tatlıcı tombak beylikdüzü migros

tatlıcı tombak beylikdüzü migros

Sunduğu franchise fırsatlarıyla yatırımcıların ilk tercihi olan Tatlıcı Tombak, yeni dekorasyona sahip ilk şubesini 19 Ocak Cumartesi günü Beylikdüzü Migros’ta açıyor...

Beylikdüzü'nde 42.8 milyon TL'ye satılık arsa!

T.C. Büyükçekmece 1. Satış Memurluğu İstanbul Beylikdüzü'nde yer alan arsayı 42 milyon 779 bin 100 TL bedelle satışa çıkardı.

Beylikdüzü'nde 10.2 milyon TL'ye icradan satılık fabrika binası ve arsası!

T.C. Büyükçekmece 2. Satış Memurluğu, İstanbul ili, Beylikdüzü ilçesi, Gürpınar Mahallesi, Cevizlik Mevkii, 1093 ada 2 parselde yer alan fabrika binası ve arsasını 10 milyon 221 bin 250 TL'ye satıyor...

İstanbul Beylikdüzü'nde 150 milyon TL'lik tapu dolandırıcılığı!

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde para ödeyerek tapularını alan aileler evlerine giremiyor. Mağdur aileler bir an önce mağduriyetlerinin giderilmesini istiyor.

Es Beylikdüzü Seyehat Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Es Beylikdüzü Seyehat Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 75 bin TL sermaye bedeli ile Neslihan Doğanel, Onur Atıcı, Remzi Borak ve Selahattin Kaya ortaklığında kuruldu. 

Tatlıcıların yalısına haciz geldi!

Piyasalarda gayrimenkul zenginliği ile bilinen, 2012'de vefat eden merhum iş insanı Şehmus Tatlıcı’nın kızı Gülşen İlter’in borcundan dolayı Tatlıcıların Kanlıca'daki yalısının bir kısmına haciz geldi.

Beylikdüzü Yakuplu'da 8.9 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

T.C. Maliye Bakanlığı İstanbul Defterdarlığı tarafından İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinin Yakuplu bölgesindeki 2 adet arsa 8 milyon 900 bin TL bedelle satışa çıkarıldı...

Beylikdüzü'ne alternatif yol!

E-5 üzerinden Beylikdüzü’ne girişleri rahatlatacak, metrobüs meydanı üst geçidine yapılan alternatif yol sürücülerin kullanımına açıldı.

Beylikdüzü İnnovia 2'deki aidat krizi mahkemeye taşındı!

Beylikdüzü'nün en büyük sitelerinden İnnovia 2'deki aidat krizi büyüyor! Site yönetiminin yaptığı yüksek zam ve toplu para talebi sonrası konu mahkemeye taşındı. Bilirkişi heyeti çarpıcı tespitlerde bulundu.

Huzurlu İnşaat Beylikdüzü'ne 90 milyon liralık yeni proje yapacak!

Huzurlu İnşaat, İstanbul Beylikdüzü'nde 27 bin metrekarelik arazi üzerinde 500 konut ve ticari ünitelerden oluşan yeni projesini eylülde satısa cıkaracak.

Beylikdüzü Eston Deniz Marina satılık!

Beylikdüzü Eston Deniz Marina satılık konut fiyatları 3 milyon TL'den başlıyor. Taksim'e 30 kilometrelik yakın mesafede yer alan proje yakın zamanda görücüye çıkacak.

Beylikdüzü'nde elektrik kesintileri tarih olacak!

Beylikdüzü’nde elektrik sıkıntısı kalmayacak. İlçenin yerel çözümleri için uzun ve kalıcı planlamalar yapan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) ile bir araya geldi...

Beylikdüzü Sembol İstanbul'da C blok satışta! 130 bin TL!

Karden İnşaat'ın Bahçeşehir Beylikdüzü Tem yolu bağlantısı üzerinde inşaatı hızla devam eden projesi Sembol İstanbul'un C Bloğu satışa çıktı. Projede fiyatlar 130 bin TL'den başlayarak değişiyor..

Beylikdüzü Botanica İstanbul iletişim!

Yarın görücüye çıkacak olan Beylikdüzü Botanica İstanbul iletişim için 444 70 61 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire tiplerinin yer aldığı proje 28 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

tatlıcı tombak beylikdüzü migros Haberi

tatlıcı tombak beylikdüzü migros


Geleneksel sütlü tatlıları modern bakış açısıyla tüketiciyle buluşturan Tatlıcı Tombak, yeni şubesini İstanbul Beylikdüzü’nde açmaya hazırlanıyor. 19 Ocak Cumartesi günü Tatlıcı Tombak Kurucusu, Tiyatrocu Nedim Saban’ın katılımıyla saat 13.00’da açılacak Tatlıcı Tombak Beylikdüzü Migros şubesi, Türk mutfağının en özel tatlı çeşitlerini bundan sonra Beylikdüzü’nde de tüketicilerle buluşturacak. 

Beylikdüzü şubesi ile yeni dekorasyonunu da müşterilerinin beğenisine sunacak Tatlıcı Tombak, yeni franchise konseptini de şube açılışı ile tanıtacak. Uzun çalışmalar sonrasında deneyimli içmimarlar tarafından tasarlanan özel dekorasyonunda ağırlıklı olarak turuncu ve kahve tonlarını kullanan marka, müşterilerine sıcak ve ferah bir ortam sunan yeni konseptinde, caddelerde büyüme stratejisini simgeleyen özel tuğla duvarları da şube tasarımına dâhil ediyor.

Tatlıcı Tombak’ın yenilediği franchise sistemi, sağladığı kazan kazan ilişkisinin yanı sıra az maliyetle birden fazla şube açma...