06 / 07 / 2022

sinpaş köyceğiz fiyatları

sinpaş köyceğiz fiyatları

Köyceğiz projesinde, konutların büyük bölümü sahiplerini bulurken, sınırlı sayıdaki 3+1 daireler için ödeme planı dahilinde 48 aya kadar şirket bünyesinde vade farkı ve peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanıyor.

Sinpaş Köyceğiz'de yüzde 12 indirim!

İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirdiği Sinpaş Köyceğiz'de yüzde 1 peşinat ile daire sahibi olmak mümkün. 120 aya kadar vade imkanının bulunduğu projede peşin ödemelerde yüzde 12 indirim yapılıyor.

Sinpaş Köyceğiz kampanya!

Toplam 291 adet daireden meydana gelen Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe projesinde 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. İşte, Sinpaş Köyceğiz kampanya detayları...

Sinpaş Köyceğiz’de lansmana özel yüzde 10 indirim!

Sinpaş, ‘şehrin gürültüsünden uzak doğal bir yaşam sürme’ hayalini taşıyanlar için oluşturduğu Köyceğiz Projesi’nin satışlarına devam ediyor. Konutların teslimi de Mayıs 2016 olarak belirlendi.

Sinpaş Köyceğiz kampanyalı fiyatları!

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de inşa edilen Sinpaş Köyceğiz'de lansmana özel yüzde 10 indirim ve yüzde 15 erken bahar indirimi uygulanıyor. İşte Sinpaş Köyceğiz kampanyalı fiyatları...

Sinpaş Köyceğiz'de satışlar sürüyor!

Sinpaş'ın en yeni projesi Köyceğiz ile güney esintisini İstanbul'a taşıyor. İstanbul Sancaktepe'deki 291 konutun yer aldığı Köyceğiz projesinde satışlar devam ediyor.

Evinizin ilk hediyesi Sinpaş'tan!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen kampanya kapsamında Live Turkuaz ve Köyceğiz projelerinde daire satın alanlara Teknosa'dan 5 bin TL'lik hediye çeki veriliyor.

Sinpaş 40. yılına özel kampanya dahilinde Sinpaş Köyceğiz'de son 40 ev!

İstanbul Anadolu yakasında Sancaktepe'de hayata geçirilen Sinpaş Köyceğiz'de Sinpaş'ın 40. yılına özel kampanyalar sunuluyor. Sinpaş 40. yılına özel kampanya dahilinde Sinpaş Köyceğiz'de son 40 ev bulunuyor.

Sinpaş yeni projesi Köyceğiz ile güneydeki o huzurlu hayatı İstanbul’a taşıyor!

Gayrimenkulde 40 yıllık deneyimi, kalitesi ve güvenirliği ile yenilikçi konseptleri buluşturan Sinpaş Yapı, köy yaşamının huzurundan esinlendiği yeni projesi olan Sinpaş Köyceğiz projesinin satışına başladı.

Sinpaş Köyceğiz fiyatları!

Sinpaş Köyceğiz fiyatları haberimizin içerisinde yer alıyor. Sinpaş Yapı Köyceğiz Evleri projesinde 5 ile 15 katlı 13 blok halinde toplam 291 adet konuttan meydana geliyor

Sinpaş Köyceğiz daire fiyatları!

İstanbul Anadolu yakası Sancaktepe' de hayata geçirilen Sinpaş Köyceğiz daire fiyatlarına haberimizin içerisinde yer veriyoruz. Sinpaş Köyceğiz projesinden banka kredisi kullanarak konut sahibi olmak mümkün...

Sinpaş Kızılbük fiyatları!

Projelerine son hız devam eden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort"'de yer alan dairelerin detayları açıklandı. Peki Sinpaş Kızılbük Wellness Resort'ün fiyatları ne oldu? İşte projenin detayları ve fiyat bilgisi...

TOKİ'den Köyceğiz'de satışa sunulan arazilere yönelik açıklama!

