Selenium Park lokasyon

Selenium Park lokasyon

Selenium Park nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Selenium Park nerede sorusunun yanıtı ve proje bilgileri...

Selenium Park nerede? 

Selenium Park nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Selenium Park nerede sorusunun yanıtı ve proje bilgileri...

Selenium Park fiyat!

Selenium Park projesi Zeytinburnu Kazlıçeşme’de inşa ediliyor. Selenium Park fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Selenium Park fiyat bilgisi ve proje detayları...

Selenium Park ön talep topluyor! Yeni proje!

Aşçıoğlu, Zeytinburnu Kazlıçeşme’de Marmaray’a yürüme mesafesinde, tarihi kara surlarına ve 32 dönüm büyüklüğe sahip parka komşu yeni projesinde ilk fiyat ve öncelikli seçim hakkı için ön talep sürecini başlattı. 

Aphorodite Park Residence geliyor!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde ''Aphorodite'' projelerine bir yenisi daha ekleniyor. Aphorodite Park Residence; lokasyon avantajı, üst düzey yaşam konforu, yüksek katma değer ve benzersiz ödeme avantajını buluşturuyor. 

Yücel Park Kartal lokasyon!

Lansman dönemine kadar yüzde 10 fiyat avantajı sağlanan Kartal Yücel Park projesinde fiyatlar 299 bin TL'den başlıyor..

Dubai Towers Esenyurt lokasyon!

Toplam 1.153 adet konutun yer aldığı projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Dubai Towers Esenyurt lokasyon bilgisine göre Esenyurt Şehitler Parkı'na 520 metre uzaklıkta bulunuyor.

Beyaz Park Topkapı lokasyon!

Toplam 100 milyon lira yatırımla yükselen proje toplam 15 bin 500 metrekare arsa alanında inşa ediliyor. Beyaz Park Topkapı lokasyon bilgisine göre İstanbul Zeytinburnu - Topkapı bölgesinde yükseliyor.

Beyaz Park lokasyon bilgileri!

Toplam 100 milyon TL' lik yatırımla yükselen proje 5 blok halinde yükseliyor. Beyaz Park lokasyon bilgileri kapsamında daireler 1+1' den 4+1' e kadar değişiklik gösteriyor.

İzmir 232 Flora lokasyon!

Blokların 5 ile 6 kat arasında değişiklik gösterdiği projede 100'e yakın daire yer alacak. İzmir 232 Flora lokasyon bilgisi kapsamında Çiçek Park Rezidans'ın karşısında yükselecek.

Çengelköy Park Evleri Üsküdar lokasyon!

65 dönüm arazi üzerinde yükselen projede daire tipleri 2+1,3+1 ve 5+1 olarak dizayn edildi. Çengelköy Park Evleri Üsküdar lokasyon bilgileri kapsamında Üsküdar'a 7.2 kilometre mesafede yer alıyor.

Park Residences Cadde lokasyon bilgileri!

Toplam 20 dönümlük peyzaj alanı bulunan projede daireler 1+1 'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde lokasyon bilgileri kapsamında İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de yükseliyor.

Başakşehir Vadiyaka lokasyon bilgileri!

Toplam 361 adet daire ve 56 ticari ünitenin yer aldığı proje 300 milyon TL yatırım değeri ile yükseliyor. Başakşehir Vadiyaka lokasyon bilgileri kapsamında Botanik Parkı’na 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Vadiyaka Başakşehir lokasyon!

Toplam 18 bin metrekare alan üzerine inşa edilen projede daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Vadiyaka Başakşehir lokasyon bilgisi kapsamında Botanik Parkı’na 5 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Selenium Park lokasyon Haberi

Selenium Park lokasyon

1967'den günümüze sektörün lider markaları arasında yer alan Aşçıoğlu İnşaat, yeni projesi Selenium Park için ön talep sürecini başlattı. 

Aşçıoğlu kalitesi ve vizyonu ile hayata geçirilen Selenium Park projesinde 2+1'den 5,5+1'e kadar değişen daire tipleri bulunuyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 112 metrekare ile 272 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Selenium Park nerede? 
Selenium Park nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Selenium Park nerede sorusunun yanıtından önce proje ayrıntılarını aktaralım...

Selenium Park'ta tarihi surlara ek olarak 32 dönüm büyüklüğe sahip bir park manzarası bulunuyor. 

Projede, bahçeli ve balkonlu dairelerin yanı sıra 50 metrekareye varan büyüklüğe sahip teraslı evlere de yer veriliyor.

Selenium Park projesine yürüme mesafesinde 4 hastane ve 3 üniversite yer alıyor.

Selenium Park nerede? 
Selenium Park nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Selenium Park...