Tayvan Ticaret Merkezi Türkiye Direktörü Patty Yen

Tayvan Ticaret Merkezi Türkiye Direktörü Patty Yen

Tayvan Ticaret Merkezi Türkiye Direktörü Patty Yen, Tayvanlı iş insanlarının Türkiye'ye ilgisinin yüksek olduğunu, Türklerle ortaklık kurarak Avrupa pazarına beraber giriş yapmak istediklerini söyledi.

TOKİ'den Çorum'a 218 konut ve 1 ticaret merkezi!

Çorum İli Osmancık İlçesi 3.Etap 218 Adet Konut, 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 19 Ağustos'ta gerçekleştirilecek.

Şişli'deki Şetat Ticaret Merkezi binası 130 milyon TL'ye icradan satılıyor!

İstanbul 10. İcra Dairesi Müdürlüğü, İstanbul İli, Şişli İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi 992 Ada, 1 Parselde yer alan eski Şetat Ticaret Merkezi binasını 129 milyon 766 bin TL'ye icradan satıyor...

Şişli'deki Şetat Ticaret Merkezi binası 140 milyon TL'ye satılıyor!

Beykoz 1. Sulh Hukuk Mahkemesi, Şişli Cumhuriyet Mahallesi'nde yer alan Şetat Ticaret Merkezi binasını 140 milyon TL'ye satışa çıkardı...

Gaziantep Çamlıtepe Ticaret Merkezi tamamlandı!

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yapımı tamamlanan Çamlıtepe Ticaret Merkezi'ni inceledi. Fadıloğlu, merkezin inşaatının tamamlandığını ifade etti.

TOKİ'den Denizli Çardak'a konut ve ticaret merkezi!

Denizli İli, Çardak İlçesi, Saray Mahallesi 187 Adet Konut , 1 Adet 5 Dükkanlı Ticaret Merkezi ve 1 Adet Cami İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 30 Mayıs'ta saat 14:00'de gerçekleştirilecek.

İzmir Dünya Ticaret Merkezi için arsa tartışması!

İzmir'de yapılması planlanan Dünya Ticaret Merkezi projesinin inşaatına başlanamaması büyük tartışmalara neden oldu.

TOKİ'den Aksaray'a 253 konut ve 1 ticaret merkezi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Aksaray Sultanhanı'nda 253 konut ve 1 adet ticaret merkezi inşa edecek. Projenin ihalesi 30 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

TOKİ'den Burdur'a 385 konut ve ticaret merkezi!

Burdur Karamanlı 2.Etap 385 Adet Konut , 1 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet Cami İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 30 Nisan'da saat 14:30'da yapılacak.

Burdur TOKİ konut ve ticaret merkezi ihalesi 30 Nisan'da!

Burdur Karamanlı İlçesi 2.Etap 385 Adet Konut, 1 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet Cami İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 30 Nisan'da yapılacak.

Sakarya Yeşilyurt Ticaret Merkezi’ndeki iş yerleri kiraya verilecek!

Hendek Belediyesi, Yeşilyurt Ticaret Merkezi'nde yer alan 14 iş yerini 4 yıllığına kiraya veriyor.

Silikon Vadisi’ne Türk Ticaret Merkezi kurulacak!

Yeni Türk Ticaret Merkezi'nin Dubai, New York ve Londra’nın ardından Silikon Vadisi’nin yer aldığı San Francisco’da kurulacağı açıklandı.

Şehzadeler Belediyesi ticaret merkezi yaptıracak!

Şehzadeler Belediyesi Ticaret Merkezi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulüyle ihale edilecek. 

Çanakkale Çardak Ticaret Merkezi'nin inşaatı başladı!

Çanakkale'nin Lapseki ilçesi Çardak bölgesinde yapılması planlanan Çardak Belediyesi Ticaret Merkezi için inşaat çalışmaları başladı.

Tayvan Ticaret Merkezi Türkiye Direktörü Patty Yen

Tayvan Ticaret Merkezi Türkiye Direktörü Patty Yen Tayvan Ticaret Merkezi Türkiye Direktörü Patty Yen


Teknoloji markalarıyla dünyada adından söz ettiren Tayvan, Avrupa'ya açılma konusunda Türkiye'yi hedef olarak belirledi. Bununla beraber Tayvanlı üreticiler, Türkiye'de marka bilinirliliklerinin artmasını istiyorlar. Pek çok Tayvan markasının Türkiye'de beğeni ile kullanıldığını ama tüketicilerin bu ürünlerin Tayvan malı olduklarını bilmediklerini ifade eden Tayvan Ticaret Merkezi Türkiye Direktörü Patty Yen, Türkiye'de hem Tayvan malı bilincini artırmak hem de ikili iş ortaklıkları sağlamayı hedeflediklerini kaydetti. Bu amaçla eylül ayında İstanbul'da büyük bir organizasyona hazırlandıklarını söyleyen Patty Yen, bu organizasyonda Tayvan'ın kalitesi kanıtlanmış 100 ürününü tanıtacaklarını dile getirdi. Patty Yen, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bizim büyük bir ödülümüz var. Tayvan Mükemmelliği Ödülü. Bu ödülün anlamı, yüksek kalite, inovatif ve değerli ürünleri desteklemek, tanıtmaktır. Hükümetin desteklediği bir ödül bu. Asus, HTC, Acer, Pailoung gibi markaların...