tarkan arazi son durum

tarkan arazi son durum

Mega Star Tarkan Tevetoğlu'nun Bayrampaşa'daki arazisiyle ilgili 7. kez İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'ne gelen imar dosyası reddedildi.

5 vakıf üniversitesine 1 milyon 700 bin metrekare arazi tahsisi yapıldı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eski yol arkadaşı Ahmet Davutoğlu arasındaki İstanbul Şehir Üniversitesi tartışması kulislerde konuşuluyor. Diğer bir yandan yapılan arazi tahsisi gözlerin son yıllarda açılan diğer vakıf üniversitelerine çevrilmesini neden oldu.

Emlak vergisi 2. taksiti son ödeme tarihi ne zaman?

Belediyeler tarafından bina, arazi ve arsalar için tahsil edilen ve servete dayalı olarak alınan Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri geçtiğimiz günlerde başladı. Peki Emlak vergisi son ödeme tarihi ne zaman?

Emlak vergisi son ödeme günü ne zaman?

Belediyeler tarafından bina, arazi ve arsalar için tahsil edilen ve servete dayalı olarak alınan Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri başladı. Peki Emlak vergisi son ödeme tarihi ne zaman?

Emlak vergisinde son hafta!

Belediyeler tarafından bina, arazi ve arsalar için tahsil edilen ve servete dayalı olarak tahsil edilen emlak vergisi ödemelerinde son haftaya girildi.

Beşiktaş'ın Ümraniye arazisi için son aşamaya gelindi!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Ümraniye'deki tesislerimizin yanında bulunan arazi için son aşamaya geldik" dedi.

Isparta Şehirlerarası Terminal'in inşaatı son sürat!

Isparta'da 200 dönüm arazi üzerine inşa edilen Isparta Şehirlerarası Terminal, AVM, Kırsal Terminal inşaatında çalışmalar son sürat devam ediyor.

Arsa ve arazi yatırımının 18 püf noktası!

Türkiye'de son 10 yılda arsa ve arazi yatırımcılarını sayısında ciddi artış var. Yıldan yıla çoğalan arsa ve arazi yatırımcıları "Bir avuç toprağım olsun" mantığı ile hareket ediyor.

2017 arazi yatırımcılarının yılı olacak!

Aşıklar Grup AŞ Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Aşıkoğlu, son 1 yıldır konut satışında düşüş yaşandığını belirterek, 2017 yılında en karlı yatırımın arazi alımı olacağına dikkat çekti.

Kamunun bina ve arazi kiraları FETÖ'ye mi aktarıldı?

Son 10 yılda kamunun araç, bina ve arazi kira giderinin 5 milyar lirayı bulduğunu söyleyen Tekin, “Bu para yandaş işadamlarına ve FETÖ'ye finans sağlayanlara akıtıldı. Türkiye'de 100 bin parselin talan edildiğini tahmin ediyorum” dedi…

Bursa Yenişehir'de arazi fiyatları 5-6 kat arttı!

Projeleriyle son dönemin gözde yatırım merkezi haline gelen Yenişehir, gün geçtikçe değerine değer katıyor. Yenişehir'de arazi fiyatları, açıklanan devlet projeleriyle birlikte 3 yıl içerisinde en az 5-6 kat değer kazandı.

Silivri arsa ve arazi fiyatları 2016!

Silivri'deki arsa fiyatlarının son yıllarda hızla arttığına dikkat çeken Özpınar İnşaat-Gayrimenkul Değerleme'den Cem Demirayak Silivri'deki arsa ve arazi fiyatlarını değerlendirdi. İşte Silivri arsa ve arazi fiyatları 2016...

Emlak vergisi 1.taksit ne zaman son?

Ev, işyeri, arsa ve arazi sahiplerinin ödemeleri gereken vergilerin başında emlak vergisi geliyor. Bu vergi için ödemeler ilçe belediyesine iki taksitte yapılıyor. Peki, emlak vergisi 1.taksit ne zaman son?

Gaziantep Büyükşehir, 350 köyde arazi yolu açtı!

Şehir merkezindeki yol ve imar çalışmalarının yanında taşra ilçelerinde de çalışmalarını sürdüren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, son iki yıl içinde yaklaşık 350 köyde arazi yolu açtı.

tarkan arazi son durum

tarkan arazi son durum tarkan arazi son durum

İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Meclisi Şubat ayı toplantılarının 2.si gerçekleştirildi. Yeni Şafak'ta yer alan habere göre, toplam 179 komisyon raporu ve gündem dışı konuşmalarla geç saatlere kadar süren toplantıya, yeni seçilen İBB Meclisi 1. Başkan Vekili Zeynel Abidin Okul başkanlık etti. Mega Star Tarkan Tevetoğlu'nun Bayrampaşa'daki arazisiyle ilgili 7. defa İBB Meclisi'ne gelen imar dosyası reddedildi.

Tarkan'a 7'nci ret

Tarkan Tevetoğlu'nun Bayrampaşa'daki arazisiyle ilgili imar dosyası 7. kez İBB meclisine geldi. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna gelen raporda akaryakıt istasyonu ve otel yapmak için yapılan başvuru da reddedildi.

Mahalleliden Tarkan'a eleştiri: Benzin istasyonu tehlike...