Selda Erensoy

Selda Erensoy

Geçtiğimiz 1-2 yıl içinde açılan yeni alışveriş merkezlerine ödenen astronomik kiraları baz alan Profilo, Capitol, Agora (İzmir) gibi eski sayılabilecek alışveriş merkezleri, "Yeniler pahalı, biz ucuz kaldık", "Dolar düştü, koşullar değişti" gibi gerekçel

Selda Yapı İnşaat Hırdavat Ve Teknik Malzemeleri Limited Şirketi kuruldu!

Selda Yapı İnşaat Hırdavat Ve Teknik Malzemeleri Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Burak Erol tarafından kuruldu.

SC Gayrimenkul Danışmanlığı ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

SC Gayrimenkul Danışmanlığı ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile bugün Claus Soon-Woo Christiansen ve Selda Durmuş tarafından kuruldu.

Omega Gayrimenkul Yatırım ve Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Omega Gayrimenkul Yatırım ve Turizm Limited Şirketi Bahçelievler'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Selda Ekici tarafından kuruldu. 

Apex Clinic Sağlık Turizm Reklam Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

Apex Clinic Sağlık Turizm Reklam Pazarlama Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Baylan, Selda Öztürk ve Serkan Özcan ortaklığıyla kuruldu...

Remedy İstanbul Turizm Sağlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Remedy İstanbul Turizm Sağlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Çağdaş Karahan, Mine Kaya ve Selda Günarslan ortaklığında kuruldu. 

Üddenoğlu İnşaat Otomotiv Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Üddenoğlu İnşaat Otomotiv Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile  bugün Selda Baysal tarafından kuruldu. 

Ankara Esat Kapalı Pazar Yeri'nin temeli yarın atılacak!

Ankara'da hayata geçirilen Esat Kapalı Pazar Yeri'nin temel atma töreni yarın ünlü sanatçı Selda Bağcan ile atılacak.

Konut site yönetimi yasası lazım!

Gazetem İstanbul gazetesinin köşe yazarlarından Yavuz Erensoy bugün köşesinde "Site yönetimi yasası lazım" başlıklı yazısına yer verdi. İşte yazının detayları..

Tekirdağ'a Yılmaz Büyükerşen Caddesi!

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın özel daveti üzerine Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi ve Değirmenaltı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Caddesi açılış törenlerine katılmak üzere Tekirdağ’a giden Başkan Büyükerşen Tekirdağ’da büyük bir ilgi ile karşılandı.

Tekirdağ Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi açıldı!

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'in de katılımıyla Süleymanpaşa İlçesi Değirmenaltı Mahallesinde düzenlenen Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi ile Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Caddesi açılışlarına katıldı.

SNR Point Gayrimenkul Yatırım ve Turizm Limited Şirketi kuruldu!

SNR Point Gayrimenkul Yatırım ve Turizm Limited Şirketi 10 bi TL sermaye ile bugün Selda Ekici imzasıyla kuruldu.

Wiedermannz Group İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Wiedermannz Group İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Selda Babacan tarafından 500 bin TL sermaye ile 11 Ağustos'ta Bahçelievler, Yenibosna İstanbul West Sitesi Sokak'ta kuruldu.

Selda Parın, Netaş’ın Kurumsal Sektör Çözüm Direktörü oldu!

Netaş’ın “Kurumsal Sektör Çözüm Direktörü”, 30 Mayıs 2016 tarihi itibarıyla Selda Parın oldu. Netaş’ta Satış Müdürlüğü yapan Parın, yeni görevinde; kurumsal sektör müşterilerinin şirket stratejilerine en uygun ürün ve çözümlerin geliştirilmesinden sorumlu olacak.

Selda Erensoy Haberi

Selda Erensoy

Astronomik kiralar eski alısveriş merkezlerini harekete geçirdi. Bu aralar Türkiye perakende sektörünün gündeminde alışveriş merkezlerinin yüzde 60'lara varan zam talepleri bulunuyor. Geçtiğimiz 1-2 yıl içinde açılan yeni alışveriş merkezlerine ödenen astronomik kiraları baz alan Profilo, Capitol, Agora (İzmir) gibi eski sayılabilecek alışveriş merkezleri, "Yeniler pahalı, biz ucuz kaldık", "Dolar düştü, koşullar değişti" gibi gerekçelerle kiralara yüzde 60'a varan zamlar yapmak için girişimlerde bulunuyor. Kontratı devam eden mağazalar ise genel giderlerdeki yüklü artışlarla karşı karşıya kalıyor.


HUZURSUZLUK ÇIKABİLİR


Birleşmiş Markalar Derneği Başkanı Ali Murat Kızıltaş, son günlerde pek çok dernek üyesinden bu doğrultuda şikayetler aldıklarını belirtiyor. Kızıltaş, "Bu sorunla karşı karşıya kalan üyelerimize eski kontratlarının baki olduğunu, böyle bir zorunlulukları olmadığını anlatıyoruz" diyor. Ancak önümüzdeki günlerde huzursuzluklar çıkabileceğini söylüyor.


EMRİVAKİ HOŞ DEĞİL


Faik...