Teknik Yapı Yücel Park fiyat 2018

Teknik Yapı Yücel Park fiyat 2018

Lansman dönemine kadar yüzde 10 fiyat avantajı sağlanan  Teknik Yapı Yücel Park'ta 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire tiplerine yer veriliyor..

Yücel Park Teknik Yapı fiyatları!

Teknik Yapı tarafından İstanbul'un Kartal İlçesi'ne bağlı Cevizli'de inşa edilen Yücel Park projesinde toplamda  825 konut ve 17 ticari alan bulunuyor. Projede lansman dönemine özel avantajlar sağlanıyor. 

Teknik Yapı Yücel Park satış fiyatları!

Teknik Yapı Yücel Park satış fiyatları daire alanlarına ve kat planlarına göre değişiklik gösteriyor. Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen projede 825 konut ve 17 ticari alan bulunuyor. 

Teknik Yapı Yücel Park fiyat 2018!

Lansman dönemine kadar yüzde 10 fiyat avantajı sağlanan  Teknik Yapı Yücel Park'ta 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire tiplerine yer veriliyor..

Teknik Yapı Yücel Park ön satışta!

Teknik Yapı'nın Kartal'daki kentsel dönüşüm projesinde ön satışlar başladı. Teknik Yapı Yücel Park'ta 299 bin TL'den başlayan fiyat avantajı sunuluyor. 

Teknik Yapı Kartal Yücel Sitesi satışları ne zaman?

Teknik Yapı imzasıyla hayata geçirilen Kartal Yücel Sitesi, kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor. Peki Teknik Yapı Kartal Yücel Sitesi satışları ne zaman?

Teknik Yapı Kartal Yücel Sitesi satış ofisi!

Teknik Yapı'nın yeni projesi olan Kartal Yücel Sitesi projesi Kartal Cevizli bölgesinde, eski Tekel Fabrikası’nın yanında inşa edilecek. Teknik Yapı Kartal Yücel Sitesi satış ofisi bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

Teknik Yapı Kartal Yücel Sitesi bu ay satışa çıkacak!

Teknik Yapı'nın Kartal Yücel Sitesi projesi bu ay satışa çıkacak. Proje kentsel dönüşüm kapsamında Kartal Cevizli bölgesinde, eski Tekel Fabrikası’nın yanı başında inşa edilecek.

Teknik Yapı Metropark Küçükçekmece fiyat!

Teknik Yapı Metropark Küçükçekmece fiyat bilgisi haberimizin içerisinde yer alıyor. Metropark Küçükçekmece projesinde peşinat tutarı yüzde 5 olarak belirlendi...

Metropark İkitelli Teknik Yapı projesi!

Metropark İkitelli Teknik Yapı projesi fiyatları 95 bin TL'den başlıyor. Teknik Yapı İkitelli Metropark projesini Kasım 2015 yılında teslim ediyor...

Teknik Yapı Metropark teslim tarihi!

Halkalı'da 213 bin 800 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Teknik Yapı Metropark teslim tarihi bilgisi haberimizin içerisinde mevcut...

Teknik Yapı Metropark ne zaman teslim?

Lansmana özel fırsatlarla satışların devam ettiği "Teknik Yapı Metropark ne zaman teslim?" sorusunun yanıtı haberimizin içerisinde yer alıyor...

Metro Park Teknik Yapı teslim tarihi!

Metro Park Teknik Yapı teslim tarihi ve proje hakkındaki tüm merak ettiklerin haberimizin içerisinde yer alıyor. Projede hem konutlar, hem de ticari birimler yer alıyor...

Teknik Yapı Metropark daire fiyatları!

Teknik Yapı Metropark daire fiyatları haberimizde yer alıyor. Teknik Yapı Metropark Halkalı ödemeleri yüzde 5 peşinatla yapılıyor...

Teknik Yapı Yücel Park fiyat 2018

Teknik Yapı Yücel Park fiyat 2018 Teknik Yapı Yücel Park fiyat 2018

Teknik Yapı  tarafından hayata geçirilen Yücel Park projesinde ön satışlar başladı. Proje 825 konut ve 17 ticari alandan meydana geliyor. 

Kartal Cevizli bölgesinde, eski Tekel Fabrikası’nın hemen yanında kentsel dönüşüm kapsamında yükselen Teknik Yapı Yücel Park'ta 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire tiplerine yer veriliyor.

99 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip olan Yücel Park Evleri 10 blok olarak tasarlandı. Proje metroya 5 dakika, sahil ve Bağdat Caddesi'ne 5 dakika, Avm, hastane, eğitim kurumlarına 10 dakika ve havalimanına 20 dakika mesafede konumlandırılıyor.

Teknik Yapı Yücel Park projesinde; özel kreşi açık hava oyun alanları, spor alanları, dinlenme alanları, yüzme havuzu gibi çeşitli donatılar mevcut. 

Teknik Yapı Yücel Park fiyat 2018!
Teknik Yapı Yücel Park projesinde fiyatlar 299 bin TL'den başlıyor. Projede lansman dönemine kadar yüzde 10...