TED Rönesans Koleji nerede

TED Rönesans Koleji nerede

2014-2015 öğretim yılı, İstanbul’un Anadolu Yakası’nı yepyeni bir kolej ile tanıştırdı. Türk Eğitim Derneği işbirliğiyle, Rönesans Eğitim Vakfı iştiraki olarak kurulan TED Rönesans Koleji, ilk eğitim yılına başladı.

TED Rönesans Koleji, tepeden tırnağa çevreci!

Aldığı altın sertifikanın gereği olarak, kullanılan yapıştırıcılarda bile hiçbir zararlı kimyasal maddenin yer almadığı TED Rönesans Koleji’nde taze hava miktarı standartlara göre yüzde 30 artırıldı.

TED Rönesans Koleji, 2014-2015 eğitim öğretim döneminde hizmete girecek!

Maltepe Küçükyalı'da inşa edilen TED Rönesans Koleji, 2014-2015 eğitim öğretim yılına kendini hazırlıyor. Toplam 20 bin metrekarelik alanda kurulan TED Rönesans Koleji'nde anaokulu, ilkokul, orta öğretim ve lise öğrencileri eğitim görecek

Türk Eğitim Derneği'nden öğrencilere uygun binalar!

TED Edirne Koleji'nin 2019-2020 eğitim döneminde öğretime gireceğini açıklayan TED Genel Müdürü Sevinç Atabay, öğrenciler için uygun binalar tasarladıklarını söyledi.

İnşaat Mühendisi Güneş Apaydın vefat etti!

TED Ankara Koleji ve ODTÜ İnşaat Mezunu Güneş Apaydın, 7 Kasım 2018 günü vefat etti. Merhum Apaydın'ın ailesi taziye ilanı yayınladı. 

Uptown İncek Konutları'nda doluluk oranı arttı!

İncek’in en kupon lokasyonunda yer alan ve TED Ankara Koleji’nin adeta kapı komşusu olan Uptown İncek Konutları’nda da doluluk oranının kısa süreli artışında, önemli okulların tam merkezinde yer almasının büyük etkisi olduğu ifade ediliyor.

Sürdürülebilir Geleceği Tasarla Yarışması'nın sonuçları açıklandı!

Rönesans Holding tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Sürdürülebilir Geleceği Tasarla Yarışması'nın sonuçları TED Rönesans Kolejinde düzenlenen törenle açıklandı.

Sürdürülebilir Geleceği Tasarla Yarışması'nın sonucu 6 Nisan'da açıklanacak!

Rönesans Holding’in gelenekselleştirdiği “Sürdürülebilir Geleceği Tasarla Yarışması’nın 3. dönem sonuçları 6 Nisan Perşembe günü TED Rönesans Koleji’nde düzenlenecek özel bir törenle açıklanacak.

İncek Veb Tower iletişim!

İncek Ted Ankara Koleji yanıbaşında inşa edilen İncek Veb Tower projesinde 10 yıla kadar firma bünyesinde kredi kullanılabiliyor...

İzmir'de çocuk mimarlık atölyesi kuruldu!

TÜRK Eğitim Derneği (TED) Aliağa Koleji ve Mimarlar Odası İzmir Şubesi işbirliğiyle "Çocuk ve Mimarlık" konulu atölye düzenlendi.

Başiskele TED Koleji 29 Eylül'de açılacak!

Başiskele’de yapımı tamamlanan eğitim kompleksinde 28 Eylül Pazartesi günü eğitime başlayacak TED Kocaeli Koleji’nin resmi açılışı bir gün sonra, yani 29 Eylül Salı günü yapılacağı açıklandı.

Rönesans Holding'ten TED okullarına 38 milyon liralık yatırım!

Rönesans Holding'in patronu Erman Ilıcak, mezunu olduğu TED okulları markasına 38 milyon liralık yatırım yaptı. Okul, daha çevreci bireyler yetiştirmeyi hedefliyor.

Uptown İncek Konutları'nda teslime yakın satışlar arttı!

Ankara’nın göl ve orman manzaralı projesi Uptown İncek ‘te teslime yakın satışlar arttı. TED Ankara Koleji’ne kapı komşusu olan proje sosyal donatı alanları ile de dikkat çekiyor.

Tema İstanbul'un TED Koleji 2015-2016 ders zilini çalacak!

Avrupa yakasına Tema İSTANBUL çatısı altında ilk adımını atan TED ATAKENT Koleji, 2015- 2016 eğitim döneminde ders zilini çalacak.

TED Kocaeli Koleji 2015-2016 eğitim öğretim yılına hazırlanıyor!

TED Kocaeli Koleji'nin Başiskele’de kampus inşaatı sürüyor. Yeni dönemde öğrenci kabulü için çalışma ofisi de oluşturuluyor. Kolej; 2015- 2016 eğitim öğretim yılında hizmet vermeye başlayacak.

TED Koleji Avrupa yakasındaki ilk şubesini Tema İstanbul'da açacak!

Türkiye'nin köklü ve güzide kurumu TED Koleji geleneksel eğitim kalitesini, sembol proje Tema İstanbul çatısı altında ilk kez Avrupa'ya da taşıdı...

TED Rönesans Koleji nerede

TED Rönesans Koleji nerede TED Rönesans Koleji nerede

2014-2015 öğretim yılı, İstanbul’un Anadolu Yakası’nı yepyeni bir kolej ile tanıştırdı. Türk Eğitim Derneği işbirliğiyle, Rönesans Eğitim Vakfı iştiraki olarak kurulan TED Rönesans Koleji, ilk eğitim yılına başladı. Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak tarafından açılan kolejin amacı kendine güvenli ve doğru karar alabilen bireyler yetiştirmek… Türkiye’nin ilk LEED Altın Sertifika’lı özel okulu olma özelliğini taşıyan okulun tüm gelirleri yine eğitime aktarılacak.


Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak, açılışta yaptığı konuşmada, eğitim yatırımlarının artarak devam edeceğini belirterek “Önümüzdeki 5 yıl içinde Türkiye’nin pek çok köşesinde Rönesans İlköğretim Okulları açmayı ve Rönesans Araştırma Enstitüsü kurmayı planlıyoruz” dedi.


Erman Ilıcak, iki yıl önce başlayan TED Rönesans Koleji yolculuğunu şu sözlerle anlattı:


“Rönesans Holding olarak, ülkemizi dünyanın 18 ülkesinde temsil ediyoruz. Rönesans bugün 2,6 milyar...