sgk gayrimenkul ihalesi

sgk gayrimenkul ihalesi

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı; mülkiyeti SGK'ya ait olan 3 ilde 12 gayrimenkulü açık artırma usulü ile satışa çıkarıyor. Söz konusu gayrimenkullerin fiyatları 221 bin TL ile 78.8 milyon TL arasında değişiyor.

SGK'dan 3 ilde satılık 12 gayrimenkul! İhalesi 17 Şubat'ta!

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı; mülkiyeti SGK'ya ait olan 3 ilde 12 gayrimenkulü açık artırma usulü ile satışa çıkarıyor. Söz konusu gayrimenkullerin fiyatları 221 bin TL ile 78.8 milyon TL arasında değişiyor.

SGK'dan 8 ilde satılık 8 gayrimenkul! İhalesi 13 Ocak'ta!

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı; mülkiyeti SGK'ya ait olan gayrimenkulleri açık artırma usulü ile satışa çıkarıyor. Söz konusu gayrimenkuller; Sakarya, Yalova, Kars, Elazığ, Ankara, Trabzon, Batman, Muş'ta yer alıyor.

SGK 8 ilde 11 gayrimenkulü ihale ile satacak!

Sosyal Güvenlik Kurumu ( SGK ), Kütahya, Tekirdağ, Burdur, Sivas, Tokat, Sinop, Erzurum ve Kars'ta, yer alan 11 gayrimenkulun satışını açık artırma usulüyle yapacak..

Ata GYO SGK'ın Ağrı'daki gayrimenkul ihalesine giriyor!

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, ve Sosyal Güvenlik Kurumu mülkiyetinde olan Ağrı İli, Merkez İlçesi, Leylekpınar Mahallesi, 85 ada, 40 no'lu parselde kayıtlı 338,00 m 'lik taşınmazın satışına ilişkin ihaleye katılıyor...

SSK açık kapatmak için 5 milyar YTL'lik gayrimenkul satacak

Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur'un birleşmesiyle oluşturulan Sosyal Güvenlik Kurumu, atıl kalan gayrimenkullerini satıyor. Satış listesinde hangi gayrimenkuller var?

İstanbul'da gayrimenkul karşılığı trampa ihalesi!

İstanbul Vakıflar 2.Bölge Müdürlüğü, İstanbul'da gayrimenkul karşılığı trampa ihalesi düzenliyor.

İstanbul'da gayrimenkul karşılığı trampa ihalesi!

İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü, İstanbul'da gayrimenkul karşılığı trampa ihalesi düzenliyor.

SGK gayrimenkul satışıyla zarar ediyor iddiası! 

SGK ile Milli Emlak Genel Müdürlüğü arasında yapılan taşınmaz değiş tokuşunun kurum hanesine zarar yaratıyor. Milli Emlak Müdürlüğü, SGK’nin 527,7 milyon TL'lik kıymetli dört taşınmazına karşı 471,2 milyon TL değerinde 159 taşınmaz devretti. Sayıştay, 56 milyon TL’lik fark oluştuğunu belirtti. 

SGK 4 yılda bin 328 gayrimenkul sattı!

Alacakları için son 5 yılda toplam 305 bin gayrimenkulü haczeden SGK, 68 milyar TL'lik alacaklarının peşine düştü.

SGK 32 gayrimenkulünü sattı!

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) 2018 yılında kamulaştırma ve açık artırma usulü ile 32 gayrimenkulünü sattı. Bu satışlardan 33 milyon 924 bin TL gelir elde edildi.

Ankara'da satılık 42 gayrimenkul! İhalesi 26 Aralık'ta!

Ulus Emlak Müdürlüğü tarafından Ankara Pursaklar, Mamak, Keçiören, ilçelerinde bulunan 42 adet taşınmazın satış ihalesi 26 Aralık'ta yapılacak...

Jülide Sarıeroğlu: SGK'da ilk gayrimenkulü satan Kılıçdaroğlu!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, " SGK gayrimenkul satıyor, batıyor diyenlerin geçmişine baktığımız zaman SGK'de ilk gayrimenkulü satan Kemal Kılıçdaroğlu." dedi.

Fatsa'da restoran yapımı ve gayrimenkul satış ihalesi 5 Nisan'da

Fatsa Belediyesi tarafından kafe-restoran yapımı-kiralama ihalesi ile 13 gayrimenkulün satış ihalesi 5 Nisan'da yapılacak...

TCDD'den 59 gayrimenkulün kiralama ihalesi 1 Mart'ta!

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğü Taşınmaz İhale Komisyonu Başkanlığı, Ankara'daki 59 gayrimenkulü kiraya veriyor. Kiralama ihalesi 1 Mart'ta gerçekleşecek..

Gül İnşaat gayrimenkul ihalesi ne zaman?

Gül İnşaat, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Sefaköy, Ataköy ve Basın Ekspres bölgelerinde yer alan 10 projesindeki toplam 212 konut ve işyerini açık artırma ile satışa çıkarıyor. Peki, Gül İnşaat gayrimenkul ihalesi ne zaman?

SGK'dan Şanlıurfa'da 28 milyon TL'ye satılık 37 gayrimenkul!

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından Şanlıurfa'da 37 gayrimenkul ihale usulü ile satılıyor. Taşınmazların ihalesi sırasıyla 5 gün boyunca gerçekleşecek..

ÖİB'den Ankara'da satılık gayrimenkul ihalesi 20 Eylül'de!

ÖİB Ankara ili, Çankaya ilçesi, Eti Mahallesi'nde yer alan taşınmaz ve üzerindeki binayı satış yöntemi ile özelleştiriyor. İhale 20 Eylül'de gerçekleşecek..

Isparta'da satılık 5 gayrimenkul ihalesi 22-24 Ağustos'ta!

TCDD Genel Müdürlüğü 7. Bölge Müdürlüğü, Isparta'daki 5 gayrimenkulünü satışa sunuyor. İhaleler 22-24 Ağustos'ta yapılacak..

sgk gayrimenkul ihalesi Haberi

sgk gayrimenkul ihalesi

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı; mülkiyeti SGK'ya ait olan gayrimenkulleri açık artırma usulü ile satışa çıkarıyor. Söz konusu gayrimenkuller; Ankara Mamak-Merkez-Çankaya'da, İstanbul Kartal'da ve Bursa Nilüfer'de yer alıyor. 


Söz konusu gayrimenkuller arsalar, kargir apartman ve tarla bulunuyor. Arsaların ihalesi 17 Şubat ve 18 Şubat tarihlerinde saat 09.00 itibariyle yapılacak. Fiyatları 221 bin 730 TL'den başlıyor ve 78 milyon 821 bin 860 TL'ye kadar yükseliyor. 


Açık artırma usulü ile yapılacak ihale kapsamın en ucuz gayrimenkul Ankara Mamak'ta yer alan 1167 metrekare arsa, en pahalı gayrimenkul ise 78 milyon 821 bin 860 TL ile Bursa Nilüfer'deki 44.493,65 metrekare arsa. 


İstanbul Kartal'da yer alan arsanın alanı 4.408,23 metrekare olarak belirlendi. Fiyatı ise 11 milyon 340 bin TL...


İletişim 0312 585 61 43/ 585 61 45


Kübra...