Seyfi Dingil

Seyfi Dingil

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Down Cafe inşaatında çalışmaların bitmek üzere olduğunu açıkladı. İşte Seyfi Dingil'in açıklamaları...

İskenderun E-91 yolundaki çalışmalar incelendi!

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü alternatif yol yapım çalışmalarını kent genelinde sürdürüyor. Seyfi dingil İskenderun'da yapılan yol çalışmalarını inceleyerek bilgi aldı.

İskenderun'da park alanları incelendi!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ilçedeki park alanlarında inceleme yaptı daha sonra Havuzlu Çarşı arkasında yapılmakta olan park alanındaki çalışmalar hakkında Park ve Bahçeler Müdürü Aylin Selçuk'tan bilgi aldı.

İskenderun Barış Parkı hizmete açıldı!

“Daha yeşil İskenderun” sloganıyla ilçede birçok önemli projeye imza atan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kente yeni bir park daha kazandırdı.

İskenderun sanayi sitesinde yol sorunu çözülüyor!

Seyfi Dingil'in yapılan çalışmaları yerinde inceleme ve vatandaş sohbetleri sürüyor. Sanayi sitesi esnafının yıllardır sıkıntı yaşadığı yol güzergahı üzerinde incelemelerde bulunan Başkan Seyfi Dingil, çalışmalara hemen başlanması için talimat verdi.

İskenderun eski karayolları arazisine şehir parkı yapılacak!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, eski karayolları arazisi üzerinde şehir parkı oluşturulması için proje ihalesinin tamamlandığını söyledi. Seyfi Dingil, şehir parkı olacak eski karayolları arazisi üzerinde incelemelerde bulundu.

İskenderun ziraat bahçesi park alanı oluyor!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, geçtiğimiz aylarda belediyeye devri yapılan ziraat bahçesinde Türkiye'nin en güzel parklarından biri yaparak yeni bir yaşam alanı yaratacaklarını açıkladı.

İskenderun'a Haydar Aliyev Vakıf Üniversitesi kurulacak!

Avrasya Sanat Kültür Edebiyat ve Bilim Federasyonu heyeti, kurulması düşünülen Haydar Aliyev Vakıf Üniversitesi hakkında Başkan Seyfi Dingil'i bilgilendirdi.

İskenderun Feyezan Kanalı'nda ıslah çalışmaları sürüyor!

Seyfi Dingil, Feyezan Kanalı'ndaki ıslah çalışmalarının planlandığı gibi ve zamanında ilerlediğini söyledi. İskenderun'un çehresini değiştirecek proje olarak görülen Feyezan Kanalı Islahı ve Peyzaj Projesi görülmeye başlandı.

Seyfi Dingil: Down Cafe ve Sağlıklı Yaşam Parkı Projesi bitmek üzere!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Biz halka hizmet için yola çıktık. Bazı çıkar çevreleri önümüzü tıkamak istiyor ama halkın desteği ile yolumuzdan geri dönmeyiz" dedi

İskenderun'da muhtar evi çalışmalarının 1. etabı tamamlandı!

İskenderun Belediyesi'nin, muhtarların daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi amacıyla başlattığı muhtar evi çalışmasının birinci etabını tamamladı.

İskenderun'da yapılan 5 yıldızlı otelin son durumu ne?

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sahil kordonunda yapımı devam eden Hilton Otel ve AVM'nin inşaatının son durumu hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

İskenderun'daki dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi verildi!

İskenderun'da yapılacak kentsel dönüşüm çalışmasıyla ilgili vatandaşlara bilgi veren Belediye Başkanı Seyfi Dingil, muhtarların ve halkın güvenoyunu aldı

İskenderun'daki ferforje projesi vatandaşın takdirini aldı!

İskenderun Belediyesi'nin esnaflara yönelik başlattığı ferforje projesi, esnafın yanı sıra vatandaşların da takdirini topladı.

