şişli geri dönüşüm projeleri

şişli geri dönüşüm projeleri

Camın geri dönüşümü konusunda farkındalığı artırmayı amaçlayan Anadolu Cam, Türkiye’ nin en kapsamlı sürdürülebilirlik projelerinden biri olan ‘Cam Yeniden Cam’ projesi kapsamındaki faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor.

Fark Geri Dönüşüm Demir Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fark Geri Dönüşüm Demir Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Müslim Kutbay tarafından kuruldu. 

Entosektör Organik Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Hizmetleri Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Entosektör Organik Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Hizmetleri Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Fouad Jamıl ve Pıerre Robert  Roger Romaın ortaklığında kuruldu. 

Toskar Geri Dönüşüm Plastik Nakliyat İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Toskar Geri Dönüşüm Plastik Nakliyat İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 600 bin TL sermaye bedeli ile Murat Tosun ve Süreyya Karadeniz tarafından kuruldu.

Saja Geri Dönüşüm Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Saja Geri Dönüşüm Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile M. Alı. M. Qasem Al-Amrı tarafından kuruldu.

Aşuroğlu Metal Geri Dönüşüm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aşuroğlu Metal Geri Dönüşüm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Engin Çağan tarafından tarafından kuruldu.

İş Demirsan Metal Geri Dönüşüm Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İş Demirsan Metal Geri Dönüşüm Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 300 bin TL sermaye bedeli ile Zafer Düz tarafından kuruldu. 

DM Geri Dönüşüm Limited Şirketi kuruldu!

DM Geri Dönüşüm Limited Şirketi Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Ağdaş tarafından kuruldu. 

BMS44 Geri Dönüşüm Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

BMS44 Geri Dönüşüm Hizmetleri Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 700 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Akyüz tarafından kuruldu.

Dönüşüm Dünyası Geri Dönüşüm Hize Limited Şirketi kuruldu!

Dönüşüm Dünyası Geri Dönüşüm Hize Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Burçin Can Nural tarafından kuruldu.

Vanden Polimer Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Vanden Polimer Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

CSE Plastik Metal Endüstriyel Geri Dönüşüm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

CSE Plastik Metal Endüstriyel Geri Dönüşüm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Demircioğlu tarafından kuruldu.

Özbütünller Metal Geri Dönüşüm İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özbütünller Metal Geri Dönüşüm İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Veysel Bütün tarafından kuruldu.

Tane Geri Dönüşüm Plastik İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tane Geri Dönüşüm Plastik İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Adem Demirayak tarafından kuruldu.

şişli geri dönüşüm projeleri

şişli geri dönüşüm projeleri şişli geri dönüşüm projeleri

Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında Şişli Belediyesi Anadolu Cam işbirliği ile 10 Haziran Salı günü düzenlenen ‘Takas Evi’ etkinliğinde cam geri dönüşümünün ülke ekonomisine ve enerji tasarrufuna sağladığı katkıları tüketicilerle paylaşıldı. Özellikle öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği, çeşitli oyunlar ve maskotlarla birlikte eğlenceli vakit geçirdiği etkinlikte 2 bin adet cam ambalaj atığı geri dönüşüme kazandırıldı.11.06.2014 – Tüm üretim süreçlerini, ‘sürdürülebilirlik’ ilkesi doğrultusunda kurgulayan Anadolu Cam Sanayii A.Ş., geri dönüşümde farkındalığı artırmayı hedefleyen ‘Cam Yeniden Cam’ projesini Türkiye’nin her köşesine yaymak üzere çalışmalarını hızla sürdürüyor. Şişli Belediyesi ve Anadolu Cam, Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında 10 Haziran 2014 tarihinde ‘Takas Evi’ etkinliğini gerçekleştirdi.


Halka açık olan ve başta öğrenciler olmak üzere ilçe sakinlerinin de büyük ilgi gösterdiği etkinlikte Şişli Belediye Başkan Vekili Emir Sarıgül...