Tahincioğlu Nidapark Başakşehir ödeme planı

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir ödeme planı

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir ödeme planı kapsamında firma bünyesinde vade farksız taksit avantajı sunuluyor. 5 blok halinde inşa edilen projede konut ve ticari alanlar yer alıyor.

Nidapark Başakşehir: Tahincioğlu güvencesiyle gayrimenkul fırsatı!

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün Nidapark Başakşehir projesinde fiyatlar 552 bin TL'den başlayarak yükseliyor. 348 konutluk Nidapark Başakşehir projesinde konutlar 2017 yılının Eylül ayında sahiplerine teslim ediliyor...

Nidapark Başakşehir projesinde 496 bin TL'ye 2+1 daire!

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün yeni projesi Nidapark Başakşehir'de ön satışlar başladı. Nidapark Başakşehir'de 2+1'lerin fiyatları 496 bin TL'den başlıyor. Projede 347 daire ve 48 ticari ünite yer alıyor...

Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye'de yüzde 5 peşinat fırsatı!

Emlak Konut GYO'nun "Hayallerini Erteleme Türkiye' kampanyasına Tahincioğlu, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projeleriyle katıldı...

Nidapark projelerinde 0,59 vade farkı!

Tahincioğlu, Nidapark istinye ve Nidapark Küçükyalı projelerinde 120 ay vadeli ve yüzde 0,59 vade farkı ile ödeme planı sunuyor.

Tahincioğlu Nidapark İstinye projesinde 0.59 faiz kampanyası!

Tahincioğlu İnşaat, Nidapark İstinye projesinde vade farkını 0.59’a düşürdü. İşte 2020 Aralık ayında teslim edilecek Nidapark İstinye projesinin detayları…

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı projesinde 0.59 faiz kampanyası!

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı projesinde vade farkını 0.59’a düşürdü. İşte Haziran 2020’de teslimi başlayacak Nidapark Küçükyalı projesi detayları ve  ödeme planı…

Referans Gayrimenkul Başakşehir ofisi yarın açılıyor!

Referans Gayrimenkul Başakşehir'in yeni ofisi Erkut Memiş ile Birsen Memiş imzası ile Nidapark Başakşehir Dükkanları'nda yarın açılıyor. 

Nidapark Seyrantepe Time Lapse Türkiye tarafından görüntülendi!

Tahincioğlu Nidapark Seyrantepe projesinin 2,5 yıl süren inşaatı Time Lapse Türkiye tarafından görüntülendi. 

Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız teslim tarihi!

Toplamda 95 daireden meydana gelen Nidapark Ayyıldız projesi Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu ve Eyüp'e komşu konumda hayata geçiriliyor..  

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı'da 84 ay 0 faiz imkanı!

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı'da 84 ay 0 faiz imkanı ile ödemeler yapılıyor. İstanbul Maltepe'de Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen projede dükkan satışları devam ediyor. 

Tahincioğlu 2 projesi ile MIPIM 2018 Fuarı'nda!

Tahincioğlu,MIPIM Fuarı’ndaki yerini bu sene de aldı. Tahincioğlu, Nidapark Bomonti ve Nidakule Finans Merkezi projelerini fuarda görücüye çıkardı...

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı dükkan fiyatları ne kadar? 

68 bin 785 metrekare alana sahip Nidapark Küçükyalı projesin cadde dükkanlar açık artırmaya girmeden ihalesiz olarak satılacak..

Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız nerede? İşte konum!

Ev fiyatlarının 682 bin TL ile 2 milyon 660 bin TL aralığında değiştiği  Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız projesi az katlı yapısı ve yatay mimari ile dizayn edildi..

Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız satışta!

Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden olan Tahincioğlu yepyeni bir projeyi hayata geçiriyor. Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız satışa çıktı. 

Tahincioğlu Nidapark İstinye satılık ev fiyatları!

Üç olarak dizayn edilen Nidapark İstinye projesinde yüzde 25 peşinat verilmesi halinde kalan kısmına 84 ay 0 faiz uygulanıyor..

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir ödeme planı

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir ödeme planı Tahincioğlu Nidapark Başakşehir ödeme planı

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de hayata geçirilen Nidapark Başakşehir Evleri Tahincioğlu Gayrimenkul imzası taşıyor. Proje 24 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 


Nidapark Başakşehir Residence'de konutlar 58,78 metrekare ile 209,48 metrekare arasında değişen büyüklükte dizayn edildi. Proje 374 daire ve 48 ticari üniteden oluşuyor. 

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir ödeme planı!

Yüzde 25 peşinatta kalan yüzde 75'lik kısım için banka kredisiyle 120 ay vade uygulanan Başakşehir Nidapark Rezidans'ta Tahincioğlu bünyesinde de vade farksız taksit fırsatı sağlanıyor. 


Konutların 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandığı Başakşehir Nidapark'ta teslimlerin 2017 yılı Ekim ayında gerçekleşmesi öngörülüyor. Proje 5 bloktan meydana geliyor. 


Nidapark Başakşehir'de 2+1 dairelerin satışları tamamlandı, 3+1 dairelerin satış fiyatları 830 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede hamam, sauna, çocuk oyun alanları, yüzme...