tatlu huzur Esra Akkaya

tatlu huzur Esra Akkaya

20 Dakika dizisi ile ekranlara dönen Esra Akkaya Kalamış'ta kafe açtı...

Huzur İstanbul İnşaat Metal Elektrik Kimya Oto Parçaları Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Huzur İstanbul İnşaat Metal Elektrik Kimya Oto Parçaları Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Özlem tarafından kuruldu.

Esra Erol Büyükada’daki otelini 500 bin TL'ye yeniletti!

Esra Erol, Büyükada’da bulunan oteli için kolları sıvadı. Oteli boyatan ve 12 odasını yenileten ünlü sunucu bu tadilata yaklaşık 500 bin TL harcadı.

Adem Ve Esra Gayrimenkul Danışmanlık Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Adem Ve Esra Gayrimenkul Danışmanlık Otomotiv Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Adem Aslan ve Esra Erkekli ortaklığında kuruldu.

Esra Akkaya: Bodrum’un imar planı şimdi mi aklınıza geldi?

Oyuncu Esra Akkaya, Bodrum’da yaşayanların başka şehirlerden gelenlere tepki göstermesini eleştirdi. Akkaya, ''Bodrum’un imar planına sadık kalmayıp, bunca evin yapılmaması gerektiği şimdi mi aklınıza geldi?'' ifadelerini kullandı.

Mimar Esra Kestirengöz, Ahmet Eren'in yalısını hazırlıyor!

Holywood aktör ve aktrislerinin de bulunduğu birçok isme özel projeler yapan Mimar Esra Kestirengöz, Ahmet Eren'in Çengelköy'deki yol yalısını hazırlıyor...

Emlakkulisi.com Haber Müdürü Esra Nur Açkı evlendi!

Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'un Haber Müdürü Esra Nur Açkı ile adL ve Love My Body markalarının dijital satış ve pazarlama uzmanı Fatih Ulusoy dünya evine girdi. 

Kağıthane'deki 5 katlı Huzur Apartmanı yıkıldı!

Kağıthane Yahya Kemal Mahallesi'nde riskli olarak tespit edilen 5 katlı Huzur Apartmanı'nın yıkıldı. Yıkım foto muhabirler tarafından görüntülendi...

Esra Akkaya Londra'ya taşındı!

Bir dönem dizilerin vazgeçilmez yıldızlarından biri olan Esra Akkaya, oğlu Can'la birlikte İngiltere'nin başkenti Londra'ya taşındı.

Esra Kestirengöz Dizayn Stüdyo ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Esra Kestirengöz Dizayn Stüdyo ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Esra Kestirengöz tarafından kuruldu.

CR Huzur Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

CR Huzur Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Cevat Gevrek, Cihan Sarı, Rıdvan Hakan ortaklığında kuruldu...

Esra Eczacıbaşı Ve Murat Coşkun evlendi!

Esra Eczacıbaşı ile Murat Coşkun, 30 Haziran akşamı Eczacıbaşı ailesinin Bodrum’daki evlerinde yapılan tören ile evlendiler. 

TMSF, Huzur İnşaat'ın 6 gayrimenkulünü satışa çıkardı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Huzur İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin 6 gayrimenkulünü satışa çıkardı. 

İBB'nin açıklamasına Esra Boğazlıyan'dan yanıt!

İBB'nin Silivri açıklamasına Gazete Habertürk yazarı Esra Boğazlıyan bugünkü yazısında yanıt verdi..

tatlu huzur Esra Akkaya

tatlu huzur Esra Akkaya tatlu huzur Esra Akkaya

Kalamış’ta bir mekan, adı Tatlı Huzur... Huzurlu ve lezzetli bir mönüye sahip. Mekana girer girmez kendinizi adeta Alice Harikalar Diyarı’nda hissediyorsunuz. Her yerde pembeler, çiçekler, cupcake desenleri... Oyuncu Esra Akkaya’nın eşi Harun Uygural ile birlikte açtığı bu mekanda, masa-sandalyeden biblolara her şeyi satın alabilirsiniz. Sekiz yıl arada verdiği oyunculuğa İlker Aksum, Tuba Büyüküstün gibi oyuncuların rol aldığı 20 Dakika dizisi ile dönüş yapan Akkaya ile Tatlı Huzur’da buluştuk, neler yaptığını ve kafe macerasını konuştuk. 


BU KEZ KEYFİME BAKIYORUM 


Daha önce Alçera adında bir kafenin dört yıl işletmeciliğini yapan Akkaya, bu mesleğe yabancı değil. Ancak Akkaya yeni açtıkları mekanın her şeyinden bu kez eşinin sorumlu olduğu anlatıyor: “Eşim eski işinden sıkılınca böyle bir yer açmak istedi. İşletmecilik, mönü gibi detaylardan o sorumlu....