Still İstanbul Adoria

Still İstanbul Adoria

Birkaç yıl öncesine kadar yatırım amaçlı konut satın alımlarının yapıldığı Kurtköy, içinde bulunduğu bölgede gelişen iş koşulları ile birlikte artık İstanbul’un oturum için öne çıkan yerleşim yerleri arasında yerini aldı.

Still İstanbul Adoria'da satışların yüzde 40'ı tamam!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy'de inşa edilen Stili İstanbul Adoria projesinde satışların yüzde 40'ı 2 haftada tamamlandı. Metrekaresi 2 bin 670 TL'den satışa çıkan projenin lansmana özel fiyat avantajları yoğun ilgi sebebiyle uzatıldı.

Still İstanbul Adoria'nın yüzde 40'ı satıldı!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy'de inşa edilen Still İstanbul Adoria projesinde satışların yüzde 40'ı 2 haftada tamamlandı. Projenin 2 bin 670 TL'lik metrekare fiyat avantajı sürüyor.

Still İstanbul Adoria’da dairelerin yüzde 40’ı satıldı!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy’de inşa edilen ve 20 Mart tarihinde lansmana çıkan Still İstanbul Adoria projesinde satışların yüzde 40’ı tamamlandı. Projedeki dairelerin metrekaresi 2 bin 670 TL’den satılıyor.

Kurtköy Still İstanbul Adoria'da fiyatlar 169 bin liradan başlıyor!

Yeşilyurt İnşaat, İstanbul'un Anadolu Yakası'ndaki Kurtköy bölgesinde 199 konutluk yeni projesi Still İstanbul Adoria'yı metrekaresi 2 bin 670 liradan satışa sundu.

Still İstanbul Adoria metrekaresi 2 bin 670 TL'den satışa çıkıyor!

Yeşilyurt İnşaat, Kurtköy'de 199 konutluk yeni projesi Stili İstanbul Adoria'yı satışa çıkarıyor. Stili İstanbul Adoria, 10 bin metrekare arsa üzerinde 27 bin metrekare inşaat alanına sahip.

Still İstanbul Adoria metrekaresi 2670 lira!

2004 yılından bu yana inşaat sektöründe bulunan Yeşilyurt İnşaat, Anadolu Yakası’nın gün geçtikçe değerlenen bölgelerinden Kurtköy’de 199 konutluk yeni projesi Still İstanbul Adoria’yı satışa çıkarıyor.

Yeşilyurt İnşaat Still İstanbul Adoria fiyat!

Yeşilyurt İnşaat Still İstanbul Adoria fiyat listesi kapsamında dairelerin metrekare birim fiyatı 2 bin 670 TL'den başlıyor. Yapımına Nisan ayı içerisinde başlanacak olan proje bugün satışa sunuldu.

Still İstanbul Adoria satışta!

Toplam 199 adet dairenin yer aldığı Still İstanbul Adoria satışta. Zemin +9 katlı olarak dizayn edilen proje İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy'de, Yeşilyurt İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor.

Still İstanbul Adoria lansman tarihi!

Still İstanbul Adoria lansman tarihi 20 Mart olarak belirlendi. Yeşilyurt İnşaat imzası ile hayata geçirilen proje İstanbul Anadolu Yakası Pendik ilçesine bağlı Kurtköy bölgesinde inşa ediliyor.

Kurtköy Still İstanbul Adoria projesi!

Kurtköy Still İstanbul Adoria projesi 70 milyon TL yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Fiyat listesi henüz açıklanmayan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan daire tipleri bulunuyor.

Still İstanbul Adoria iletişim!

Still İstanbul Adoria iletişim için 0216 482 48 73 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Yeşilyurt İnşaat imzası ile yükselen proje 70 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor.

Kurtköy Still İstanbul Adoria satış ofisi!

Kurtköy Still İstanbul Adoria satış ofisi ile 0216 482 48 73 numaralı telefondan iletişim geçebilirsiniz. Yeşilyurt İnşaat imzası ile yükselen projede 70 milyon TL yatırım bedeli ile inşa ediliyor.

Still İstanbul Adoria'da metrekaresi 2 bin 670 TL!

Yeşilyurt İnşaat, yaşanabilen projelerine bir yenisini daha ekliyor. Kurtköy'de 199 konutluk yeni projesi Still İstanbul Adoria'yı metrekaresi 2 bin 670 TL'den satışa çıkarıyor.

Still İstanbul Adoria Kurtköy: Yeşilyurt İnşaat'ın yeni projesinin adı belli oldu!

20 Mart'ta görücüye çıkacak olan Still İstanbul Adoria projesi, Still İstanbul Comfort, Still İstanbul ve Still İstanbul Diamond projesinin bulunduğu yerde Kurtköy'de inşa edilecek.

Still İstanbul Adoria’da kira garantili 1 oda 1 salon daireler!

Still İstanbul Adoria’da sınırlı sayıda kalan 1+1 daireleri için kira garantisi veriyor. 31 Mayıs 2016 tarihine kadar alınan 1+1 daireler için geçerli olan kampanyada 2017 yılı boyunca 1000 TL kira avantajı sağlanıyor.

