Seyfi Dingil: Down Cafe ve Sağlıklı Yaşam Parkı Projesi bitmek üzere!

Seyfi Dingil: Down Cafe ve Sağlıklı Yaşam Parkı Projesi bitmek üzere! Seyfi Dingil: Down Cafe ve Sağlıklı Yaşam Parkı Projesi bitmek üzere!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Biz halka hizmet için yola çıktık. Bazı çıkar çevreleri önümüzü tıkamak istiyor ama halkın desteği ile yolumuzdan geri dönmeyiz" dediİskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, belediye hizmetlerini yerinde inceleyerek son durumları hakkında bilgiler aldı. Şehrin kaderini değiştirecek çalışmalarının bir hizmeti kervanına döndüğünü belirten Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Çıkar çevrelerinin yürüttüğü kampanyaların bu şehre verdiği zararları konuşmamız lazım. Yapıcı eleştiri yapanların her sözünü dikkatle dinleriz. Ama sırf eleştiri yapmak adına konuşanları da dikkate dahi almayız" dedi. 


İHMAL EDİLEN SORUNLAR 

İskenderun halkının artık kaybetmek istemediğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil, "Belediyemiz her alanda son sürat çalışıyor. Başkan olduğum günden bu güne yapılamaz denilen hizmetlerin yapımına başladık. Öncelikle temel sorunların çözümü için mücadele ediyoruz. Sadece feyezan kanalının ıslahı çalışmasına başlanması bir yılımızı aldı. Şehrimizin buna ihtiyacı var ve şehrimizin ihtiyaçlarını karşılayana kadar da bu anlayışımız devam edecek. Rabbime şükürler olsun ki, yılların ihmal edilmiş sorunlarına neşter vurarak önemli hizmetlerin altına imza atmış bir belediyeyiz" diye konuştu. 


ÇOK ÖNEMLİ PROJE 

Down Cafe ve Sağlıklı Yaşam Parkı çalışmalarının bitmek üzere olduğunu belirten Başkan Seyfi Dingil, "Bu iki projemiz Türkiye genelinde ilgi çeken projeler. Şehrin oksijen deposu olacak Ziraat bahçesi üzerine çok farklı bir projemiz var. Bunu Mayıs 2016 ayından itibaren sizlerle paylaşacağım. Tüm hizmetlerimizde, birlik ve beraberliğin, istişarenin imzası vardır. En büyük gücümüz, halkımızın desteğidir. Halkımızla, hemşerilerimizle ve gönül desteğini ortaya koyan gönül dostlarımızla beraber bu hizmetleri gerçekleştirdik. Bize destek veren herkese teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. 
Sabah Güney