Tatlıcı Tombak iletişim

Tatlıcı Tombak iletişim

Yaklaşık iki yıl önce yaşanan talihsiz bir yangın ile kullanılamayacak hale gelen Tatlıcı Tombak Beylikdüzü Migros Şubesi, yenilenen konsepti ile kapılarını 19 Ocak Cumartesi günü yeniden açtı

Tatlıcı Tombak 2013 yılında 30 yeni şube açmayı hedefliyor!

Tatlıcı Tombak, 35 milyar dolara ulaşan franchise pazarında girişimcilere karlı yatırım imkânları sunuyor. 2013 yılında 30 yeni şube açmayı hedefleyen marka, özellikle Marmara Bölgesi ve İstanbul’da büyümeyi hedefliyor…

Tatlıcı Tombak şube sayısını 40'a çıkarmayı hedefliyor!

Tatlıcı Tombak, yenilenen şube konsepti ve franchise sistemi ile karlı yatırımın kapılarını aralıyor. 2012 yılı sonuna kadar şube sayılarını 40’a çıkarmayı hedefleyen marka, özellikle Marmara Bölgesi ve İstanbul’dan gelen talepleri değerlendiriyor

Emlakçılıkta iletişim yeteneğinin önemi!

Emlakçıların portföy alabilmek için satıcıyı da alıcıyı da ikna etmesi gerekiyor. Bu nedenle emlakçılar iletişim becerilerini ve bilgilerini sürekli geliştirmek zorunda...

Bağcılar Damga Metro Göztepe iletişim!

Ön satışların başladığı Damga Metro Göztepe projesi 273 konuttan meydana geliyor. Bağcılar Damga Metro Göztepe iletişim bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

Yeni Yapı İnşaat Bağcılar iletişim!

Yeni Yapı İnşaat Bağcılar Residence projesinde toplamda 208 konut ve 50 ticari birim yer alacak. Yeni Yapı İnşaat Bağcılar iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Kapıcıoğlu Sahilada Adatepe iletişim!

Kapıcıoğlu Sahilada Adatepe iletişim numarası 444 74 48 olarak belirlendi. Maltepe Metrosu'na 16 dakika yakınlıkta olan projede metrekare birim fiyatları 7 bin TL'den başlıyor.

Sahilada Rezidans Adatepe iletişim!

Sahilada Rezidans Adatepe iletişim ve adres bilgileri haberimizde yer alıyor. Kapıcıoğlu İnşaat projesi Sahilada Rezidans Adatepe'de metrekare satış fiyatı 7 bin liradan başlıyor...

Maltepe Sahilada iletişim!

Maltepe Sahilada iletişim için 0212 283 54 01-02 numaralı telefondan satış ofisi ile irtibata geçebilirasiniz. Kapıcıoğlu İnşaat imzası taşıyan proje 25 katlı 2 blok halinde yükseliyor.

Bağcılar Batışehir satış ofisi iletişim!

Bağcılar Batışehir satış ofisi iletişim için 0850 222 53 43 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta olan proje Ege Yapı Group tarafından inşa ediliyor.

Manzara Adalar Yakacık satış ofisi iletişim!

Manzara Adalar Yakacık satış ofisi iletişim için 444 74 96 numaralı telefonu arayabilirsiniz. B ve C bloğu satışa sunulan proje İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor.

York Houses Bağcılar iletişim!

York Houses Bağcılar iletişim için 0216 380 80 01 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Toplam arsa alanı 19 bin 548 metrekare olarak belirlenen proje Nanda Yapı imzası ile yükseliyor.

Bağcılar Mirage Residence iletişim bilgileri!

Toplam 342 adet daireden meydana gelen Mirage Residence İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de inşa ediliyor. Bağcılar Mirage Residence iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0216 422 65 14 olarak belirlendi.

Mirage Residence Bağcılar iletişim bilgileri!

3 blok şeklinde inşa edilen Mirage Residence projesi Sur Yapı imzası ile İstanbul Avrupa Yakası'nda yükseliyor. Mirage Residence Bağcılar iletişim bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

Bağcılar Mirage Rezidans iletişim!

Teslimlerin 2017 yılının Kasım ayında gerçekleşmesi planlanan Mirage Rezidans Sur Yapı imzasıyla yükseliyor. Bağcılar Mirage Rezidans iletişim için 0216 422 65 14 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Nurol GYO'nun iletişim danışmanı Uçan Süvariler Yaratıcı Çözümler oldu!

Şehir yaşamına değer katan seçkin projelere imza atan NUROL GYO, iletişim danışmanlığı hizmetleri almak üzere Uçan Süvariler Yaratıcı Çözümler ile çalışmaya başladı.

Tatlıcı Tombak iletişim Haberi

Tatlıcı Tombak iletişim

Geleneksel sütlü tatlıları modern bakış açısıyla tüketiciyle buluşturan Tatlıcı Tombak, yeni şubesini 19 Ocak Cumartesi günü Tatlıcı Tombak Kurucusu, Tiyatrocu Nedim Saban’ın katılımıyla Beylikdüzü Migros’ta açtı. 

Yoğun halk ve medya ilgisi ile kapılarını aralayan şubenin Tatlıcı Tombak için anlamı ise çok büyük. Öyle ki 2005 yılında Tatlıcı Tombak’ın ilk franchise şubesi olan Beylikdüzü 2011 yılında yaşanan talihsiz Beylikdüzü Migros AVM yangını ile büyük hasar görmüştü. Bu nedenle iki yıla yakın bir süre kapalı kalmak zorunda kalan Tatlıcı Tombak Beylikdüzü şubesi ilk franchise olmasına karşın, sekiz yıl sonra yeni konsept fakat aynı kalite ve tatlar ile tekrar açıldı. Beylikdüzü şubesi ile yeni dekorasyonunu da müşterilerinin beğenisine sunan Tatlıcı Tombak, değişen franchise konseptini de şube açılışı ile tanıttı.

Uzun çalışmalar sonrasında deneyimli içmimarlar...