Sinpaş Altınoran değeri

Sinpaş Altınoran değeri

Sinpaş Altınoran projesindeki 156 adet bağımsız bölümün deeğri 399 milyon 290 bin TL olarak belirlenirken, aylık kira değerleri toplamı 1 milyon 704 bin 671 TL oldu. 

Emlak Konut GYO Balıkesir Altıeylül parsellerinin değeri ne kadar? 

Emlak Konut GYO Balıkesir Altıeylül  parsellerinin değeri belli oldu. İşte Emlak Konut GYO'nun Balıkesir Altıeylül parsellerinin değeri...

Altınoran Starium AVM'nin 2021 değeri belli oldu!

Servet GYO tarafından Altınoran Starium AVM'ye ilişkin değerleme raporu yayınlandı. Peki Starium AVM'nin değeri ne kadar oldu?

Sinpaş Finansşehir Flatofis'in değeri belli oldu!

Servet GYO tarafından Sinpaş Finansşehir Flatofis projesine ilişkin 2021 yılsonu gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı. Peki Sinpaş Finansşehir Flatofis'in değeri ne kadar oldu?

Metrolife'taki 245 bağımsız bölümün değeri belli oldu!

Sinpaş GYO, Metrolife projesinde yer alan 245 adet bağımsız bölüme ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. Peki projedeki 245 bağımsız bölümün değeri ne kadar oldu? 

Sinpaş GYO Sancaktepe arsalarının değeri belli oldu!

Sinpaş GYO, İstanbul Sancaktepe Paşaköy'de yer alan arsalarına ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. Peki arsaların değeri ne kadar oldu? 

Sinpaş GYO Kanlıca arsalarının değeri belli oldu!

Sinpaş GYO, İstanbul Beykoz Kanlıca'da yer alan arsalarına ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. Peki arsaların değeri ne kadar oldu? 

Sinpaş GYO Finansşehir projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'nın değeri ne kadar oldu?

Sinpaş GYO Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'na ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. Peki Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'nın değeri ne kadar oldu?

Sinpaş GYO Finans Şehir Time ve Park etaplarının değeri belli oldu!

Sinpaş GYO Finans Şehir Projesi Time ve Park Etapları'na ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. Peki Finans Şehir Projesi Time ve Park Etapları'nın değeri ne kadar oldu?

Sinpaş GYO Finanskent parselinin değeri belli oldu!

Sinpaş GYO Ümraniye Finanskent parseline ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. İşte Sinpaş GYO Finanskent parselinin değeri...

Sinpaş GYO Koru Aura'nın değeri ne kadar oldu?

Sinpaş GYO Koru Aura projesinin değerleme raporu yayınlandı. Peki Koru Aura'nın değeri ne kadar oldu? 

Ege Vadisi'nin değeri belli oldu! 

Sinpaş GYO Ege Vadisi projesinin değerleme raporu yayınlandı. Peki Ege Vadisi'nin değeri ne kadar oldu? 

Sinpaş GYO GOP AVM'nin değeri belli oldu! 

Sinpaş GYO GOP AVM'nin değerleme raporu yayınlandı. Peki Sinpaş GYO GOP AVM'nin değeri ne kadar oldu? 

Sinpaş GYO Ankara Polatlı arsasının değeri ne kadar?

Sinpaş GYO, Ankara İli Polatlı İlçesi Devretepe mevkinde yer alan arsanın gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. Peki Sinpaş GYO Ankara Polatlı arsasının değeri ne kadar?

Sinpaş Altınoran değeri Haberi

Sinpaş Altınoran değeri

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Ankara İli Çankaya İlçesi Altınoran projesi gayrimenkul değerleme raporu hakkında açıklama yaptı. 

Değerleme konusu taşınmazlar, Ankara ili, Çankaya ilçesi, İlkbahar Mahallesi, Güneypark Küme Evleri Caddesi üzerinde yer alan 148 bin 666 metrekare yüz ölçüme sahip 29634 ada 10 parselde yer alan Sinpaş Altınoran projesi bünyesindeki 160 adet konut ve 40 adet ticaret nitelikli bağımsız bölümlerden oluşuyor. Parsel üzerinde, ticaret, rezidans ve ofis ünitelerinden oluşan 53 adet blok yapı yer alıyor. Taşınmazlara, Turan Güneş Bulvarı kullanılarak ulaşım sağlanabiliyor. Taşınmazların çevresinde çok sayıda 8-10 katlı yapı, yalı 10-25 aralığında olan yapılar ve çok sayıda inşa halinde yapı bulunuyor. Taşınmazların yakınında eğitim tesisleri, dini tesisler, semt pazarı, marketler ve çok sayıda sosyal donatı alanları...