17 / 08 / 2022

Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü binası

Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü binası

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yapımına başlanan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün yeni binası hızla yükseliyor.

Tekirdağ yeni sanayi sitesi projesi için düğmeye basıldı! Süleymanpaşa'ya 481 yeni dükkan geliyor! 

Yatırımlarını son sürat sürdüren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı merakla beklenen Tekirdağ Sanayi Sitesi projesinin ihale tarihini açıkladı. Peki TOKİ'nin Tekirdağ Sanayi Sitesi projesi hangi ilçede inşa edilecek? Projenin ihalesi ne zaman gerçekleştir

Tekirdağ Süleymanpaşa'da 39.8 milyon TL'ye icradan satılık 2 arsa!

Tekirdağ İcra Dairesi, Tekirdağ Süleymanpaşa'da yer alan 2 adet arsayı 39 milyon 860 bin 642 TL bedelle satışa çıkardı.

Tekirdağ Süleymanpaşa'ya millet bahçesi müjdesi!

Yeni yatırımlar için düğmeye basan TOKİ, Tekirdağ Süleymanpaşa Millet Bahçesi projesinin ihalesini gerçekleştirdi.

Tekirdağ Süleymanpaşa Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Tekirdağ Süleymanpaşa Millet Bahçesi ihalesini yarın gerçekleştirecek.

Tekirdağ Süleymanpaşa Millet Bahçesi ihalesi 25 Ekim'de!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Tekirdağ Süleymanpaşa Millet Bahçesi ihalesini 25 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştirecek.

TOKİ Tekirdağ Süleymanpaşa okul ve pansiyon işi ihalesi bugün!

Kamu yatırımlarını son sürat sürdüren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa ilçesinde okul ve pansiyon inşa edecek.

TOKİ Tekirdağ'da okul ve pansiyon inşa edecek! İhalesi 31 Mayıs'ta!

Kamu yatırımlarını sürdüren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Tekirdağ Süleymanpaşa'da okul ve pansiyon inşa edecek.

Tekirdağ Süleymanpaşa'da tapu işlemleri hızlandı! 

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, ilçe genelinde yaşayan vatandaşların hayatını kolaylaştıracak projeyi hayata geçirdi. Yeni uygulama ile emlak ve tapu bilgileri çevrimiçi olarak sorgulana bilinecek.

Manisa Kırkağaç Belediyesi’nde arsa satışı tartışması!

Manisa’da Kırkağaç Belediyesi’nin Nisan ayı meclis toplantısında, ilçedeki Gelenbe mahallesinde satışa sunulmak istenilen belediye arazisi Cumhur İttifakı’nda çatlak yarattı.

Tekirdağ Süleymanpaşa Otogarı'nın inşaatı tamamlanıyor!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen  Süleymanpaşa Otobüs Terminali inşaatında son aşamaya gelindi. Terminal önümüzdeki aylarda hizmete girecek. 

Tekirdağ Süleymanpaşa'da 9.5 milyon TL'ye icradan satılık tarla!

T.C. Tekirdağ İcra Dairesi, Tekirdağ ili, Süleymanpaşa ilçesi, Kayı Mahallesi, 803 parselde yer alan tarlayı 9 milyon 474 bin 300 TL'ye satıyor...

Tekirdağ Süleymanpaşa'da 50.7 milyon TL'ye icradan satılık fabrika ve müştemilatları!

T.C. Tekirdağ İcra Dairesi, Tekirdağ ili, Süleymanpaşa ilçesi, Zafer Mahallesi'nde yer alan fabrika ve müştemilatlarını 50 milyon 728 bin 2 TL'ye satıyor...

Tekirdağ Süleymanpaşa'da 18.9 milyon TL'ye icradan satılık fabrika ve müştemilatları!

T.C. Tekirdağ İcra Dairesi, Tekirdağ ili, Süleymanpaşa ilçesi, Naip Mahallesi, Ova Mevkii, 128 ada 3 parselde yer alan fabrika ve müştemilatlarını 18 milyon 938 bin 384 TL'ye satıyor...

Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü binası Haberi

Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü binası

4 ayrı noktada kiralık binalarda hizmet veren Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün yeni binası hızla inşa ediliyor.

1 AYDA KABA İNŞAATI BİTTİ

Süleymanpaşa Belediyesi'nde yer alan habere göre; Şubat ayından bu yana çalışmalarına start verilen müdürlük binasının yapımında sona gelindi. 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde hayata geçirilen çalışmalarda müdürlük binasının kaba inşaatı tamamlanırken iç tesisat ve dekorasyon hakkında çalışmalara başlanıldı.

BİR ÇOK HİZMET BİRİMİ TEK BİNADA TOPLANACAK

Aşevi, Hayır Çarşısı, Sağlık Şube, Evde Bakım Hizmetleri, Buzhaneler ve Bakliyat Depoları gibi birçok hizmet birimlerinin bulunduğu Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, birkaç ayda 100. Yıl Mahallesi’nde yer alan yeni yerinde faaliyette bulunacak.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ KİRA YÜKÜNDEN KURTULACAK

Mülkiyeti Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nde olacak olan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü binasının tamamlanmasıyla 4 ayrı noktada hizmete açılan...