01 / 07 / 2022

semt bahçekent evleri ödeme şekilleri

semt bahçekent evleri ödeme şekilleri

Sur Yapı Semt Bahçekent 2017 fiyat listesi 244 bin TL'den başlıyor. Semt Bahçekent Konutları'na yüzde 5 peşinatla sahip olmak mümkün...

Semt Bahçekent'te 195 bin TL'den başlayan fiyatlar!

Emlak Konut güvencesine sahip Semt Bahçekent projesi İstanbul Bahçekent'te yükseliyor. Lansmana özel fiyat fırsatlarının bulunduğu Semt Bahçekent Evleri'nde yüzde 5 peşinat imkanı da sunuluyor...

Semt Bahçekent daire teslimleri ne zaman?

Semt Bahçekent Evleri Sur Yapı tarafından İstanbul Başakşehir Hoşdere'de inşa ediliyor. Projede fiyatlar 214 bin TL'den başlıyor...

Semt Bahçekent'in değeri belli oldu!

Emlak Konut GYO, Semt Bahçekent 1. Etap'ın 2021 yılsonu değerleme raporunu yayınladı. Peki Semt Bahçekent projesinin 1. Etap 1 ve 2. Kısımın değeri ne kadar oldu?

Semt Bahçekent'in kısmi geçici kabulü yapıldı!

Emlak Konut GYO projelerinden İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap İkmal İnşaat İşi'nde (Semt Bahçekent), 707/1 Ada/Parsel (D Blok Hariç), 704/5 Ada/Parsel ile parsellerin Otopark, Altyapı ve Çevre Düzenleme İşleri ve Ada Dışı İmar Yolu ile Bu Yollara Ait Altyapıların kısmı geçici kabulü yapıldı.

Emlak Konut GYO Semt Bahçekent projesindeki ticari üniteleri satıyor!

Emlak Konut GYO Semt Bahçekent projesinde yer alan 14 ticari üniteyi satışa çıkardı. Semt Bahçekent projesinde yer alan 14 ticari ünitenin satışa e-ihale usulü ile gerçekleştirilecek.

Semt Bahçekent'in kısmi geçici kabul tutanağı onaylandı! 

Emlak Konut GYO'nun projelerinden Semt Bahçekent projesinin geçici kabulü yapıldı. Kısmi geçici kabul tutanağı bugün onaylandı. 

Emlak Konut GYO Semt Bahçekent 6. Etap 2. Kısım projesi başlıyor!

Emlak Konut GYO Semt Bahçekent 6. Etap 2. Kısım projesine başlıyor. Emlak Konut GYO Semt Bahçekent 6. Etap 2. Kısım'ın yer teslimi yapıldı.

Semt Bahçekent 6. Etap 2. Kısım için imzalar atıldı!

Emlak Konut GYO tarafından ihale edilen Semt Bahçekent projesinin 6. Etap 2. Kısım ihalesinin kazananı belli oldu. Pekerler İnşaat ve Emlak Konut GYO arasında imzalar atıldı.

Emlak Konut Bahçekent Evleri 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Emlak Konut Bahçekent Evleri 1. Etap 3. Kısım 1 adet bağımsız bölüm için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınlandı.

Semt Bahçekent 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap İkmal İnşaatı İşi kapsamında "Semt Bahçekent 1-1" Projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu KAP'ta yayınlandı.

Semt Bahçekent 1. Etap 2. Kısım 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap 2. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi kapsamında (Semt Bahçekent 1-2) Projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu KAP'ta yayınlandı.

Emlak Konut Semt Bahçekent kampanyası 2020!

Emlak Konut Semt Bahçekent kampanyası 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Emlak Konut Semt Bahçekent kampanyası 2020 ve proje bilgileri...

Semt Bahçekent yeni kampanya detayları 2020!

Semt Bahçekent yeni kampanya detayları 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Semt Bahçekent yeni kampanya detayları 2020 ve proje bilgileri...

Semt Bahçekent güncel ödeme planı 2020!

Semt Bahçekent güncel ödeme planı 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Semt Bahçekent güncel ödeme planı 2020 ve projeyle ilgili tüm detaylar...

Semt Bahçekent'te yüzde 5 peşinatla! Ödemeler 2. yılda başlıyor!

Semt Bahçekent projesinde başlatılan kampanya kapsamında yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Projedeki konutlar için ödemeler 2. yılda başlıyor...

semt bahçekent evleri ödeme şekilleri Haberi

semt bahçekent evleri ödeme şekilleri

Semt Bahçekent Evleri ödeme şekillerine göre projeden 84 ay sıfır faizle konut sahibi olunabiliyor. İstanbul Hoşdere'de yükselen proje, 2019 yılında tamamlanması planlanan metroya, TEM otoyoluna ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakın mesafede yer alıyor. 

Semt Bahçekent Evleri yaklaşık 140 dönümlük Hayat Parka da komşu konumda inşa ediliyor. Emlak Konut GYO güvencesine sahip proje Sur Yapı imzası taşıyor. 
 

1+1'den 4+1'e kadar  konutlara yer verilen Semt Bahçekent projesi 125 bin metrekare alana sahip.  Semt Bahçekent Evleri için yüzde 5 peşinatla ve aylık 900 TL'den başlayan taksitlerle ödeme yapılabiliyor. 
 
Semt Bahçekent projesinde daire büyüklükleri 67 metrekare ile 222 metrekare arasında değişiyor. Semt Bahçekent, 3. Havalimanı ve 3. Köprü bağlantı yollarının çok yakınında yer alıyor.
 
Sur Yapı Semt Bahçekent 2017 fiyat listesi!