Selman Yurdakul

Selman Yurdakul

Uzun yıllar birçok markalı konut projesinde profesyonel üst düzey yöneticilik yapan Selman Yurdakul; İnşaat sektörüne özel danışmanlık şirketi ile faaliyetlerine hızla başladı.

Eski ve verimli olmayan binalar Yeşil Mutabakat ile yenilenecek!

Yeşil mutabakat süreci hakkında değerlendirme yapan Mapei Türkiye Genel Müdürü Selman Tarmur, eski verimsiz binaların yenilenme sürecine gireceğini dile getirdi. 

O ilde yabancıya konut satışı yüzde 27 arttı!

Helmann Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Selman Özgün yaptığı açıklamada Antalya'da yabancıya konut satışının yüzde 27 arttığını söyledi.

Konut ve arsada en çok hangi il kazandırdı?

Helmann Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Selman Özgün, konut ve arsa değer artışlarına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

İki yıl içinde Karaman'da 2 bin 34 konut inşa edildi! 

AK Parti Karaman Milletvekilleri Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser, TOKİ'nin Karaman'da 2 bin 34 konut inşa ettiğini açıkladı. 

Koronavirüs salgını yabancıların konut tercihlerini değiştirdi!

Helmann Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Selman Özgün, koronavirüs salgını nedeniyle yabancıların konut tercihlerinde değişiklik yaşandığını söyleyerek orman alanlarda villa yapılara ilginin arttığını dile getirdi.

Medcap Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Medcap Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Selman Fakihoğlu ve Salım Refas ortaklığında kuruldu.

Depreme karşı tek önlem bina güçlendirme!

Mapei Genel Müdürü Selman Tarmur, Türkiye'nin aktif fay hattı üzerinde olduğunu anımsatan depreme karşı alınacak tek önlemin bina güçlendirmek olduğunu dile getirdi. 

Yabancılara satılan her 5 konuttan biri o ilden!

Helmann Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Selman Özgün, pandemi döneminde yabancıların gayrimenkul yatırımı için Antalya'ya yöneldiğini dile getirdi. 

Ev alırken bu 3 maddeye dikkat!

Türkiye'nin deprem gerçeğine dikkat çeken Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) üyesi Helmann Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Selman Özgün, depreme karşı ev alırken dikkat edilmesi gerekenleri anlattı.

Newist İnşaat Taahhüt Proje Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Newist İnşaat Taahhüt Proje Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Enver Işık ve Selman Karmaz ortaklığında kuruldu.

AK Parti'den İzmir Torbalı'daki arsa satışına tepki! 

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’un arsa satışı kararına tepki göstererek, "Bu karardan vazgeçin" dedi.

Hmf Mühendislik İnşaat Taahhüt Emlak Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Hmf Mühendislik İnşaat Taahhüt Emlak Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 600 bin TL sermaye bedeli ile Feyzullah Ağma, Hadi Yurdakul ve Metin Ağma ortaklığında kuruldu.

Moldova'da inşaat ve turizmde Türk yatırımcılar için fırsatlar var!

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Yurtdışı Yatırımlar Konseyi Üyesi Selman Özgün yaptığı açıklamada, "Türk yatırımcılar için Moldova ve Gagauz Yeri'nde önemli fırsatlar var. Özellikle tarım, inşaat, altyapı, sanayi ve sağlık sektörlerinde önemli fırsatlar Türk yatırımcıları bekliyor" dedi.

Selman Yurdakul Haberi

Selman Yurdakul

2005 yılına kadar aydınlatma sektöründe aydınlatma projeleri satışı gerçekleştiren Selman Yurdakul,2005 Yılında Sinpaş GYO bünyesinde gayrimenkul sektörüne geçti. 10 yıl boyunca Sinpaş GYO bünyesinde İstanbul Bursa ve Ankara projelerinde satış ve pazarlama yöneticiliği üzerine görev yaptı. 2014-2016 yılları arasında Torunlar GYO Satış Pazarlama Direktörlüğü ve Genel Müdür Yardımcısına vekaleten çalıştığı süre boyunca İcra kurulu Üyeliği görevinde bulundu.

Bu süre içerisinde yılın en iyi dönüşüm projesi seçilen 2 milyar TL yatırım tutarındaki 5.Levent projesi ve 2.1 milyar TL ekspertiz değeri olan konut ofis ve ticari alanları bünyesinde bulunduran Torun Center projesi ve Torunlar GYO tüm projelerinin satış ve pazarlamasının başında görev aldı. 2016 yılında Özak GYO satış Pazarlama direktörlüğü görevinde bulundu. Özak GYO bünyesinde yer alan hasılat paylaşımı 4.2 milyar TL...