tek kirişli vinç

tek kirişli vinç

Konecranes Türkiye’nin Genel Müdürü Sami Korpela, “Tavan vinçlerinin, iki türünün de eşit derecede dayanıklı ve kaliteli” olduğunu ifade ediyor. Korpela, aksine, tek kirişli vinçlerin çift kirişli vinçlere kıyasla aslında daha fazla avantajının olduğunu da söyledi.

CXT UNO tek kirişli vinç, çift kirişli vinçlere göre daha avantajlı!

Konecranes Türkiye’nin Genel Müdürü Sami Korpela, “Tavan vinçlerinin, iki türünün de eşit derecede dayanıklı ve kaliteli” olduğunu ifade ediyor. Aslında daha fazla avantajının olduğunu da ekliyor.

Özlem Nazlı Arıkan, Tek-Art İnşaat'tan ayrıldı!

Tek-Art İnşaat Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak görev yapan Özlem Nazlı Arıkan, 3 Ocak 2022 tarihinden itibaren görevinden ayrıldı.

Özlem Nazlı Arıkan, Tek-Art İnşaat Kurumsal Yönetim Üyesi oldu!

Özlem Nazlı Arıkan, Tek-Art İnşaat'ın Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Üyesi olarak atandı.

Aslan Tek İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aslan Tek İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin  Bozkurt tarafından kuruldu. 

Motto İstanbul Güneşli 2017 fiyat bilgisi!

16 katlı tek blok olarak planlanan Motto İstanbul projesinde fiyatlar 387 bin TL'den başlıyor. Proje Celaloğlu İnşaat tarafından İstanbul Güneşli'de inşa ediliyor...

Güneşli Nurol Park'ta 22.8 milyon TL'lik satış rekoru!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Güneşli’deki Nurol Park projesi tek seferde 6.5 milyon dolarlık (22.8 milyon TL) toplu ofis satışı gerçekleştirdi. İşlemler, 2 Haziran 2017 Cuma günü yapıldı.

Mars Logistic merkez ofisini Balance Güneşli’ye taşıyor!

Mars Logistic merkez ofisini Güneşli ve çevresinin tek A plus projesi olarak yükselen Balance Güneşli’ye taşıyor.

Motto İstanbul Güneşli ev fiyatları!

Motto İstanbul Konutları İstanbul Güneşli Basın Ekspres bölgesinde tek blok olarak yükseliyor. Projede minimum fiyatlar 308 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Balance Güneşli ofis bloklarında satış ve kiralama başladı!

Basın Ekspres’in tek A plus ofis projesi Balance Güneşli’de, Yaşam Sokağı ile entegre ‘müstakil ofis bloklarının’ satış ve kiralamasına Mart ayı itibari ile başlandı.

Güneşli Motto İstanbul teslimat!

Zemin +16 katlı tek blok halinde yükselen Motto İstanbul Güneşli projesinde banka kredisinden yararlanılabiliyor. Proje Celaloğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor...

Gürel Ailesi Şişli Evleri teslim tarihi!

Toplam 300 konut ve 7 dükkandan meydana gelen Gürel Ailesi Şişli projesi 31 katlı tek blok şeklinde yükseliyor. Gürel Ailesi Şişli Evleri teslim tarihi...

Balance Güneşli: Basın Ekspres'in fırsat sunan projesi!

Güneşli ve çevresinin tek A plus ofis projesi Balance Güneşli, teslime hazır ofisleri ile güçlü bir yaşam ve yatırım değeri olarak öne çıkıyor. Altyapı yatırımlarının hızla tamamlanması, kamu ve özel sektör yatırımlarının yoğunlaşması ile bölge İstanbul’un parlayan yıldızı…

Motto İstanbul Güneşli ne zaman teslim?

14 katlı tek blokta 90 daire ve ticari ünitelerden oluşan Motto İstanbul Güneşli projesi Celaloğlu İnşaat imzasıyla inşa ediliyor.Peki Motto İstanbul Güneşli ne zaman teslim?

Kepez Kirişçiler Yolu bulvar haline geliyor!

Kepez Belediyesi, kuzeydeki çevre yollarına bağlantı sağlayacak olan Kirişçiler yolunun genişliğini 8 metreden 30 metreye çıkarıyor.

tek kirişli vinç Haberi

tek kirişli vinç

Konecranes Türkiye’nin Genel Müdürü Sami Korpela, “Tavan vinçlerinin, iki türünün de eşit derecede dayanıklı ve kaliteli” olduğunu ifade ediyor. Aksine, tek kirişli vinçlerin çift kirişli vinçlere kıyasla aslında daha fazla avantajının olduğunu da ekliyor.


Tek kirişli vincin avantajları


Tek kirişli vinç çift kirişli vinçten daha kompakttır ve hafiftir, bu da tek kirişli vincin tavan boşluğu ve zemin alanının kısıtlı olduğu alanlarda tercih edilmesini sağlamaktadır. Malzemelerin kaldırılıp bina duvarlarının yakınına hareket ettirildiği durumlarda dahi tek kirişli vinç binaya daha çok yaklaşabilir. Sadece tek bir kirişin kullanılması, bina zeminine uygulanan ölü ağırlığın minimum olmasını ve bu şekilde bina tasarımlarının daha uygun maliyetli olmasını sağlar. Dahası, kiriş üretimi için daha az çeliğe ihtiyaç duyulur; bu da tek kirişli vincin çeşitli uygulamalar ve endüstriler için...