Suha Group İç adres 

Suha Group İç adres 

Suha Group İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Ali Keklik ve Şeref Haluk Aydınoğlu ortaklığında kuruldu.

Taktical Group Çözümler Savunma Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Taktical Group Çözümler Savunma Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Dıdıer Nsanze tarafından kuruldu.

Vanguard Group Gayrimenkul Danışmanlık İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruld!

Vanguard Group Gayrimenkul Danışmanlık İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Zeytinburnu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Fathallah tarafından kuruldu.

Suha Group İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Suha Group İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Ali Keklik ve Şeref Haluk Aydınoğlu ortaklığında kuruldu.

Eron Group Gıda İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eron Group Gıda İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Mohammed S.A. Khalaf tarafından kuruldu.

Karadağlı Group İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karadağlı Group İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 2 milyon TL sermaye bedeli ile Yücel Sarıkaya tarafından kuruldu.

Unıque Group İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Unıque Group İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Mohammad Saeed Farahmand Sılab tarafından kuruldu.

Demir Group Danışmanlık İnşaat Gayrimenkul Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Demir Group Danışmanlık İnşaat Gayrimenkul Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Hamid Atay tarafından kuruldu.

Hachem Group İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hachem Group İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Adnan Hachem tarafından kuruldu.

Pehlivan Group İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pehlivan Group İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 900 bin TL sermaye bedeli ile Faysal Pehlivan ve Necdet Pehlivan ortaklığında kuruldu.

Ly Group Mühendislik Danışmanlık İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ly Group Mühendislik Danışmanlık İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Mohommad Faraj Eljabi tarafından kuruldu.

İmtiyaz Group Gayrimenkul İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İmtiyaz Group Gayrimenkul İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Faysal Alammouri Alhasani ve Yusuf Yusufoğlu tarafından kuruldu.

Evo Contractıng Group Gayrimenkul İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Evo Contractıng Group Gayrimenkul İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Hussein Tleis tarafından kuruldu.

Akhmedovs Group Yapı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akhmedovs Group Yapı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ferit Akifoğlu tarafından kuruldu.

Suha Group İç adres  Haberi

Suha Group İç adres 

Suha Group İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Ali Keklik ve Şeref Haluk Aydınoğlu ortaklığında kuruldu.

Suha Group İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
-İnternet üzerinden reklam hizmetleri, elektronik ticaret (e-ticaret) yapmak. -Yurtiçi ve yurtdışında tüm tekstil ürünleri, hırdavat malzemeleri, elektrik ve elektronik malzemeleri, gıda ürünleri, medikal ürünler, hediyelik eşya, plastik ürünler, kozmetik ve kimyevi ürünler, bilgisayar malzemeleri, mobilya ve malzemelerinin alım - satım ve ithalat - ihracatı ile mevzuatın izin verdiği her türlü konuda alım satım, ihracat-ithalat yapabilir. Yurt içi ve yurt dışında firma iş ve işlemleriyle ilgili her türlü taşıma ve taşınmaz mal alımında, satımında, kiralamasında bulunabilir. -Her türlü malın alımını, satımını ithalat ve ihracatını yapmak. -Her türlü...