinin çalışması devam ediyor.

Erzurum New City Konutları yıkılıyor!

Erzurum'da proje ve ruhsatı olmadığı gerekçesiyle inşaatı durdurulan, madde bağımlılarının uğrak yeri haline gelen New City konutlarının yıkımına başlandı. 550 bin liraya ihale edilen yıkım, 200 gün sürecek.

Halk GYO'dan arsa alımı açıklaması!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Şehristan Konutları Projesi devir işlemleri ve karşılığında arsa satın alımları hakkında açıklama yaptı.

Erzurum New City Konutları için karar çıktı!

Erzurum’un 'kanayan yarası' New City için karar çıktı! Önce yarım kalmış bloklar ortadan kaldırılacak, sonra mahkemenin söyleyeceği son söz beklenecek. Kaynak: New City için karar çıktı!

TOKİ Erzurum Aziziye Gezköy 2019 kura çekilişi yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzurum Aziziye Gezköy projesinde yer alan konutların kura çekilişi yarın gerçekleştirilecek.

Erzurum Palandöken 2. Etap TOKİ başvuruları sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzurum Palandöken Hüseyin Avni Ulaş 2. Etap projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

TOKİ Erzurum Palandöken 1. Etap başvuruları sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzurum Palandöken Hüseyin Avni Ulaş 1. Etap projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi sona eriyor.

Şehristan Konutları Erzurum fiyatları Haberi

Şehristan Konutları Erzurum fiyatları


13 katlı 13 blok halinde yükselen Şehristan Konutları Halk GYO ve Er Konut Adi Ortaklığı tarafından inşa ediliyor.  Erzurum Şehristan Konutları 620 daire ve 2 bin 859 metrekare ticaret alanından meydana geliyor.


Arsa alanı 23 bin 734 metrekare olan Şehristan Konutları'nda sosyal alanlar arasında masaj odası, çocuk oyun alanları, fitness,spor sahaları, sauna, hamam,  yürüyüş parkurları, kreş, toplantı odası ve kapalı otopark gibi donatılar mevcut.


Yıl sonunda teslimlerin gerçekleşeceği Şehristan Konutları satılık daire tipleri 2+1, 3+1, 4+1 ve 7+1 dubleks şeklinde dizayn ediliyor.  Proje toplam 620 daire ve 2 bin 859 metrekare ticaret alanından meydana geliyor.


Şehristan Konutları fiyat listesi!


2+1 daire fiyatları 214 bin TL'den başlıyor.

3+1 daire fiyatları 285 bin TL ila 338 bin TL arasında değişiyor. 

4+1 daire fiyatları 345 bin TL ila...