30 / 03 / 2023

Sinpaş Palas Ümraniye satış ofisi

Sinpaş Palas Ümraniye satış ofisi

Sinpaş Palas daire fiyatları peşinde 670 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Sinpaş Palas projesinde ilk etap, bu yıl sonu teslim ediliyor...

Sinpaş Palas Finans Şehir!

Sinpaş Palas Finans Şehir 1. Etap 5 ve 13 katlı 2 blok halinde inşa ediliyor. Sinpaş Yapı imzası taşıyan projede toplamda 2 bin 500 adet daire yer alıyor.

Sinpaş Palas satılık!

Sinpaş Palas satılık daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Firma bünyesinde kredi veya banka kredisi kullanılabilen proje İstanbul Ümraniye'de hayata geçirilecek.

Sinpaş Finans mahallesindeki projesini rafa kaldırdı

Sinpaş İstanbul Ümraniye'de Finans Mahallesi'nde yaklaşık 29 bin metrekare üzerindeki arsa üzerinde kat karşılığı hasılat paylaşımı konusunda yaptığı sözleşmenin taraflarca karşılıklı feshedildiğini açıkladı.

Sinpaş GYO Finansşehir projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'nın değeri ne kadar oldu?

Sinpaş GYO Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'na ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. Peki Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'nın değeri ne kadar oldu?

Sinpaş GYO Finanskent parselinin değeri belli oldu!

Sinpaş GYO Ümraniye Finanskent parseline ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. İşte Sinpaş GYO Finanskent parselinin değeri...

Sinpaş GYO Ümraniye'deki arsası için sözleşme imzaladı!

Sinpaş GYO'nun Ümraniye'deki 22.965,43 metrekare alanlı arsa için Anadolu Sinerji İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. ile "Düzenlenme Şeklinde Arsa Payı Karşılığı İnşaat ve Hasılat Paylaşım Sözleşmesi" imzalandı. 

Sinpaş Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi Ümraniye Şubesi açıldı!

Sinpaş Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi Ümraniye Şubesi Ümraniye'de 149 milyon 951 bin 943 TL sermaye bedeli ile Mehmet Doğan tarafından açıldı.

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam satışta!

Sinpaş tarafından Ataşehir ve Ümraniye'nin kesişme noktasında hayata geçen Finans Şehir projesinin dördüncü etabı olan Park Yaşam'da satış süreci başladı. 

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam ön satışta!

Sinpaş tarafından Ataşehir ve Ümraniye'nin kesişme noktasında hayata geçen Finans Şehir projesinin dördüncü etabı olan Park Yaşam'da ön talep süreci başladı. Etap ilerleyen haftalarda satışa çıkacak.

Sinpaş Palas 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli Ümraniye İlçesi'nde yer alan Sinpaş Palas Projesine ait hazırlanan değerleme raporunu yayınladı...

Sinpaş GYO Finanskent arsaları 2020 değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul ili Ümraniye ilçesi Finanskent Mahallesinde yer alan arsalara ilişkin hazırlanan değerleme raporu yayınlandı.

Sinpaş GYO Finansşehir 2020 değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul ili, Ümraniye ilçesi, Finansket Mahallesi 2432 ada 11 parselde yer alan Finansşehir projesine ilişkin değerleme raporu yayınlandı.

Sinpaş GYO Sinpaş Time ve Park projesi 2020 değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul ili, Ümraniye ilçesi, Finansket Mahallesi 2435 ada 17 parselde yer alan Sinpaş Time ve Park Projesine ilişkin değerleme raporu yayınlandı.

Sinpaş GYO Gökorman gayrimenkul değerleme raporu!

Sinpaş GYO, İstanbul İli, Ümraniye İlçesi, Aşağı Dudullu Mahallesi 6785 ve 7392 parsellerde yer alan Gökorman Projesine ilişkin  değerleme raporunu yayınlandı. 

Sinpaş GYO ve Servet GYO arasında 55.1 milyon TL'lik imza!

Servet GYO, Sinpaş GYO'nun Ümraniye Çakmak Mahallesi'nde bulunan 4 bin 647 metrekarelik taşınmazını 55 milyon 160 bin TL'ye satın aldı.

Sinpaş Palas Ümraniye satış ofisi Haberi

Sinpaş Palas Ümraniye satış ofisi


Sinpaş Palas Finans Şehir projesi, İstanbul'un Anadolu yakasında Ümraniye'de, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'ne yakın konumda inşa ediliyor.


Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Sinpaş Palas projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Sinpaş Palas'ta 1+1'den 3,5+1'e kadar konut tipleri bulunuyor.


Peşin alımlarda yüzde 15 indirimin yapıldığı Sinpaş Palas projesi, 7 bin 300 metrekare alanda yükseliyor. 169 daire ve 11 dükkandan oluşan Sinpaş Palas'ta ilk etap bu yıl sonu, ikinci etap 2018'de teslim ediliyor.


Sinpaş Palas daire fiyatları peşinde 670 bin TL'den başlayarak değişiyor. Sinpaş Palas projesinde dairelerin alanları 85 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.Sinpaş Palas daire fiyatları!


85 metrekare 1+1 daire fiyatları peşinde 725 bin TL'den başlıyor. 

85 metrekare 1,5+1 daire fiyatları peşinde 670 bin TL'den başlıyor.

125 metrekare 2+1 daire fiyatları peşinde 970 bin TL'den...