Still İstanbul Diamond projesinde teslim için geri sayım başladı!

Butik projelere imza atan Yeşilyurt İnşaat, Kurtköy’ün en nezih bölgesi olan yenişehir de hayata geçirdiği 5 ve 6 katlı 2 blokta toplam 214 konuttan meydana gelen Still İstanbul Diamond’ı sahiplerine teslim etmeye hazırlanıyor.

Still İstanbul Diamond'ta teslimler 25 Mart'ta gerçekleşecek!

Kurtköy'de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesi Yeşilyurt İnşaat imzasıyla yükseliyor. 25 Mart Cuma günü teslimleri yapılacak olan projede 214 adet konut bulunuyor. Projede kalan son konutlar için 60 ay 0 faiz kampanyası uygulanıyor.

Still İstanbul Diamond'ta Sevgililer Günü’ne özel yeni kampanya!

Still İstanbul Diamond projesinde, Sevgililer Günü’ne özel yeni bir kampanya başlatıldı. Şubat ayı boyunca geçerli olması planlanan kampanya kapsamında 60 ay sıfır faizle konut satışı yapılıyor.

Kurtköy Still İstanbul Adoria ödeme planı!

Kurtköy Still İstanbul Adoria ödeme planı kapsamında 36 ay vade farkı olmadan taksitli ödeme imkanı sunuluyor. Still İstanbul Adoria'da daireler bu yıl sonunda teslim ediliyor...

İstanbul Adoria Konutları'nın yüzde 85'i satıldı!

Yeşilyurt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt, Kurtköy'de hayata geçirdikleri Stili İstanbul Adoria projesinde toplam 199 konutun yer aldığı projemizde satışların yüzde 85'lik kısmını tamamladıklarını söyledi.

Still İstanbul Adoria'da yılbaşı kampanyası!

Yeşilyurt İnşaat’ın Kurtköy’de hayata geçirdiği butik projesi Still İstanbul Adoria’da 2015 yılının son cazip kampanyaları uygulanıyor.

Yeşilyurt İnşaat’ın projelerinde yılın son fırsatı!

İnşaat firmaları, 216’ya sayılı günler kala yılın son kampanyalarını konut alıcılarına sunuyor.Yeşilyurt İnşaat’ın Kurtköy’de hayata geçirdiği butik projesi Still İstanbul Adoria’da 2015 yılının son cazip kampanyaları uygulanıyor.

Still İstanbul Adoria 291 bin Tl'den başlayan fiyatlarla!

70 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen 199 konutluk Still İstanbul Adoria, 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde 27 bin metrekare inşaat alanına sahip bulunuyor.

Yeşilyurt Still İstanbul Adoria’dan 25 farklı ödeme planı!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Anadolu yakasının yeni merkezi Kurtköy’de hayata geçirilen Still İstanbul Adoria oluşturduğu çeşitli ödeme seçenekleriyle konut alıcılarının yüzünü güldürüyor.

Yeşilyurt İnşaat'tan THY çalışanlarına yüzde 17 indirim kampanyası!

Yeşilyurt inşaat tarafından Anadolu Yakasının gelişen bölgelerinden Kurtköy'de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesinde; Sabiha Gökçen, THY, Netaş ve Tekno Park çalışanları için kampanya düzenlendi.

Still İstanbul Diamond'ta Sabiha Gökçen çalışanlarına özel kampanya!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Anadolu Yakası'nın gelişen bölgelerinden Kurtköy'de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesinde; Sabiha Gökçen, THY, Netaş ve Tekno Park çalışanları için kampanya düzenlendi.

THY çalışanlarına Still İstanbul Diamond'da indirim!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Anadolu Yakası'nın gelişen bölgelerinden Kurtköy'de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesinde; Sabiha Gökçen, THY, Netaş ve Tekno Park çalışanları için kampanya düzenlendi.

Still İstanbul Adoria

Still İstanbul Adoria Still İstanbul Adoria

Sürekli olarak kapasitesini genişleten Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanı sıra son dönemde birbiri ardına açılan üniversiteler, iş ve alışveriş merkezleri, oteller ile yatırımına başlanan Teknopark İstanbul’un da cazibesini artırdığı Kurtköy’de günlük olarak bulunan kişi sayısı hızla artış gösteriyor. Bu artış da yapım halinde olan metro ve köprü projeleriyle destekleniyor. Kurtköy ve çevresinde sürekli olarak artan iş koşulları nedeniyle İstanbul’un gelişmeye devam eden yeni merkezlerinin başında gelen Kurtköy bölgesinin konut olarak yine gözde olacağı ifade ediliyor.


Geniş daire tiplerine talep arttı

Still markasıyla Kurtköy’de 4 projede 721 konut hayata geçiren ve bölgenin önde gelen yatırımcıları arasında bulunan Yeşilyurt İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt, bölgenin gelecekte yıldızının daha da parlayacağına dikkat çekti. Sürekli olarak yeni iş koşullarının yaratılmasının bölgedeki projelerde büyüyen konut büyüklükleri...