TOKİ, Muğla Köyceğiz'de satışa sunulan arazilerin tarım arazisi olduğu yönünde çıkan iddialara yönelik açıklamada bulundu.

Özgü Namal Muğla Köyceğiz'deki arsasını satılığa çıkardı!

Geçtiğimiz Ekim ayında eşini kaybeden oyuncu Özgü Namal, Köyceğiz'de bulunan evini kapattı. Namal eşiyle daha önce aldıkları arsayı da satılığa çıkardı.

Sinpaş Köyceğiz 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli Sancaktepe İlçesi'nde Yer Alan Sinpaş Köyceğiz Projesine ait hazırlanan değerleme raporunu yayınladı...

Muğla Köyceğiz Otogarı yenileniyor!

Şehirdeki çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Muğla Büyükşehir Belediyesi, Dalaman ilçesinde tamamladığı tadilat işlemlerinden sonra Köyceğiz Otogarı'nı da yeniliyor.

TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 projesi 20 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 başvuru şartları neler? TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 başvuruları ne zaman? İşte TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 projesi 20 soruda tüm detaylarıyla...

Köyceğiz'de 8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Muğla İli, Köyceğiz İlçesi, Gülpınar Mahallesi, Güreli Caddesi mevkiinde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 8 milyon 115 bin 610 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Özgü Namal Köyceğiz'den 1.4 milyona arsa aldı!

Oyunculuğu 4 yıl önce bırakan Özgü Namal, Muğla Köyceğiz'den 7 dönümlük arsa aldı...

Sinpaş, 20 yıl vade kampanyasına 14 projesiyle katılıyor!

Sinpaş 14 projesiyle tarihi “240 ay vadeli konut satışı” kampanyasına katılıyor. Kampanyada, Sinpaş Palas, Queen Central Park, Aydos Country, EgeYakası, Liva, Köyceğiz, Altınoran, Marina Ankara, Ege Vadisi, İncek Life, İncek Blue, İncek Green Aquacity Denizli ve Bursa Modern projeleri bulunuyor.

Muğla Köyceğiz'e yeni fakülte ve yüksek okul geliyor!

Muğla Köyceğiz Toparlar Mahallesindeki TOKİ alanında fakülte ve yüksek okul yapımı için anlaşma sağlandı. Belediye Başkanı Kamil Ceylan yerleşke için 6 milyon lira yatırım yapılacağını açıkladı.

Muğla Köyceğiz'de kaçak yapıya geçit yok!

Köyceğiz Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri, ilçeye bağlı mahallelerde "Kaçak Yapı"nın önüne geçmek için çalışma başlattı.

Hayat Şarkısı'ndan Köyceğiz Belediyesi'ne prefabrik ev!

Ekranların sevilen dizisi Hayat Şarkısı için Muğla-Köyceğiz’e bağlı Ekincik Koyu’nda bungalov tipi bir kulübe yaptırıldı. Prefabrik olarak yapılan kulübe, çekimler tamamlandıktan sonra Most Yapım tarafından Köyceğiz Belediyesi’ne hediye edildi.

Muğla Köyceğizli Mevlüt Kaya evini müzeye çevirdi!

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde yaşayan parkinson hastası kişi, topladığı ev eşyaları ve aletlerle evinin bir odasını adeta müzeye çevirdi.

sinpaş köyceğiz fiyatları Haberi

sinpaş köyceğiz fiyatları

İstanbul Sancaktepe’de bulunan Sinpaş Köyceğiz’de sonbahar fırsatları tazelendi.291 konuttan oluşan Köyceğiz projesinde, konutların büyük bölümü sahiplerini bulurken, sınırlı sayıdaki 3+1 daireler için ödeme planı dahilinde 48 aya kadar şirket bünyesinde vade farkı ve peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanıyor. 3+1, 153 metrekare daireler 680 bin 240 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. 26 bin metrekare araziye inşa edilen Köyceğiz’de evler, merkezindeki gölet etrafında...