Sultanbeyli Selçuklu Evleri fiyat

Sultanbeyli Selçuklu Evleri fiyat

Büyüyen ve gelişen yeni bölge Sultanbeyli’de konforlu ve lüks hayatın şık Selçuklu mimarisi ile şekillendiği Selçuklu Evleri, Yapı Yatırım ve Azim Gayrimenkul ortaklığının tecrübesi ile hızla yükseliyor.

Sultanbeyli Selçuklu Evleri'nde metrekare fiyatı 2 bin 500 TL!

Büyüyen ve gelişen yeni bölge Sultanbeyli'de Selçuklu mimarisi ile şekillendiği Selçuklu Evleri, Yapı Yatırım ve Azim Gayrimenkul ortaklığının tecrübesi ile hızla yükseliyor.

Sultanbeyli Selçuklu Evleri'nde metrekaresi 2 bin 500 TL!

Büyüyen ve gelişen yeni bölge Sultanbeyli’de konforlu ve lüks hayatın şık Selçuklu mimarisi ile şekillendiği Selçuklu Evleri, Yapı Yatırım ve Azim Gayrimenkul ortaklığının tecrübesi ile hızla yükseliyor.

Sultanbeyli Selçuklu Evleri projesinde 250 bin TL'ye 2+1!

Selçuklu Evleri projesinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 250 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Selçuklu Arma Vita’da teslimler Aralık 2020’de!

Konya Selçuklu’da inşa edilen Arma Vita Evleri'nde fiyatlar 324 bin TL ile 430 bin TL aralığında değişiyor. Evlerin anahtar teslimleri ise Aralık 2020’de yapılacak.

Selçuklu Vadi Evleri ödeme koşulları 2018!

Selçuklu Vadi Evleri ödeme koşulları 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Selçuklu Vadi projesi Selçuklu Turizm ve İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor. 

Selçuklu Vadi Sancaktepe'de 3 bin TL taksitle!

İstanbul Anadolu yakasında Çekmeköy , Kartal , Maltepe , Sultanbeyli , Pendik, Ümraniye , Ataşehir gibi bölgenin önemli ilçelerine komşu konumda yükselen Selçuklu Vadi projesi Selçuklu Turizm ve İnşaat imzası taşıyor..

Selçuklu Vadi Sancaktepe fiyat!

Selçuklu Vadi Sancaktepe fiyat listesi 500 bin TL'den başlıyor. Selçuklu Vadi Evleri'nde teslimler bu yıl Haziran ayında yapılıyor...

Selçuklu-Taşyapı Koşuyolu Koru Evleri iletişim!

Selçuklu-Taşyapı Koşuyolu Koru Evleri iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Koşuyolu Koru Evleri'nde metrekare birim fiyatı 5 bin dolardan başlıyor...

Yapı Yatırım Selçuklu Evleri Projesi!

Yapı Yatırım Selçuklu Evleri Projesi İstanbul'un Sultanbeyli ilçesinde hayata geçiriliyor. Peşin alımlarda yüzde 5 indirim yapılan projede 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor.

Selçuklu Evleri'nde 3+1'ler 365 bin TL'ye!

3 blokta yer alan 193 konuttan meydana gelen Selçuklu Evleri projesinde 2 bin 270 metrekare inşaat alanı 4 bin 500 metrekare otopark alanı ve 7 bin 165 metrekare yeşil alan bulunmakta.

Sultanbeyli Selçuklu Evleri'nde 2+1'ler 295 bin TL'ye!

Sultanbeyli'de hızla yükselen Selçuklu Evleri projesinde 22 ay vade farksız taksit veya yüzde 7 indirimli ödeme seçeneği ile ev sahibi olmak mümkün.

Selçuklu Evleri'nde daire fiyatları 295 bin TL'den başlıyor!

Yüzde 30 peşinat ödendiğinde yüzde 7 indirim uygulanan Selçuklu Evleri projesinde daire fiyatları 295 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Selçuklu Evleri'nde daire fiyatları 295 bin TL'den başlıyor!

Yüzde 30 peşinat ödendiğinde yüzde 7 indirim uygulanan Selçuklu Evleri projesinde daire fiyatları 295 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Selçuklu Evleri Sultanbeyli fiyat listesi!

Yapı Yatırım Selçuklu Evleri'nde yüzde 30 peşinatta daire bedeli üzerinden yüzde 7 indirim uygulanıyor. Selçuklu Evleri Sultanbeyli fiyat listesi haberimizin içinde yer alıyor.

Selçuklu Evleri Sultanbeyli fiyatları!

Teslimlerin 2016 yılında gerçekleşeceği Selçuklu Evleri 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçeneğinden oluşuyor.Selçuklu Evleri Sultanbeyli fiyatları 295 bin TL'den başlıyor.

Selçuklu Evleri'nde kampanya!

Büyüyen ve gelişen yeni bölge Sultanbeyli’de konforlu ve lüks hayatın şık Selçuklu mimarisi ile şekillendiği Selçuklu Evleri, hızla gelişen Sultanbeyli’de uygun fiyatlı daire sahibi olma seçeneği sunuyor.

Sultanbeyli Selçuklu Evleri fiyat Haberi

Sultanbeyli Selçuklu Evleri fiyat

Büyüyen ve gelişen yeni bölge Sultanbeyli’de konforlu ve lüks hayatın şık Selçuklu mimarisi ile şekillendiği Selçuklu Evleri, Yapı Yatırım ve Azim Gayrimenkul ortaklığının tecrübesi ile hızla yükseliyor. Özenle tasarlanan projede, Selçuklu mimarisi ile site hayatının konforu bir arada sunuluyor. 

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika mesafe, Sultanbeyli’nin merkezinde yer alan ve Haziran 2016’da teslim edilecek olan Selçuklu Evleri, 114 ile 171 metrekare arasında değişen, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 3 blok ve 193 daireden oluşuyor. Metrekare fiyatı ortalama 2 bin 500 TL olarak belirlenen dairelere yüzde 30 peşinat, 29 aya kadar 0 faiz,0 KDV, 0 komisyonla sahip olabilirsiniz. Şirket bünyesinde sunulan cazip ödeme koşullarından faydalanabileceğiniz gibi, Selçuklu Evleri projesinde özel oranlarla, konut kredisi kullanarak da ev almak mümkün.


HER YER ELİNİZİN...