09 / 08 / 2022

Tatil Evleri Antalya fiyat listesi

Tatil Evleri Antalya fiyat listesi

Tatil Evleri Antalya fiyat listesi 2021 haberimizde yer alıyor. İşte Tatil Evleri Antalya fiyat listesi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Sur Yapı Tatil Evleri nerede? Sur Yapı Tatil Evleri Fiyat 2022 ne kadar?

Sur Yapı imzalı 'yeni nesil tatil' anlayışıyla geliştirilen Sur Yapı Tatil Evleri Antalya yatırımcılar ve vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. Peki ur Yapı Tatil Evleri nerede? Sur Yapı Tatil Evleri Fiyat 2022 ne kadar? İşte Sur Yapı Tatil evleri hakkında tüm detaylar...

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'da 100 bin TL'den başlayan fiyatlarla devre mülk fırsatı!

Sur Yapı, 'yeni nesil tatil' anlayışını ile geliştirdiği Sur Yapı Tatil Evleri Antalya ile 1 hafta fiyatına ömür boyu ayrıcalıklı tatil imkanı sunuyor.

Otel değil tatil evi! Sur Yapı Tatil Evleri Antalya fiyatı ne kadar?

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Tatil Evleri Antalya devre mülk projesinin tüm detayları belli oldu. Peki Sur Yapı Tatil Evleri fiyatları ne kadar? İşte Sur Yapı Tatil Evleri hakkında merak edilen her şey...

Sur Yapı'dan yeni şirket!

Altan Elmas, Ufuk Elmas ve Atilla Elmas yeni şirket kurdu. Sur Tatil Evleri Anonim Şirketi Üsküdar'da kuruldu.

Sur Tatil Evleri Anonim Şirketi kuruldu!

Sur Tatil Evleri Anonim Şirketi Üsküdar'da Ufuk Elmas, Atilla Elmas ve Ziya Altan Elmas ortaklığında kuruldu.

Antalya'da kira bedelleri 3 kat arttı! Yabancıların yeni gözdesi!

En gözde tatil beldesi Antalya'da emlak piyasası hareketlendi. Rus ve Ukraynalı vatandaşların en çok tercih ettiği tatil beldesinde konut satışları arttı. Şubat ayında Antalya'da satılan evlerin dörtte birini Ruslar ve Ukraynalılar aldı. İşte detaylar...

Tek-Art İnşaat Club Zigana Tatil Köyü'nü Aydın Ünlüer Turizm'e devretti!

Tek-Art İnşaat Antalya Kemer'de Beldibi Mahallesi'nde yer alan  Antalya Club Zigana Tatil Köyü'nü 29 milyon 354 bin 243 Euro+KDV bedelle Aydın Ünlüer Turizm'e sattı. 

Tek-Art İnşaat Antalya'daki Club Zigana Tatil Köyü'nü satıyor! 

Tek-Art İnşaat Antalya Kemer'de Beldibi Mahallesi'nde bulunan Antalya Club Zigana Tatil Köyü'nü 29 milyon 520 bin Euro'ya Aydın Ünlüer Turizm Gıda Tic. Ve San. A.Ş.'ye satıyor. 

Sur Yapı Tatil Evleri lansman için gün sayıyor!

Sur Yapı olarak bugüne kadar 127 projeyi hayata geçirdiklerine dikkat çeken Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, 2022'ye yeni bir sektörde turizm alanında çok özel bir projeyle girdiklerini vurguladı.

Sur Yapı Antalya Tatil Evleri ön satışta! 

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen ve ön talep toplama sürecinde olan Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesinde 20 bin TL'ye devremülk sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Sur Yapı Tatil Evleri'nden 20 bin TL'ye devre mülk sahibi olma fırsatı!

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen ve ön talep toplama sürecinde olan Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesinde 20 bin TL'ye devremülk sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Antalya'da evleri yanan vatandaşlar için yeni konutlar inşa edilecek!

Antalya'da meydana gelen yangın sonrası açıklama yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, yangın nedeniyle kullanılmamaz hale gelen konutlar için yeni evler inşa edileceğini açıkladı. 

Sur Yapı Antalya Tatil Evleri fiyatları 2021!

Sur Yapı Antalya Tatil Evleri fiyatları 2021 haberimizde yer alıyor. İşte Sur Yapı Antalya Tatil Evleri fiyatları 2021 ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Tatil Evleri Antalya fiyat listesi Haberi

Tatil Evleri Antalya fiyat listesi

Yeni yatırımlar için start veren Sur Yapı, Tatil Evleri Antalya projesi için ön talep toplaıyor. Tatil Evleri Antalya fiyat listesi 2021 haberimizde yer alıyor. 

Tatil Evleri Antalya fiyat listesi 2021 hakkında bilgi vermeden önce proje hakkında bazı bilgiler verelim.

Ön talep avantajı sunulan Tatil Evleri Antalya projesi sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor. Projede toplam 32 bin metrekarelik orman alanı bulunuyor.

Tatil Evleri Antalya fiyat listesi!
Tatil Evleri Antalya fiyat listesi haberimizde yer alıyor.  Tatil Evleri Antalya fiyat listesi hakkında bilgi vermeden önce proje hakkında bazı bilgiler verelim.

Sur Yapı Tatil Evleri'nde otel konforunda ömür boyu sahip olacağınız devremülkler mevcut. 

Tatil Evleri Antalya fiyat listesi!
Tatil Evleri Antalya fiyat listesi kapsamında minimum fiyat 20 bin lira olarak belirlendi. Proje tatilcilerin gözde şehirleri arasında yer alan...