Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü nerede

Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü nerede

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yapımına başlanan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün yeni binası hızla yükseliyor.

Süleymanpaşa'daki sıra dükkanlar yıkılıyor!

Süleymanpaşa Belediyesi, kent estetiğine zarar veren ve halk için tehlikeye neden olan bir sorunu daha çözüyor. Hükümet Caddesi üzerinde bulunan ve yıllar boyunca mezbelelik halde bulunan dükkânları yıkıyor.

Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün yeni binası yükseliyor!

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yapımına başlanan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün yeni binası hızla yükseliyor.

Samsun'daki Yalı Kafe Millet Kıraathanesi olacak!

Samsun'da İller Bankasına ait olan fakat senelerdir ilçe belediyesi sosyal tesisleri olarak kullanılan Yalı Kafe, satışa çıkarıldı. Kısa bir süre sonra Yalı Kafe AKP'li Büyükşehir Belediyesi'ne Millet Kıraathanesi yapılmak üzere verildi.

Maltepe Sosyal Yasam Merkezi açıldı!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Maltepe Belediyesi, Sosyal Yasam Merkezi'ni 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü’nde hizmete açtı. Merkezde ücretsiz meslek edindirme kursları verilecek.

Mudanya Güzelyalı Atatürk Parkı 2'nci etap inşaatı mühürlendi!

CHP'li Mudanya Belediyesi’nin yaptırdığı Güzelyalı Atatürk Parkı'nın 2'nci etap çalışmaları AKP'li Büyükşehir Belediyesince durduruldu. Büyükşehir Belediyesi, sosyal tesis inşaatının hukuka ve usule aykırı olması sebebi ile mühürlendiğini belirtti..

Gaziantep Şahintepe'ye yeni sosyal tesis!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Şahinbey Belediyesi, sosyal tesis zincirlerine bir halka daha ekledi.

Çorum Belediyesi Sosyal Tesisleri yeniden açılıyor!

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çorum Belediyesi’ne ait sosyal tesisleri inceledi.

Süleymanpaşa Belediyesi'nden 14.2 milyon TL'ye kat karşılığı inşaat ihalesi!

Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı; Tekirdağ İli, Süleymanpaşa İlçesi, Eskicami Mahallesi'nde yer alan arsa üzerinde 14 milyon 218 bin 962,56 TL bedel ile anahtar teslimi inşaay yapım işini ihaleye çıkardı. 

Gördes Sosyal Yaşam Merkezi görücüye çıktı!

Gördes Belediyesi mevcut Anadolu Otel’in yerine inşa edilmesi planlanan ‘Gördes Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezi’ projesini görücüye çıkardı.

Malatya Yeşilyurt Belediyesi sosyal tesisleriyle öne çıkıyor!

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, ilçede yapımı devam eden projeleri ve yatırımları değerlendirdi. Çınar, ilçede hizmet sunulan sosyal tesislerin mimari yapısı, hizmet kalitesi ve sosyal alanlarıyla dikkat çekici özelliklere sahip olduğunu dile getirdi.

Kayseri Kocasinan yeni tesisleriyle değişiyor!

Kayseri Kocasinan Belediyesi, sosyal belediyecilik anlamında Türkiye’ye örnek olan projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. İnşa edilen yeni tesislerle bölge çağ atlıyor.

Denizli Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi açılıyor!

Denizli Büyükşehir Belediyesinin bir süre önce inşaatlarını tamamladığı Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi, Acıpayam Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi ile Çivril Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi'ni hizmete açıyor.

Kocasinan Belediyesi'nden Erkilet'e sosyal tesis!

İlçedeki yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kocasinan Belediyesi, Erkilet'e yeni bir sosyal tesis inşa ediyor.

Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü nerede

Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü nerede Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü nerede

4 ayrı noktada kiralık binalarda hizmet veren Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün yeni binası hızla inşa ediliyor.

1 AYDA KABA İNŞAATI BİTTİ

Süleymanpaşa Belediyesi'nde yer alan habere göre; Şubat ayından bu yana çalışmalarına start verilen müdürlük binasının yapımında sona gelindi. 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde hayata geçirilen çalışmalarda müdürlük binasının kaba inşaatı tamamlanırken iç tesisat ve dekorasyon hakkında çalışmalara başlanıldı.

BİR ÇOK HİZMET BİRİMİ TEK BİNADA TOPLANACAK

Aşevi, Hayır Çarşısı, Sağlık Şube, Evde Bakım Hizmetleri, Buzhaneler ve Bakliyat Depoları gibi birçok hizmet birimlerinin bulunduğu Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, birkaç ayda 100. Yıl Mahallesi’nde yer alan yeni yerinde faaliyette bulunacak.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ KİRA YÜKÜNDEN KURTULACAK

Mülkiyeti Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nde olacak olan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü binasının tamamlanmasıyla 4 ayrı noktada hizmete açılan...