Snc Teknik İnşaat Gıda Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Nerede

Snc Teknik İnşaat Gıda Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Nerede

Snc Teknik İnşaat Gıda Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Özcan Sancak tarafından 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Aşkar Teknik İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Aşkar Teknik İnşaat Anonim Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Esat Görçin tarafından kuruldu.

Boraş Teknik İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Boraş Teknik İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Onut Kaya tarafından kuruldu.

Seranat Teknik İnşaat Kimya Reklam Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Seranat Teknik İnşaat Kimya Reklam Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 400 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Sevgili tarafından kuruldu. 

Osmanoğulları Peyzaj Teknik İnşaat ve Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Osmanoğulları Peyzaj Teknik İnşaat ve Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Arif Baysa tarafından kuruldu.

Europa Teknik İnşaat Endüstri Limited Şirketi kuruldu!

Europa Teknik İnşaat Endüstri Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hıdır Ergün tarafından kuruldu.

Dam Teknik İnşaat Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dam Teknik İnşaat Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Demir tarafından kuruldu.

Arcan Teknik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arcan Teknik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Coşkun tarafından kuruldu.

Faik Teknik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Faik Teknik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Faik Akgöl  tarafından kuruldu.

Rks Teknik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rks Teknik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Asan tarafından kuruldu. 

Kutluram Teknik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kutluram Teknik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Hülya Kutlu tarafından kuruldu. 

Yeşiltepe Teknik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Yeşiltepe Teknik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Büyükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Devrim Acar tarafından kuruldu.

Orka Teknik İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Orka Teknik İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Esra Arıcı Çil tarafından kuruldu. 

İys Teknik İnşaat Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İys Teknik İnşaat Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Hikmet Karaosmanoğlu tarafından kuruldu. 

Snc Teknik İnşaat Gıda Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Nerede

Snc Teknik İnşaat Gıda Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Nerede Snc Teknik İnşaat Gıda Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Nerede


Snc Teknik İnşaat Gıda Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 20 bin TL sermaye ile bugün Özcan Sancak tarafından kuruldu. 


Snc Teknik İnşaat Gıda Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa vearaziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,Snc Teknik İnşaat Gıda Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Adres; Kavakpınar Mah.Zambak Cd. N.40b...