29 / 03 / 2023

şişli İstanbul Inn Levent nerede

şişli İstanbul Inn Levent nerede

Daire büyüklüklerinin 59 metrekareden başladığı proje Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. Şişli İstanbul Inn Levent lokasyon bilgisi kapsamında Kanyon AVM’ye 300 metre yakınlıkta bulunuyor.

Şişli İstanbul Inn Levent fiyat!

Kanyon AVM’ye 300 metre yakınlıkta bulunan projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi. Şişli İstanbul Inn Levent fiyat listesi kapsamında daireler 250 bin dolardan başlıyor.

Şişli İstanbul Inn Levent ne zaman teslim?

Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçirilen projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Peki Şişli İstanbul Inn Levent ne zaman teslim?

Şişli İstanbul Inn Levent ulaşım bilgileri!

Dairelerin büyüklükleri 59 metrekareden başladığı proje 5 blok şeklinde yükseliyor. Şişli İstanbul Inn Levent ulaşım bilgileri kapsamında proje Kanyon AVM’ ye 300 metre yakınlıkta bulunuyor.

Şişli İstanbul Inn Levent iletişim bilgileri!

5 blok şeklinde yükselen projede toplam 650 bağımsız birim yer alıyor. Şişli İstanbul Inn Levent iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 679 58 58 olarak belirlendi.

Şişli İstanbul Inn Levent fiyatları!

Daire tiplerinin 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildiği proje Tekfen, Zorlu ve Finansbank gibi noktalara yakın mesafede bulunuyor. Şişli İstanbul Inn Levent fiyatları 250 bin dolardan başlıyor.

Şişli İstanbul Inn Levent ödeme seçeneği!

Toplam 650 adet bağımsız birimden meydana gelen projede daireler 59 metrekareden başlıyor. Şişli İstanbul Inn Levent ödeme seçeneği kapsamında yüzde 50 peşinatta, kalan kısım firma bünyesinde 60 ay vade sağlanıyor.

Şişli İstanbul Inn Levent satılık daire!

Daire tiplerinin 59 metrekareden başladığı proje 250 metrekare arsa üzerinde hayata geçiriliyor. Şişli İstanbul Inn Levent satılık daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi.

Ünal İnşaat İstanbul Inn Levent görselleri!

Kanyon AVM’ye 300 metre mesafede bulunan İstanbul Inn Levent'in ilk bloğunda 130 adet daire satışa sunuldu. Proje İstanbul'un Şişli ilçesinde yükseliyor. İşte Ünal İnşaat İstanbul Inn Levent görselleri...

Beşiktaş İstanbul Inn Levent fiyatları!

Beşiktaş İstanbul Inn Levent fiyatları daire tiplerine göre farklılık gösteriyor. Toplam 650 adet bağımsız birimden oluşan proje 15 bin 250 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

İstanbul Inn Levent Evleri ulaşım!

İstanbul Inn Levent Evleri ulaşım bilgileri kapsamında proje, Büyükdere Caddesi'ne 200 metre uzaklıkta bulunuyor. Tek bloktan oluşan projede konut fiyatları 250 bin dolardan başlangıç gösteriyor.

İstanbul Inn Levent fiyatları ne kadar?

Teslimlerin 1 yıl sonra gerçekleşmesi planlanan İstanbul Inn Levent'te 130 bağımsız birim yer alıyor. Proje 8 Mayıs Cuma günü basına tanıtılacak. Peki İstanbul Inn Levent fiyatları ne kadar?

Şişli İstanbul Inn Levent iletişim!

Şişli İstanbul Inn Levent iletişim için 0212 679 58 58 numaralı telefonu arayabilirsiniz. İlk bloğunun 8 Mayıs Cuma günü satışa çıkması planlanan proje 15 bin 250 metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor.

Ünal İnşaat İstanbul Inn Levent nerede?

İstanbul Inn Levent'te 130 adet bağımsız birim yer alıyor. Dairelerin alanları 59 metrekareden başlangıç gösteren proje 15 bin 250 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Peki Ünal İnşaat İstanbul Inn Levent nerede?

İstanbul Inn Levent satış fiyatları!

İstanbul Inn Levent satış fiyatları dairelerin konum ve büyüklüklerine göre değişiyor. Lansmanı 8 Mayıs Cuma günü yapılacak olan projede teslimlerin 1 yıl sonra gerçekleşmesi planlanıyor.

