Sermaye Piyasaları ile Büyüme paneli 2020

Sermaye Piyasaları ile Büyüme paneli 2020

CEO Club Banka Dışı Finans Zirvesi'nde konuşan Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, yap-işlet-devret modelinin günümüzde yanlış anlaşıldığını, finansman modeli olduğunu ifade etti....

Akfen GYO'nun sermaye tavanı yetki süresi 5 yıl uzadı!

Akfen GYO'nun kayıtlı Sermaye Tavanı muhafaza edilerek, Yönetim Kurulunun Kayıtlı Sermaye Tavanı ile ilgili yetki sürelerinin, 2020-2024 yılları arası 5 yıl süreyle uzatılması hususunda SPK'ya başvurdu.

Avrasya GYO'dan Metro Hotel Apartments için 148.4 milyon TL'lik sermaye!

Avrasya GYO sermaye artırımı ile elde edilecek fonu Edirne ili Merkez ilçesi Kirişhane Mahallesi Soğukkuyu mevkiinde yapımı planlanan ‘'Metro Hotel Apartments'' projesi için kullanılması planlanıyor.

Alp Keler: Gayrimenkul girişimi sermayesi fonlarında aksamalar yaşanıyor!

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) Başkanı Dr. Alp Keler, sermaye piyasaları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Keler, yatırım fonları ile ilgili tüzel kişiliklerde gayrimenkul girişim sermayesi fonlarının tapu ve ticari sicil gibi işlemlerinde bazı aksamalar yaşandığını söyledi.

Atakule İşletme ve Yönetim 100 bin TL sermaye ile kuruldu! 

Atakule GYO, gayrimenkullerin işletme ve yönetim faaliyetini yapmak amacıyla kurulacak olan Atakule İşletme ve Yönetim'e 100 TL sermaye payı ile tek kurucu ortak olarak katılmasına karar verdi...

George Lap Wah Lee: İstanbul, finans merkezi olma yolunda niş rol oynamalı!

Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi ana desteği ve Borsa İstanbul ve CFA Institute ana sponsorluğu ile "Sürdürülebilir Büyümenin Sermaye Piyasaları Yoluyla Finansmanı” konferansı gerçekleştirildi…

Sermaye piyasalarını geliştirmenin yolu yatırımcı sayısını artırmaktan geçiyor!

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) Başkanı Dr. Alp Keler yaptığı açıklamada, sermaye piyasalarını geliştirmenin yolunun yatırımcı sayısını artırmaktan geçtiğini söyledi.

Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi 13-14 Kasım'da!

Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi, 13-14 Kasım 2018 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilecek.

Ali Akkanat ile Kamil Akkanat yeni şirket kurdu!

Beyak Gayrimenkul Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün 112 milyon 544 bin TL sermaye bedeli ile Esenyurt'ta Ali Akkanat, Kamil Akkanat ve Feride Akkanat ortaklığında kuruldu.

Kuyumcukent GYO sermaye arttımı ile ilgili bilgilerini yayınladı!

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda 10 Ağustos 2015 tarihli sermaye arttırımı ile ilgili hak kullanım paneli bildirimini yayınladı.

Özak GYO'dan bedelsiz sermaye artırımı açıklaması!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., kar payından bedelsiz sermaye artırımı ile ilgili yönetim kurulu kararını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. İşte şirketten KAP'a yapılan açıklama...

İstanbul Finans Zirvesi 15-16 Eylül'de gerçekleştirilecek!

"Yenilikçi Finans" ana temasıyla yola çıkan uluslararası zirvede, risk sermayesi fonları, yatırım bankacılığı, melek yatırımcılık, yenilikçi kalkınma-altyapı finansman yöntemleri ile sermaye piyasaları-yenilikçilik konuları masaya yatırılacak

Beşikyapı İnşaat Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1 milyon TL sermaye ile kuruldu!

Beşikyapı İnşaat Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1 milyon TL sermaye bedeli ile 5 Ağustos 2014 tarihinde Başakşehir İkitelli OSB Demirciler Sitesi'nde kuruldu....

Yatırımın altın kuralları yayınlandı!

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği ( TSPB ), yatırım sırasında dikkat edilmesi gereken kuralları bir araya getiren “Yatırım İçin Altın Kurallar” dokümanı ile yatırımcılara yol gösteriyor.

Sermaye Piyasaları ile Büyüme paneli 2020

Sermaye Piyasaları ile Büyüme paneli 2020 Sermaye Piyasaları ile Büyüme paneli 2020

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, "Sermaye Piyasaları ile Büyüme" panelinde konuşma yaptı. Yaptığı konuşmada, Yap-işlet-devret modeline dair değerlendirmelerde bulundu.

Dünya'da yer alan habere göre; Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, bankacılık dışı finansman modelinin şirketlere getirileri hakkında yaptığı konuşmada, yap-işlet-devret modeline dair açıklamada bulundu.

"Yap-işlet-devret inşaat değil, finansman modeli"

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın, bankacılık dışı finansman modelinin şirketlere getirileri hakkında değerlendirmede bulunurken, yap-işlet-devret modelinin günümüzde yanlış anlaşıldığını, yap-işlet-devret'in aslında tam bir finansman modeli olduğunu, kesinlikle bir inşaat modeli olmadığını vurguladı.

Herkes şapkasını önüne alıp yatırım planı...