Şekil Ahşap İnşaat Turizm şirketi

Şekil Ahşap İnşaat Turizm şirketi

Şekil Ahşap İnşaat Turizm İmalat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Hüseyin Topcu tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 29 Temmuz 2013 tarihinde kuruldu

Ahşap bina inşaat maliyeti 2021!

2021 yılında uygulanacak bina metrekare normal inşaat maliyet bedelleri belirlendi. Peki, ahşap bina inşaat maliyeti 2021 ne kadar oldu?

Hunay Yapı Ahşap İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hunay Yapı Ahşap İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Cengiz Dörtbölük tarafından kuruldu.

Güney Krce İnşaat Ahşap Ürünleri Ve Nakliyat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güney Krce İnşaat Ahşap Ürünleri Ve Nakliyat Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Emre Önen tarafından kuruldu.

Kayın Ahşap Mobilya Dekorasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kayın Ahşap Mobilya Dekorasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yasin Başat tarafından kuruldu.

Ahşap bina inşaat maliyeti 2020!

2020 yılında uygulanacak bina metrekare normal inşaat maliyet bedelleri belirlendi. Peki, ahşap bina inşaat maliyeti 2020 ne kadar oldu?

Baryap Ahşap ve Uygulama İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Baryap Ahşap ve Uygulama İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 30 bin TL sermaye bedeli ile Barış Özbalta tarafından kuruldu.

İmaj Ahşap Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İmaj Ahşap Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Robin Jan Alyan tarafından kuruldu.

Şen Dekorasyon Ahşap İnşaat Taahhüt Hayvancılık Gıda Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Şen Dekorasyon Ahşap İnşaat Taahhüt Hayvancılık Gıda Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Şen tarafından kuruldu.

Mutluer İnşaat Ve Ahşap Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mutluer İnşaat Ve Ahşap Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Ayşen Mutluer tarafından kuruldu. 

Ahşap ev inşaat maliyeti 2019!

2019 yılında uygulanacak bina metrekare normal inşaat maliyet bedelleri belli oldu. Peki, ahşap ev inşaat maliyeti 2019 ne kadar oldu?

Ahşap bina inşaat maliyeti 2019!

2019 yılında uygulanacak bina metrekare normal inşaat maliyet bedelleri belli oldu. Peki, ahşap bina inşaat maliyeti 2019 ne kadar oldu?

Urgan İnşaat Metal Ahşap Bilgisayar Kırtasiye Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Urgan İnşaat Metal Ahşap Bilgisayar Kırtasiye Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Urgan tarafından kuruldu. 

Aktaş Ahşap Dekorasyon İnşaat Taahhüt Orman Ürünleri Gıda Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aktaş Ahşap Dekorasyon İnşaat Taahhüt Orman Ürünleri Gıda Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Şefika Meral Aktaş tarafından 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Şekil Ahşap İnşaat Turizm şirketi

Şekil Ahşap İnşaat Turizm şirketi Şekil Ahşap İnşaat Turizm şirketi

Şekil Ahşap İnşaat Turizm İmalat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Hüseyin Topcu tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 29 Temmuz'da kuruldu. Şekil Ahşap İnşaat Turizm İmalat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri,konut,işyeri,ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Şekil Ahşap İnşaat Turizm İmalat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Ataşehir, Mimar Sinan Mahallesi, Kader Sokak,...