10 / 12 / 2022

Şuur Seyahat Organizasyon Turizm iletişim

Şuur Seyahat Organizasyon Turizm iletişim

Şuur Seyahat Organizasyon Turizm Ticaret Limited Şirketi Murat Yıldız tarafından kuruldu.

Yeni Ulus Turizm Seyahat İnşaat Otomotiv Otelcilik Restoran Reklam Organizasyon Ticaret Limited Şti. kuruldu!

Yeni Ulus Turizm Seyahat İnşaat Otomotiv Otelcilik Restoran Reklam Organizasyon Ticaret Limited Şti. Üsküdar'da Dilek Edanur Tamrak tarafından kuruldu.

Dise Turizm Seyahat Organizasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dise Turizm Seyahat Organizasyon Ticaret Limited Şirketi Şişli'de Dinçer Gümrükçü ve Şeref Kamil Aral ortaklığında kuruldu.

Nuatour Turizm Seyahat Ve Organizasyon Danışmanlığı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nuatour Turizm Seyahat Ve Organizasyon Danışmanlığı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Şişli'de Serkan Kılıç tarafından kuruldu.

Fasıla Turizm Seyahat Ve Organizasyon Danışmanlığı Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fasıla Turizm Seyahat Ve Organizasyon Danışmanlığı Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Fatma Sıla Turan tarafından kuruldu.

Mutol Turizm Acentelik İnşaat Seyahat Organizasyon Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mutol Turizm Acentelik İnşaat Seyahat Organizasyon Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ufuk Yünlü ve Othman A A Mubarak ortaklığında kuruldu.

Golden Horse Turizm Seyahat Organizasyon Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

Golden Horse Turizm Seyahat Organizasyon Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi bugün Fatih'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Murat Aksoy tarafından kuruldu.

Masro Otelcilik Turizm Seyahat Organizasyon Medya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Masro Otelcilik Turizm Seyahat Organizasyon Medya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar2da 400 bin TL sermaye bedeli ile Engin Şen ve Osams Zeinhom H aly ortaklığında kuruldu.

Oltre Seyahat Turizm Organizasyon Danışmanlık Nakliye Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Oltre Seyahat Turizm Organizasyon Danışmanlık Nakliye Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Yüksel Gören tarafından kuruldu.

Mask Turizm Seyahat Ve Eğitim Organizasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mask Turizm Seyahat Ve Eğitim Organizasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 300 bin TL sermaye bedeli ile Hanife Dölen tarafından kuruldu.

Seyyah Organizasyon Otelcilik Seyahat Gıda İnşaat Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Seyyah Organizasyon Otelcilik Seyahat Turizm Otomotiv Bilgisayar Gıda İnşaat Sanayi Limited Şirketi Güngören'de 3 milyon TL sermaye bedeli ile Ali Kutlu ve M. Abdurrahman Dinçer tarafından tarafından kuruldu.

Suma Seyahat Turizm Organizasyon ve Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Suma Seyahat Turizm Organizasyon ve Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi Fatih'te 300 bin TL sermaye bedeli ile Abubaker M. Turkıy ve D. Mehmet Hayri Ersan tarafından tarafından kuruldu.

Kozmoz Eğitim Organizasyon Seyahat Acenteliği Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kozmoz Eğitim Organizasyon Seyahat Acenteliği Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bayrampaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile M.Rokneddine Bouras tarafından kuruldu.

Pusula Outdoor Turizm Seyahat Organizasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pusula Outdoor Turizm Seyahat Organizasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Enes Uğur ve Mehmet Taşdemir ortaklığıyla kuruldu.

Şuur Seyahat Organizasyon Turizm iletişim Haberi

Şuur Seyahat Organizasyon Turizm iletişim

Şuur Seyahat Organizasyon Turizm Ticaret Limited Şirketi Murat Yıldız tarafından kuruldu.

Şuur Seyahat Organizasyon Turizm Ticaret Limited Şirketi konusu:
1- Şirket yurt içinde ve yurt dışında turizm hizmetleri sağlamak amacıyla seyahat acenteleri kurabilir, işletebilir, devir edebilir ve devir alabilir, daha önce kurulmuş bulunan acenteliklerin şubelerini kurabilir, işletebilir, iç ve dış turizm organizasyonlarım yapabilir, gezi turları düzenleyebilir, başka seyahat acenteleri tarafından düzenlenen bu tür turların biletlerini satabilir, bunlara ilişkin rezervasyonları yapabilir ve yaptırabilir, yolcu taşımacılığı, tur ve rehberlik hizmetleri, ulaşım, konaklama ve konusu ile ilgili danışmanlık hizmetleri yapabilir, kara, deniz ve hava ulaştırma araçları biletlerini rezervasyonunu yapabilir, satın alabilir ve satabilir. 2- Otel, motel, kamping, pansiyon, tatil köyü, dinlenme evleri, termal istasyonu, plaj, pastane, lokanta, kafeterya, çay bahçesi, kıraathaneler, nargile salonları...