27 / 09 / 2022

tekne

tekne

A101’in kataloğunda bir tekneye yer vermesinin ardından BİM’in ev ve araba satacağını duyurması akıllara geldi. Marketlerin alakasız ürünler satarak esnafı zor durumda bıraktığı ve konunun inceleneceği açıklanırken marketlerde satışa çıkan ürünler şaşırtmaya devam ediyor.

‘Market tekne mi satar?’ demeyin.. A101’de her şey var!

‘Market tekne mi satar?’ demeyin.. A101’de her şey var! A101 market 11 Ağustos Perşembe günü için çeşitli aktüel ürünlerin yer aldığı yeni kataloğunu yayınladı. Yayınlanan yeni katalogda özellikle bir ürün dikkat çekiyor. Marin Bot markasına ait bir tekne!

A101'in tekne satışından sonra zincir marketler sosyal medyada ti'ye alındı! BİM'de 199 TL'ye psikolog gündem oldu

Zincir marketler ipin ucunu kaçırdı. BİM ev, araba satışı yapacağını duyurmasının ardından A101'in aktüel ürünler kataloğunda da tekne satışı başladı. Vatandaş A101'de tekne satışından sonra BİM'de de psikolog hizmeti veriliyor diye ti'ye alındı.

‘Market tekne mi satar?’ demeyin.. A101’de her şey var!

‘Market tekne mi satar?’ demeyin.. A101’de her şey var! A101 market 11 Ağustos Perşembe günü için çeşitli aktüel ürünlerin yer aldığı yeni kataloğunu yayınladı. Yayınlanan yeni katalogda özellikle bir ürün dikkat çekiyor. Marin Bot markasına ait bir tekne!

A101'den şok eden hamle, bu sefer de tekne satıyor! İsatek Aras Fiber Tekne satışta! 28 Haziran 2022 fiyat listesi...

A101, bu hafta da tekne satacağını açıkladı! Sportif balıkçılık ve günlük kullanım için bire bir bu teknenin fiyatı alıcılar tarafından heyecanşa araştırılıyor. Peki, tasarımı Avrupa standartları baz alınarak yapılan bu teknenin fiyatı ne kadar? İşte 28 Haziran 2022 fiyat listesi...

A101’de İsatek Aras Fiber Tekne satışta! Sakın kaçırmayın! İşte Haziran 2022 fiyat listesi

A101’in 30 Haziran 2022 aktüel ürünler kataloğunda kaçırılmayacak dev fırsat! A101 Marketin aktüel kataloğunda İsatek Aras 4,25 m Fiber Tekne satışa sunuldu. Peki teknenin fiyatı ne kadar oldu? İşte 30 Haziran 2022 fiyat listesi…

Sude Tekne Ve Yatçılık Turizm İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sude Tekne Ve Yatçılık Turizm İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da Derya Demir tarafından kuruldu.

Pupa Tekne Gemi Acenteliği Ve Yat İşletmeciliği Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pupa Tekne Gemi Acenteliği Ve Yat İşletmeciliği Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ferdi Koç ve Selçuk Koç ortaklığında kuruldu.

Marinaya yakın konutlara ilgi arttı!

Marinalara yakın konutlara ilgi artarak devam ederken, yeni konut projelerinde de tekne bağlama iskeleleri dikkat çekiyor.

Ant Tekne İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Ant Tekne İnşaat Anonim Şirketi Sancaktepe’de  1 milyon TL sermaye bedeli ile Aleksandr Boev-Pokrovskıı tarafından kuruldu.

Hazine Taşınmazlarının Tersane, Tekne İmal ve Çekek Yeri Yatırımlarına Tahsisine İlişkin Yönetmelikte Değişiklik!

Hazine Taşınmazlarının Tersane, Tekne İmal ve Çekek Yeri Yatırımlarına Tahsisine İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik bugünkü 31640 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Yakamoz Grup Turizm Tekne Ve Yat Organizasyon Hizmetleri Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yakamoz Grup Turizm Tekne Ve Yat Organizasyon Hizmetleri Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu’nda  10 bin  TL sermaye bedeli ile Cabir Kılıç tarafından kuruldu.

Kiralık villalarda en çok tercih edilen yerler belli oldu!

Yeni Nesil Tekne ve Villa Kiralama Platformu Tatildekiralacom üyelerinin tercihlerini belirleyerek tatil trendlerini duyurdu. 

Kordon İstanbul'dan ev alana izole tekne tatili hediye!

Ege Yapı imzası taşıyan Kordon İstanbul'dan ev alana izole tekne tatili hediye ediliyor. Projede ödemeler 2022 yılında başlıyor...

Sinop'ta tersane tahsis edilecek!

Sinop'un Gerze ilçesinde yer alan mülkiyeti Hazineye ait yaklaşık 58 bin metrekare yüzölçümlü taşınmaz, tersane, tekne imal ve çekek alanı olarak tahsis edilmesine karar verildi. 

tekne Haberi

tekne

A101 son kataloğunda 80 bin lira değerinde 5 metrelik yat satışa çıkardığını duyurdu.

Tekne satışı sosyal medyayı sallarken bir yandan da akıllara geçtiğimiz aylarda BİM’in yaptığı açıklama geldi. BİM de daha önce araba ve ev satışa çıkaracağını ve bu ürünleri kataloglarında sergileyeceğini duyurmuştu.

Zincir marketlerde vatandaşlara sunulan indirimli ürünler listesinde ütüden ayakkabıya, buzdolabından çamaşır makinesine, masadan sandalyeye çadırdan pahalı saat ve gözlüğe, yorgandan battaniyeye hatta marka giyim ürünleri ve bisiklet de yer almıştı.

BİM marketler zinciri Resmi Gazete'de ilan vererek otomobil ve konut satışına başlayacağını duyurdu.
BİM ilanda yürürlükteki mevzuata uymak kaydı ile otomobil, atv, utv, midibüs, elektrikli bisiklet ve minibüs satışı yapabileceği ayrıca gayrimenkul alanına da dahil olacağı duyurulan şirketin her türlü ev, konut, işyerinin yapılması, satışı, aracılık komisyonu alınması için...