07 / 12 / 2022

Şişli\'de konut fiyatları

Şişli\'de konut fiyatları

Nisan ayında satılık konut fiyatları açısından en çok değer artışı yaşanan ilçe İstanbul Şişli oldu

İngiltere'de konut fiyatları gelecek 2 senede yüzde 9 artacak! 

İngiltere'de konut fiyatlarının gelecek 2 sene içinde ortalama yüzde 9 oranında gerilemesi bekleniyor. İşte ayrıntılar...

İngiltere'de konut fiyatları arttı!

İngiltere'de konut fiyatları son 3 ay içerisinde son 15 senenin en hızlı artışını yaşadı.

İngiltere’de konut fiyatlarında 14 yılın en hızlı yükselişi!

Açıklanan resmi rakamlara göre, İngiltere’de konut fiyatları 2007 yılından beri en büyük aylık artışı gösterdi.

İngiltere’de konut fiyatları yüzde 42.4 arttı!

Birleşik Krallık’ta konut fiyatları dokuz yılda yüzde 38,9 yükseldi. Birleşik Krallık içerisinde konut fiyatları artışında lider İngiltere oldu. İngiltere’de konut fiyatları yüzde 42,4 arttı.

Şişli'de ortalama konut fiyatları 553 bin TL!

Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa verilerine göre Şişli‘de ortalama konut satış fiyatı 553 bin 600 TL, geri dönüş süresi 25 yıl olarak açıklandı. 

Trademark Studios 2 Çiğli'de 184 bin TL'ye! Yeni proje!

Adnan Kılıçoğlu İnşaat imzası ile İzmir Çiğli'de hayata geçirilen Trademark Studios 2 Çiğli'de fiyatlar 184 bin TL'den başlıyor...

Loca Şişli'de 550 bin liraya! Yeni proje!

Loca Şişli projesi İstanbul Şişli merkezde inşa ediliyor. Fiyatların 550 bin liradan başladığı Loca Şişli'de lansmana özel fiyat ve ödeme kolaylıkları sunuluyor.

Mint Şişli Evleri konut fiyatları!

Mint Şişli Evleri konut fiyatları 286 bin TL'den başlıyor. 1+0'dan 2+1 lofta kadar daire tipleri sunulan projede dairelerin metrekare birim fiyatı 7 bin 400 TL'den başlıyor...

İngiltere'de konut fiyatları artış hızı değişmedi!

Mortgage Bankası Halifax tarafından hazırlanan verilere göre, İngiltere'de konut fiyatlarında yıllık bazda artış hızı değişmedi. Nisan ayında fiyatlar yıllık yüzde 3,8 artış gösterdi.

İngiltere'de konut fiyatlarının artış hızı geriledi!

Halifax'ten yapılan açıklamada, İngiltere’de konut fiyatları 2017'nin ilk çeyreğinde yüzde 3,8 ile son 4 yılın en düşük seviyesine gerilediği belirtildi.

Ümraniye’de konut fiyatları yüzde 100 arttı!

İstanbul Finans Merkezi, yeni açılacak metro hatları ve ofis projeleriyle iş dünyasını çeken Ümraniye’de konut fiyatları yüzde 100 arttı.

Türkiye’de konut fiyatlarında anomali var!

Aile Akademisi'nde Merkez Bankası’nın faiz indirdiği gün konut piyasası ve yatırım zamanlamasını değerlendiren Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu “Türkiye’de konut fiyatlarında anomali var” dedi.

Elysium Art Şişli’de daireler 748 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Ofton İnşaat’ın hayata geçirdiği Elysium Art Şişli projesi, 26 katlı tek bir blok olarak 214 rezidans ve 7 ticari birimden oluşuyor. Elysium Art Şişli’de fiyatlar 748 bin 250 TL'den başlangıç gösteriyor.

Şişli\'de konut fiyatları Haberi

Şişli\'de konut fiyatları

İstanbul'da, metrekare başına konut satış fiyatları nisan ayında yüzde 0,68 oranında değer kazandı ve İstanbul, fiyatların en çok yükseldiği kent oldu.

REIDIN.com tarafından Türkiye'nin nüfus yoğunluğu bakımından en büyük ve en çok konut kredisi kullandırılan 7 ilinin aylık TL/M2 satış ve kira verileri, ilgili illerin nüfus yoğunlukları ile ağırlıklandırılmış ve Türkiye kompozit konut satış fiyatı ile kira değer endeksleri verilerine göre, Adana kira artışında, İstanbul ise metrekare satış fiyatındaki artış oranlarıyla liste başı oldu.

Rapora göre, 2010 yılı Nisan ayında metrekare başına konut satış fiyatlarının yüzde 0,68 değer kazandığı İstanbul, fiyatların en çok yükseldiği şehir oldu.

Aynı dönem içerisinde konut satış fiyatları Adana, Ankara ve Kocaeli'nde sırasıyla yüzde 0,16, yüzde 0,04 ve yüzde 0,20 oranında arttı; Antalya'da yüzde 0,81, Bursa'da yüzde 0,30...