14 / 08 / 2022

Ska Danışmanlık inşaat iletişim

Ska Danışmanlık inşaat iletişim

Ska Danışmanlık Gıda İnşaat Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Leventoğlu ve Sadık Çelik ortaklığında kuruldu. 

İska Bilişim Danışmanlık İnşaat Lojistik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İska Bilişim Danışmanlık İnşaat Lojistik Ticaret Limited Şirketi Şişli’de 300 bin TL sermaye bedeli ile İslam Kalkan tarafından kuruldu.

Network Eğitim ve Reklam Danışmanlık İnşaat Turizm ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Network Eğitim ve Reklam Danışmanlık İnşaat Turizm ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli kuruldu.

Lattis Kalıp Proje Danışmanlık İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lattis Kalıp Proje Danışmanlık İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Aydın Külekçi tarafından kuruldu.

Enverhan Emlak Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Enverhan Emlak Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Enver Yıldız tarafından kuruldu. 

Semt 1 Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Semt 1 Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Turan Aydemir Kurtoğlu tarafından kuruldu. 

Geo Structure Mühendislik Danışmanlık İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Geo Structure Mühendislik Danışmanlık İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Umut Utku Celep, Mehmet Nuray Aydınoğlu ve Emre Düzgün ortaklığında kuruldu. 

Kale Danışmanlık İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kale Danışmanlık İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Semra Önal tarafından kuruldu. 

White Akar Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Turizm Gıda Mobilya Sağlık Tekstil Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

White Akar Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Turizm Gıda Mobilya Sağlık Tekstil Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile George Tounousıan tarafından kuruldu. 

Ece Proje Pazarlama Danışmanlık İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ece Proje Pazarlama Danışmanlık İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Mert Gül tarafından kuruldu.

Yazıcıoğlu Proje Ve Danışmanlık İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Yazıcıoğlu Proje Ve Danışmanlık İnşaat Limited Şirketi bugün Maltepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Gökhan Yazıcıoğlu ve Demet Soğancı ortaklığında kuruldu. 

Estimech Proje Danışmanlık İnşaat Tekstil İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Estimech Proje Danışmanlık İnşaat Tekstil İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Özay Karahan tarafından kuruldu. 

Heyecan Danışmanlık İnşaat Makina Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Heyecan Danışmanlık İnşaat Makina Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu. 

Mtn Danışmanlık İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Mtn Danışmanlık İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Metin Çiçek tarafından kuruldu.  

Ska Danışmanlık inşaat iletişim Haberi

Ska Danışmanlık inşaat iletişim

Ska Danışmanlık Gıda İnşaat Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Leventoğlu ve Sadık Çelik ortaklığında kuruldu. 

Ska Danışmanlık Gıda İnşaat Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
1.) Otel, motel, kamping, pansiyon, tatil köyü, dinlenme evleri, termal istasyonu, plaj, pastane, lokanta, kafeterya, çay bahçesi, kıraathaneler, nargile salonları gibi konaklama,dinlenme, gezme, eğlenme, yiyecek ve içecek yerleri, komple turistik tesisler, yüzme havuzu, hamam, sauna, turistik alanlar, otoparklar, su sporları, kış sporları, doğa sporları, dağ turizmi, kaplıca turizmi, açık ve kapalı spor salonları, gece kulübü dağ,deniz ve diğer su spor ve eğlenceleri rafting,su kayağı,yüzme ve bu alandaki diğer dağ ve su sporlarına yönelik faaliyetler ve bu faaliyetler için gereklitesis ve işletmeleri kiralayabilir, kiraya verebilir, devir alabilir,...