Mp İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Şişli İstanbul Şubesi açıldı!

Mp İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Şişli İstanbul Şubesi 3 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Aslı   Altunay ve  Murat Demir tarafından açıldı.

Habitat Mimarlık Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Şişli İstanbul şubesi açıldı!

Habitat Mimarlık Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Şişli İstanbul Şubesi 1 milyon 100 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Urbanist Emlak Turizm İnşaat Yatırım İşletmeleri Ticaret Limited Şirketi Şişli İstanbul Şubesi açıldı!

Urbanist Emlak Turizm İnşaat Yatırım İşletmeleri Ticaret Limited Şirketi Şişli İstanbul Şubesi bugün 300 bin TL sermaye bedeli ile açıldı...

Nişa Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Şişli İstanbul Şubesi açıldı!

Nişa Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Şişli İstanbul Şubesi 3 milyon TL sermaye ile bugün kuruldu.

Şişli İstanbul Tower Levent iletişim!

Şişli İstanbul Tower Levent iletişim için 0212 482 05 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 450 milyon dolar yatırım bedeline sahip proje 224 bin metrekare inşaat alanından meydana geliyor.

Şişli İstanbul Inn Levent teslimleri ne zaman?

İlk bloğun da 130 adet dairenin bulunduğu proje 21 kat şeklinde yükseliyor. Projede toplam 650 daire mevcut. Peki Şişli İstanbul Inn Levent teslimleri ne zaman?

İstanbul Inn Levent Şişli satılık konut!

21 kattan meydana gelen proje Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. İstanbul Inn Levent Şişli satılık konut tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı.

Şişli İstanbul Inn Levent Evleri fiyat!

Toplam 17 bin metrekare inşaat alanında hayata geçirilen proje Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. Şişli İstanbul Inn Levent Evleri fiyat listesi kapsamında daireler 250 bin dolardan başlıyor.

Şişli İstanbul Inn Levent lokasyon!

Daire büyüklüklerinin 59 metrekareden başladığı proje Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. Şişli İstanbul Inn Levent lokasyon bilgisi kapsamında Kanyon AVM’ye 300 metre yakınlıkta bulunuyor.

İstanbul Inn Levent Şişli iletişim bilgileri!

Tekfen, Zorlu ve Finansbank gibi noktalara yakın mesafede bulunan proje 21 kattan meydana geliyor. İstanbul Inn Levent Şişli iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 679 58 58 olarak belirlendi.

Şişli İstanbul Inn Levent fiyat!

Kanyon AVM’ye 300 metre yakınlıkta bulunan projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi. Şişli İstanbul Inn Levent fiyat listesi kapsamında daireler 250 bin dolardan başlıyor.

Şişli İstanbul Inn Levent ne zaman teslim?

Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçirilen projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Peki Şişli İstanbul Inn Levent ne zaman teslim?

Levent Inn İstanbul Şişli ödeme koşulu!

Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçirilen projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Levent Inn İstanbul Şişli ödeme koşulu kapsamında 60 ay taksit uygulanıyor.

şişli İstanbul Inn Levent nerede Haberi

şişli İstanbul Inn Levent nerede

21 kattan meydana gelen projede dairelerin tipleri ilk etapta 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon gibi seçeneklerle dizayn edildi. Projenin ilk bloğu 130 adet daireden meydana geliyor.


Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçirilen projede dairelerin büyüklükleri 59 metrekareden başlayıp, 109 metrekareye kadar yükselerek tasarlandı.


Ortak kullanım alanları arasında projede otopark, asansörler, misafir ve parti odaları, Plug INN aktivite odaları, spor salonları, toplantı odaları seçenekleri bulunuyor. 


5 blok şeklinde yükselen projede dairelerin fiyatları 250 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projedeki dairelerin teslim tarihi olarak 2016 yılı Temmuz ayı içerisinde yapılması planlanıyor. 


Şişli İstanbul Inn Levent lokasyon bilgisi kapsamında proje Kanyon AVM’ye 300 metre yakınlıkta bulunuyor. Proje Tekfen, Zorlu ve Finansbank gibi noktalara yakın mesafede yer alıyor. 


0212 679 58 58

Web:...