Sur Yapı İdilia banyo ürünleri

Sur Yapı İdilia banyo ürünleri

Sur Yapı, Sultanbeyli'deki yeni projesi İdilia'nın banyolarında, İtalyan asıllı vitrifiye seramik ve banyo ürünleri markası ISVEA'yı tercih etti.

Sur Yapı İdilia, İtalyan ISVEA'yı tercih etti!

Sur Yapı, Sultanbeyli'deki yeni projesi İdilia'nın banyolarında, İtalyan asıllı vitrifiye seramik ve banyo ürünleri markası ISVEA'yı tercih etti.

Sur Yapı Gölbahçe Evleri projesinde 275 bin TL'ye 2+1 daire!

Sur Yapı, Sultanbeyli’de yeni bir yatırıma daha imza atıyor. İdilia, İlkbahar ve İlkbahar 2 projelerinden sonra Sur Yapı, 150 milyon TL yatırımla Gölbahçe Evleri projesinin yapımına başlıyor. Projede 7 bin metrekare göl ve bahçe alanı bulunuyor.

Sur Yapı'dan yüzde 5 indirim imkanı!

Sur Yapı, beklemeden ev sahibi olmak isteyenlere konut desteğinde bulunuyor. Konut alıcısı, İdilia ve Vitrin projelerinde ödediği peşinat tutarında Sur Yapı'dan yüzde 15 indirim desteği alıyor..

Sur Yapı İdilia Evleri ödeme seçenekleri!

7 konut bloğu ve 1 ticari bloktan meydana gelen projede toplam 442 adet daire bulunuyor. Sur Yapı İdilia Evleri ödeme seçenekleri kapsamında yüzde 15 indirim fırsatı sağlanıyor.

Sur Yapı İdilia kampanyalı ödeme seçenekleri!

Sur Yapı İdilia kampanyalı ödeme seçenekleri arasında 1.303 TL taksitle konut sahibi olma imkanı sunuluyor. Toplam 442 adet daireden meydana gelen proje Ataşehir'e 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Sur Yapı İlkbahar’la her mevsim, tek mevsim!

Sur Yapı’nın 250 milyon TL’lik yatırımla hayata geçireceği yeni projesi Sur Yapı İlkbahar’da ön satışlar İdilia satış ofisinde başladı. İlkbahar'ı karşılayan ilk siz olun!

Sur Yapı İdilia’da yüzde 15 indirimle konut desteği başladı!

İdilia’da Ödediğiniz Peşinat ve Banka Kredisi Tutarına yüzde 15 İndirimle Konut Desteği Fırsatı Sur Yapı’da! Böylece Ödediğiniz Peşinatı veya Kullanacağınız Kredi Tutarını Kendiniz Belirleyebilir, İndirim Tutarınızı attırabilirsiniz.

Sur Yapı İdilia güncel ödeme planı!

Sur Yapı İdilia güncel ödeme planına göre projede peşinat ve banka kredisi tutarına yüzde 15 indirim uygulanıyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3 oda 1 salon dubleks, 4 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dubleks daireler bulunuyor.

İdilia Sur Yapı ödeme planı!

İdilia Sur Yapı ödeme planı olarak teslimata kadar ara ödemesiz ve peşinatsız yüzde 70 kredi kullanımı sağlanıyor. Kalan yüzde 25 peşinatı ise Ağustos 2016'da ödenebiliyor.

Sur Yapı'dan Mart kampanyası!

Sur Yapı, İstanbul Sultanbeyli İdilia ve Sultangazi Vitrin projelerinde 'Mutluluk Evinizde, Peşinatı Teslimde' sloganıyla kampanya başlattı.

Sur Yapı'dan ara ödemesiz, peşinatsız ev sahibi olma imkanı!

Sur Yapı İdilia’ya gelin, teslimata kadar ara ödemesiz ve peşinatsız alacağınız ev için %75 kredi kullanarak sadece taksit ödeyin, kalan %25 peşinatı Ağustos 2016 teslimine bırakın. Üstelik % 5 kampanya indiriminden faydalanın.

Sur Yapı'da peşinat teslimde kampanyası!

SUR Yapı, mart boyunca Sultanbeyli'de İdilia ve Sultangazi'deki Vitrin projelerinde 'Mutluluk evinizde, peşinat teslimde' sloganıyla kampanya başlattı.

Sur Yapı'dan Vitrin ve İdilia projelerinde geçerli yeni kampanya!

Sur Yapı, Mart ayı boyunca İstanbul Sultanbeyli’de İdilia ve Sultangazi’de bulunan Vitrin projelerinde ‘’MUTLULUK EVİNİZDE, PEŞİNATI TESLİMDE’’ sloganıyla kampanya başlattı. Kampanya dahilinde yüzde 5 indirim uygulanıyor..

Sur Yapı İdilia banyo ürünleri

Sur Yapı İdilia banyo ürünleri Sur Yapı İdilia banyo ürünleri

İtalya'nın lider banyo ürünleri markası ISVEA, Türkiye’nin en gözde konut projelerinde yer almaya devam ediyor. Sur Yapı tarafından inşa edilen, 7 blok konut ve 1 blok ticari olmak üzere toplamda 442 adet daireden oluşan İdilia’da, İtalyan ISVEA’nın Soluzione Serisi'ni tercih edildi. 


Modern mimarinin en güzel örneklerinden olan ve genel konsepti ile göz alıcı bir peyzaj düzenlemesi üzerine kurulan İdilia banyolarında kullanılan Soluzione Serisi'ne ait klozetler, yavaş kapanan klozet kapağı ile kullanım kolaylığı sunarken, aquaPlus özelliği sayesinde az su tüketerek doğaya katkı...