Süleyman Kaya

Süleyman Kaya

Dönkasan Dönüştürülen Atık Kağıt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Süleyman Kaya Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda ve Haluk İber Yönetim Kurulu Başkanlığı Yardımcılığı'nda 93 bin 152 TL sermaye ile 10 Haziran'da Beşiktaş'ta kuruldu.

Emlakta dünyanın en ucuz metropolü İstanbul

Türkiye'de konutun en önemli ihtiyaç olduğunu belirten İttifak İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaya, "Dünyanın en ucuz metropolü İstanbul" dedi

Süleyman Çelik'ten yol müjdesi!

Yenişehir'de kanalizasyon ve arıtma tesisi inşaatı nedeniyle bozulan yolların onarım çalışmaları başlıyor. Belediye Başkanı Süleyman Çelik, "Bozulan zeminlere malzeme dökmemize rağmen yollar kısa bir süre içinde tekrar bozuluyor" dedi

Kanuni Sultan Süleyman'ın Bozüyük'te yaptırdığı değerlerin ihalesi 779 bin lira!

Kanuni Sultan Süleyman'ın 1522 yılındaki Rodos seferi sırasında Muğla'nın Yatağan ilçesinde, birkaç yıl önce defineciler tarafından talan edilen mescit, han ve köprü, bölge turizminin canlandırılması amacıyla restore edilecek.

Süleyman Çetinsaya: Vadistanbul 3. etabı için hazır olun!

Vadistanbul'da yüzde 40 prim vaadi gerçek olan Artaş inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, yatırımcılara ' Projenin 3. etabı için hazır olun ' mesajı verdi.

Süleyman Çetinsaya Vadistanbul'da kazandıracak!

Vadistanbul 'da yüzde 40 prim vaadi gerçek olan Artaş inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, yatırımcılara 'Projenin 3. etabı için hazır olun' mesajı verdi.

1975 yılında Süleyman Demirel, Boğaz'a ikinci köprü vaadinde bulunmuş!

1975 yılında genel seçime kısa bir süre kala, Adalet Partisi Genel Başkanı ve Başbakan Süleyman Demirel Taksim Mitingi'nde yaptığı konuşmada, Boğaz'a ikinci köprü veya deniz tüneli yaptırma vaadinde bulunmuş.

Süleyman Çetinsaya: Yabancı yatırımcının taleplerinde artış başladı!

Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkam Süleyman Çetinsaya, eylül ayında düşüşe geçen konut kredileri ortalama faiz oranı ekim ve kasım aylarında tekrar yükselişe geçerek yüzde 10.8 seviyesinde hareket eder hale geldiğini belirtti.

Van'da Ortaçağ sığınağı kaya yerleşimleri bulundu!

Van'da Ortaçağ sığınağı kaya yerleşimleri bulundu. Gürpınar'a 70 kilometre uzaklıktaki Taşdönderen Mahallesi'ni çevreleyen yüksek tepelerde bulunan kaya yerleşimleri, labirent şeklindeki çok sayıda odasıyla dikkati çekiyor

Süleyman Özbağ kimdir?

Bolu Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ kimdir? Süleyman Özbağ, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Süleyman Özbağ, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Süleyman Özbağ...

Murat Doğan ve Süleyman Özcan İş GYO genel kurul üyesi oldu!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Murat Doğan ve Süleyman Özcan İş GYO genel kurul üyesi oldu.

Yusuf Hacısüleyman: Eyfel, Kaleiçi gibi yerler randevulu gezilecek!

AKDENİZ Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı ve Resort Dergisi İmtiyaz sahibi Yusuf Hacısüleyman, dünya nüfusunun hızla arttığını bu nedenle gelecekte Eyfel Kulesi, Kaleiçi gibi yerlerin randevu alınarak gezilebileceğini söyledi.

Yusuf Hacısüleyman: Önümüzdeki süreçte kişiye özel tatiller ön plana çıkacak!

Bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Uluslararası Resort Turizm Kongresi Antalya'da başladı. Kongreye katılan Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Yusuf Hacısüleyman, önümüzdeki süreçte kişiye uygun tatillerin ön plana çıkacağını aktardı.

Yatağan'daki Kanuni Sultan Süleyman eserleri restore edilecek!

Yatağan'da yaklaşık 500 yıl önce Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan ve defineciler tarafından talan edilen cami, han ve köprünün ihalesi yapıldı. Aslına uygun olarak restore edilecek olan eserler yeniden turizme kazandırılacak.

Yusuf Hacısüleyman: Turizm sektörü olarak 2015 yılı zor bir yıl olacak!

Akdeniz Turistik İşletmeciler Birliği Başkanı Yusuf Hacısüleyman, turizm sektörü olarak 2015 yılının zor bir yıl olacağını söyledi. Türkiye Otelciler Federasyonu Başkan Yardımcısı Sururi Çorabatır ise, turizmin Türkiye'nin imaj sektörü olduğunu söyledi.

Süleyman Kaya Haberi

Süleyman Kaya

Dönkasan Dönüştürülen Atık Kağıt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Süleyman Kaya Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda ve Haluk İber Yönetim Kurulu Başkanlığı Yardımcılığı'nda, Ümit Özkan, Bület Koru ve Atiye Süheyla Tuğtekin Yönetim Kurulu Üyeliği'nde, 93 bin 152 TL sermaye ile 10 Haziran'da Beşiktaş'ta kuruldu.


Dönkasan Dönüştürülen Atık Kağıt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; A. Şirketin Amaç ve Konusu Başlıca Şunlardır: A.1 Her türlü ambalaj ve ambalaj atıkları ile her türlü kağıt, karton, plastik, metal, cam, v.b. malzemeleri ve bu cinslere ait üretim fazlası ve üretim artıklarını almak, taşımak, balyalamak, paketlemek, depolamak ve bu konularda fason işi yapmak veya yaptırmak, pazarlama işlerini yapmak ve satmak, A.2 Her türlü hurdanın distribütörlük, temsilcilik, acentalık, komisyonculuk, münhasır bayilik ve fason işlerini yapmak veya yaptırmak...