Seyfi Dingil: İskenderun artık daha çok hizmet alacak!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti'nin tek başına iktidarıyla sonuçlanan 1 Kasım erken genel seçimleri ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Vizyon Art İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vizyon Art İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Zeytinburnu'nda 500 bin TL sermaye bedeli ile Naci Kesik ve Seyfi Kesik tarafından kuruldu.

Makel Lojistik İnşaat Metal Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Makel Lojistik İnşaat Metal Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Kartal'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Seyfi Çoskun Kalkın tarafından kuruldu.

İnegöl'de yıkılan evden tarih fışkırdı!

Bursa Gemlik'te 1992'de vefat eden doktor Seyfi Arıkan'ın evi kontrollü olarak yıkıldı. Arıkan'ın evinden çıkan tarihi sağlık gereçleri, sikkeler, klasik motosiklet, eski paralar ve subay kıyafetleri, görenleri şaşırttı.

Süzer Grubu'nun veliahtlarından büyüme hedefi!

Süzer Grubu'nun veliahtlarından Serhan Süzer, Seyfi Erol ve Levent ilhaner'in ortaklığında kurulan Moka Ödeme Kuruluşu, 2019 yılında yüzde 80 büyüme hedefledi.

İskenderun Yıldırım Tepe Spor Kompleksi tamamlandı!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil yaptığı açıklamada İskenderun Yıldırım Tepe Spor Kompleksi'nin tamamlandığını söyledi.

İskenderun Sahil Cami bugün açılıyor!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil yaptığı açıklamada Nihal Atakaş Camiinin (Sahil Camii) bugün ibadete açılacağını söyledi.

Çelik-İş Sendikası'nın metruk binası yıkıldı!

İskenderun’da doğurduğu sakıncaların yanı sıra görüntü kirliliği ve çevrede yaşayan vatandaşlarda da rahatsızlık veren metruk binaların yıkımına devam edenİskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Süleymaniye eski çelik-iş sendikasının metruk binasının yıkım çalışmalarını denetledi.

İskenderun TOKİ projesinin kaba inşaatı tamamlandı!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Gültepe Mahallesi üst kısmında inşa edilmekte olan TOKİ inşaat alanında incelemeler yaptı.

İskenderun eski adliye sarayı restore ediliyor!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil yaptığı açıklamada, eski adliye sarayında restorasyon çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

Hatay İskenderun'da riskli binalar yıkıldı!

Hatay İskenderun'da risk taşıyan binalar belediye tarafından yıkıldı. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, çalışmaların titizlikle devam ettiğini açıkladı.

İskenderun Sahil Cami inşaatında son durum!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil kentin vizyon projelerinden olan Sahil Cami inşaatında incelemelerde bulundu. İşte İskenderun Sahil Cami inşaatında son durum...

İskenderun'a dört yeni semt pazarı inşa ediliyor!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil yaptığı açıklamada İskenderun’da dört farklı noktaya çok amaçlı pazar yeri projesinin yapıldığını belirtti.

İskenderun Valilik çalışma ofisindeki çalışmalar tamamlanıyor!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil yaptığı açıklamada Valilik çalışma ofisindeki çalışmaların kısa bir süre tamamlanacağını belirtti.

Seyfi Dingil

Seyfi Dingil Seyfi Dingil

Down Cafe projesinin bitmesi ile birlikte ilçenin önemli bir kazanım elde etmiş olacağını belirten Başkan Seyfi Dingil, "Bölgede ilk olma özelliği taşıyacak olan Down Cafe engelli vatandaşlarımızı hayata tutunduracak" dedi. Kente kalıcı eserler bırakmak istediklerini ifade eden Başkan Seyfi Dingil, "Engelli insanlarımızı ne kadar mutlu edersek, onları hayata tutunması için ne kadar çabalarsak, bizler de o denli huzurlu ve mutlu oluyoruz. Burayı en kısa zamanda bitirip hizmete açacağız. Şimdiden halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" şeklinde...