Süleyman Çetinsaya kayseri konut projeleri

Süleyman Çetinsaya kayseri konut projeleri

İnşaat sektörü olarak 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini dile getiren Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, "Artaş inşaat olarak 16 bin 500 konut ürettik." dedi.

Gayrimenkul sektörü yükselişi yakaladı!

Avrupa Konutları projeleriyle sektörde marka haline gelen Artaş İnşaat'ın konut stokları tükendi. Şu ana kadar 20 bin konut üretimi yapan firma, 2020'nin geri kalan bölümünden de ümitli. Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, "Projelerimize yenilerini ekledik” dedi.

Süleyman Çetinsaya: Konut kampanyaları sektör temsilcilerini mutlu etti!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, ''Konut piyasası açısından hareketliliğin azaldığı bir dönemde bankaların konut kredisi vade oranlarını aşağıya çekmesi konut alımını kolaylaştıracağı gibi biz sektör temsilcilerini de mutlu etti'' diye konuştu.

Konutta 2020 tempolu geçecek!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, gayrimenkul sektöründe 2019’un son çeyrekte yapılan ataklarla geride bırakıldığını belirtirken, 2020’de konut satışı ve yeni projelerin daha aktif olacağını söyledi…

Süleyman Çetinsaya: Gayrimenkul sektörü olarak 2023 hedeflerine yaklaşıyoruz!

Artaş İnşaat patronu Süleyman Çetinsaya, “Sektör olarak 2023 hedeflerine her geçen gün daha da yaklaşıyoruz” dedi...

Ekonomi ve gayrimenkulde istikrar dönemi!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, gayrimenkul sektöründe toparlanmanın başladığını söyledi. Çetinsaya 2020 yılının daha iyi olacağını da sözlerine ekledi.

2019'u 1 milyonun üzerinde konut satışıyla kapatırız!

Artaş Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, "Son çeyrekle toparlanma sürecine giren inşaat ve gayrimenkul sektörünün 2019'u 1 milyonun üzerinde konut satışı ile tamamlayacağız. Bu olumlu tablonun 2020 için de iyi bir başlangıç olacak" dedi...

İnşaat patronlarından yeni şirket!

Gayrimenkul sektörünün önemli isimlerinden olan Süleyman Çetinsaya, Mehmet Evyap, Bahattin Uçar, Bekir Kılıç ve Serhan Çetinsaya yeni bir şirket kurdu.

Avrupa Konutları markamızla kaliteli yaşam alanları sunuyoruz!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, sektördeki 41 yıllarını geride bıraktıklarını ve "Avrupa Konutları" markasıyla kaliteli yaşam alanları sunmaya devam ettiklerini söyledi...

Artaş İnşaat 2019 yılı yatırım planlarını hazırladı!

Yılı anahtar teslim süreciyle kapatan Artaş İnşaat, 2019 için de yatırım planlarını hazırladı. Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, “Tam gaz çalışmaya devam” dedi...

Artaş İnşaat 4 projede 2 bin 534 konut teslim etti!

Konut sektörünün en büyüklerinden biri olan Artaş İnşaat’ın Başkanı Süleyman Çetinsaya, projelerini ve 2019 yılına dair değerlendirmelerini paylaştı. Çetinsaya, 2018 yılında 4 projede 2 bin 534 konut teslim ettiklerini açıkladı.

ÖTV indirimi konutu büyüttü!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, KDV oranları ve tapu harçlarında sağlanan indirimlerin sektöre olumlu yansıdığını söyleyerek, ''Bu tarz teşviklerin devamlılığının olması sektör açısından büyük önem arz ediyor'' dedi.

Süleyman Çetinsaya: Müteahhit fedakarlık yapıyor!

Gevşeyen döviz kurları, ihracatçı ve turizmcileri bile memnun atti.Beklenti doların 5-5,5, euronun ise 6-6,5 aralığnda hareket etmesi yönünde.

Kayseri'nin hayırseverleri Talas'ta eğitim binaları inşa ediyor!

Kayseri’ye gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Kamçı, arsa sorununa rağmen hayırseverlerin Talas'ta eğitim binaları inşa ettiğini söyledi.

Süleyman Çetinsaya kayseri konut projeleri

Süleyman Çetinsaya kayseri konut projeleri Süleyman Çetinsaya kayseri konut projeleri

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, sektördeki yatırımlarını her geçen yıl daha da artırdıklarını belirterek, “İnşaat sektörü olarak 2023 hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.
ARTAŞ inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, ekonominin tüm aksları ve lokomotif konumundaki inşaat sektörünün 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini belirtti. Türkiye’nin önünü hem ekonomik, hem de stratejik atılımlar anlamında açık gördüklerini ifade eden Çetinsaya, “Bizler de bu anlamda sektördeki yatırımlarımızı her geçen yıl daha da artırıyoruz. Artaş inşaat olarak 16 bin 500 konut ürettik. Nitelikli konut sektöründe kalite ve güvenin markası olarak konumlandırdığımız Avrupa Konutları markalı tüm projelerimizde erken teslim, yüksek kalite ve prim oranlarıyla yatırımcımızın güvenini kazanmış bir firmayız” dedi.

Para Dergisi'nde yer alan habere göre; 1977 yılında temelleri atılan Artaş Inşaat’ın katma...